некомпетентність, неповага до клієнта, трактують правила як їм зручно

zharav 15 січня 2024, 13:42
Думаю зараз уже той час, коли монобанк став великим банком, має майже монополію і відповідно так поводиться. На клієнтів, а їх проблеми глибоко начхати.

У додатку монобанку мені надійшло повідомлення що я отримав платіж (у євро) але банк його не може остаточно зарахувати доки не отримає від мене документи, що підтверджують економічну суть переказу. Документи, які безпосередньо мають відношення до платежу, банку в той же день надав.
Банк у мене ще запросив копію мого закордонного паспорта з відмітками куди я в виїжджав Європу v 2021 року. Консультуюся з адвокатом з 20-річним досвідом, він мені каже що це абсолютно незаконно оскільки документи щодо зарахування я надав, а закордонний паспорт банк не має права просити. Наголошую, з України я не виїжджав з кінця 2021 року.
Я не знаю якщо там у самому банку працює якесь групування шахраїв або просто повних кретинів які трактують закони та правила як їм зручно.

На моє запитання, коли зарахують гроші, відповідають «На перевірці, термінів немає». Виходить, банк зможе тримати гроші хоч і рік.

Адвокат порадив написати разом з ним скаргу до НБУ. І взагалі я особисто далі не маю бажання мати рахунок у монобанку.
monobank
monobankua 15 січня 2024, 14:52
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам.
Колеги аналізують надані документи.
Зараз питання ще в роботі.
Нам дуже шкода, що перевірка триває більше ніж очікувалось.
Колеги зв'яжуться з вами за результатами перевірки, для надання відповіді

zharav
zharav
15 січня 2024, 15:10
А на перевірці може бути роками. Банк просить надати документи до 5 днів, однак розглядати питання може роками, буквально відповідає що термінив немає, а адвокат каже що це монобанк и там це абсолютно нормально запитувати документи які не прив’язані до проблеми, а «розглядати» скільки завгодно. *** такий банк
16 січня 2024, 11:42
Друже, ти так прикольно сам собі відповідаєш =)
Питання тут не до банків, а до держави.
Бо вимоги державні, закони, якими вимоги регулюються — теж державні.
Закон дуже по верхах регулює ці питання, а банк може трактувати на власний розсуд.
SergeyNina
SergeyNina
15 січня 2024, 18:08
Полгода максимум. Пишите запрос в нбу пусть дадут список доков которые может требовать банк
16 січня 2024, 11:42
А немає такого списку, він законом не регулюється
ch777
ch777
16 січня 2024, 22:39
Автор відправив переказ у якусь діру, а не у справжній банк. Скільки пам’ятаю, відділ валютного контролю відповідав через декілька годин и геть такої маячні як паспорт не вимагав. Манобанк — такого навіть банка немає офіційно зареєстрованого
17 січня 2024, 5:42
Автор нічого нікуди не відправляв.
Автор отримав переказ на свій банківській рахунок від якогось невідомого відправника і намагається навішати банку і нам локшини на вуха що це його зарплатня за 2021 рік. Нагадаю що зараз 2024 рік.
15 січня 2024, 21:18
Я так розумію що це чергова історія про нібито оплату від роботодавця. Саме тому банк і попросив загранпаспорт з відмітками. Адвоката треба поміняти бо з цим ви лише витрачаєте гроші — некомпетентність це саме про адвоката.

Збавте свій гонор — банк вас нічим не образив, а лише діє в межах закону про фінмониторинг.
16 січня 2024, 12:50
Поправка:
«групування шахраїв або просто повних кретинів вас нічим не образило, а лише діє в межах закону про фінмониторинг» :D
16 січня 2024, 11:44

Так відкрий, та почитай.
Там самі закони написані таким чином, що можна будь-що вимагати. Скажуть принести аналіз сечі - підеш до лабораторії, якщо вже попав на фінмон
MarselKN
MarselKN
16 січня 2024, 14:09
Https://minfin.com.ua/ua/company/monobank/review/349387/. Ещё один такой же. Новая схема отмывки денюжки?
Danilich
Danilich
16 січня 2024, 20:12
Не получать никакие валютные переводы в этот псевдобанк, в нормальных банках валютным контролем занимается отдельный отдел, а как видно здесь квалификацией не блещут, раз требуют такие документы. Причем виза в загране к докам вообще это бред полный, я так с 2 загранами всегда ездил и ок
16 січня 2024, 20:47
Причем виза в загране к докам вообще это бред полный

Якщо клієнт розповідає казочку про зарплатню за 2021 рік то в нього мають бути відмітки про перетин кордону.
16 січня 2024, 20:55
Адвокати непогано заробляють на лохах 🤭

17 січня 2024, 12:40
Советую НИКОГДА не использовать банки Украины для принятия иностранной валюты, вас 100% будут пытаться обуть,
Зарег wise и прими их и выведи в грн.
Когда я ездил в европу, для вывода валюты в грн я использовал только вайз или трансфергоу
А сейчас бы я использовал только криптой закупил и спокойно держи себе и выводи куда надо и сколько надо:)
17 січня 2024, 12:44
Перевод з вайз так само потрапить на перевірку. А пояснити його походження буде набагато складніше.
17 січня 2024, 12:44
Не знаю, когда-то выводил порядка 20−25к грн, ни каких вопросов не было, он выглядел как безготивкове зарахування.
17 січня 2024, 12:47
Коли я виводив 500 євро на карту Монобанка він мене теж ні про що не запитав.

Крім того я виводив набагато більші суми в фунтах і злотих — і банк нічого не запитав.
17 січня 2024, 12:48
Так конечно столько зад *** этому банку :D мы ж до конца не знаем кто сидит по ту сторону, возможно ты сотрудник моно банка:)
У банков вообще нет пiдстав блокировать счета клиента если он не террорист или не под санкциями) а те собаки трактуют закон, якобы у них есть власть выдвигать пiдозру без оснований :D Но к счастью в законе такого нет, и когда нибудь попадут на суды, где хорошенько прожарят их по этим пунктам закона
17 січня 2024, 12:52
Можливо ти робітник критообмінки і цим пояснюється твоя жага до невмотивованого обсирання банків
17 січня 2024, 12:55
Всё возможно, не исключаю, мы всегда готовы к сотрудничеству, но банки видимо хотят уйти в небытие, когда биржи легализуют виза и мастеркарт карты, то я уверен на 100% банки вымрут, как и пенсионеры.
Если банкам так хочется стать ментами, получите лицензию, и работайте ещё и в этой сфере:)А так дать инфу мы не можем, но заблокировать вас по жалобе это легко:)
Реально это бы помогло людям которые торгуют криптой, потому что бирже нужна инфа что он был заблок банком, по жалобе такого то Васи или Пети, и всё, человеку есть шанс вернуть активы, а он тем образом вернёт сумму пострадавшему и все будут счастливы как в доме2
17 січня 2024, 12:58
Біржа легалізують що? :D

Хлопчику, в країнах без патерналіськоі маячні криптобіржі вже давно приймають карти і дозволяють виводити гроші на них. Але комісія тобі не сподобається. А ще криптобіржі працюють з банківськими рахунками.

Це лише в таких країнах з совка як Україна досі неможливо зробити те що мало б бути від початку.

Ти чув щоб у Польщі чи Великій Британії крипта замістила банки? 😂
17 січня 2024, 13:00
Ну совок рано или поздно всё равно уйдет, на смену старому всегда приходит новое, это неизбежно.
Это всё понятно что Польша это ЕС и там полиция сотрудничает с банками и если запрос в полицию идёт, они делают запросы в банк и банк отвечает им а не пишет извините это банк тайна, я знаю проходили лично и куча моих знакомых весели в блоках конкретно в Чехии потому что чехи мошенничали как я описал у себя в блоге, полиция запрос дала, получила инфу и вели дело, а не как у нас пинают в суды)
17 січня 2024, 13:05
Яким боком тут поліція — я хз
17 січня 2024, 13:12
Вот именно, полиция в деле с банками вообще не играет роли, а сотрудники банка посылают клиентов в полиции :D
А те подают запросы в банки, а банки им отказывают ссылаясь на банк тайну
JWalker
JWalker
24 січня 2024, 4:35
А какая еще может быть мотивация сидеть тут годами и под каждым отзывом монобанка и подлизывать?) По моему все уже давно всё поняли. Я бы уволил такого еще в первый месяц работы, т.к. это только убивает репутацию и рейтинг банка, позор!
24 січня 2024, 13:38
Якби ти ще знав, скільки я заробляю, вже б вдавився =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / некомпетентність, неповага до клієнта, трактують правила як їм зручно