Ноу-хау від Мого! Або: під кого «ліг» «Монобанк»?!

Extra1 12 січня 2024, 14:18
Сьогодні, 12.01.24р., десь об 11.00, підійшов до банкомату, але не зміг отримати кошти! Хоча ще о 08.00 банк чудово зарахував переказ на цей рахунок! Рахунки заблокували із повідомленням:«помічено нетипові операції. Підтвердить, що карткою користуєтеся саме ви, за допомогою,-увага!,-застосунку «Дія»! Зателефонував у підтримку, повідомив, що у мене все гаразд, і що карткою користуюся я! Але, виявилося не все так просто! Дівчина з підтримки повідомила мені, що таки потрібно підтвердження через «Дію»! Я сказав, що не використовую даний додаток. На що вона…Порадила почати це робити! Про відеочат, паролі, пін-коди, і т.ін.,-варіанти, котрі пропонував я,-вона і слухати не хотіла! ЄДИНИЙ МОЖЛИВИЙ СПОСІБ ІДЕНТИФІКАЦІЇ — «Дія»!!! При цьому не повідомила мені ні причин блокування, ні які операції здалися «нетиповими»! Відповідь на прохання надіслати офіційні документи, де вказати причину блокування, чекаю вже третю годину! Про фінмоніторинг не сказано ні слова! Отже, причина не в ньому. Причина в «Дії»! От тільки я не пам’ятаю: який пункт договору зобов’язує мене нею користуватися, і говорить про штрафні санкції у разі відмови! Це повне свавілля! Ще й контактних даних надавати не хочуть для офіційного листування!
Я майже 5 років користувався цим банком. Після «ПБ», це було, як ковток свіжого повітря. Але, зараз… Зараз я готую позов до суду, і повірте мені, ці кошти, які вони заблокували, і за які я мав придбати турнікети, і завезти сьогодні на 0, можливо вартуватимуть комусь життя! І от, я ще й родичам цього «когось» до останнього судитися допомагати буду! Як вам сценарій?! Ви.бу, і висушу! Наволочі!
monobank
monobankua 12 січня 2024, 19:19
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації.
Ми вже передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення консультації та вживемо відповідних заходів.
Також за вашим зверненням колеги склали запит на надання офіційної відповіді по ситуації.
Бачимо, що питання з обмеженнями по карті було розглянуто в індивідуальному порядку та на поточний момент вже вирішене.
Сподіваємось, що надалі наша з вами співпраця буде приносити лише позитивні емоції

Oleksii Ch
Oleksii Ch
12 січня 2024, 15:44
я ще й родичам цього «когось» до останнього судитися допомагати буду!
о, щось новеньке на мінфіні.
не забудьте новим відгуком поділитися своїми успіхами в суді.
MarselKN
MarselKN
12 січня 2024, 16:16
Люблю читать как авторы отзывов любят прикрывать я статусом ВПО, помощью ЗСУ, многодетной мамочкой, здоровьем.
Как только блокируют карты, сразу эти деньги нужны на что-то «важное», а по факту это переводы крипты, казино, отмывание денюшек.
Ведь банк не спроста обращает внимание и блокирует деньги и операции…
Danilich
Danilich
12 січня 2024, 17:14
То что надо пользоваться нормальными банками с отделениями, а не псевдобанками, пошел в отделение показал паспорт и все ок. А вы теперь прочувствуете, как биться с анонимами из этой конторы по 10 раз по одному кругу. У меня тоже дии нет на телефоне, во многих банках по серьезным вопросам ее не принимают, потому что это ненадежный способ удостоверить личность
Валерка Котовский
Валерка Котовский
13 січня 2024, 17:54
Я уверен после идентификации, запросили бы подтвердить доход справками)
Если уж с точки зрения закона то идентификация клиента возможна с помощью документов паспорт\загран\ид карта\водительские права и тд:)Ну и видео связи, которая у моно банка работает всегда при регистрации карты

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Ноу-хау від Мого! Або: під кого «ліг» «Монобанк»?!