Монобанк заблокував кошти

En1 10 січня 2024, 21:34
Сьогодні монобанк обмежив мені використання кредитних коштів, при чому кредитний ліміт не зменшив, а просто заморозив кошти які прийшли сьгодні на картку. Я все розумію що у банку є всі права розпоряджатися кредитом але чисто з етичної точки зору я клієнт яка довіряє своєму банку два роки справно обслуговуала цей кредит (у мене була одна просрочка по процентам) і звісно я навіть не думала що мені потрібно боятися переводити гроші на картку бо банк просто заморозить їх усі, ну і яке було моє здивування коли я оплачувала покупку і оплата не пройшла. Писала в підтримку там просто в наглу не відповідають на конкретне питання за що заблоковано і коли розблокують. Відчула себе в ніби у мене просто зненацька відібрали гроші у підворотні. Я не розумію, що неможна якось вирішити питання, може оплатити якийсь штраф якщо це через ту просрочку чи понизити ліміт трохи, а не так віроломно забирати у людини всі гроші на які вона розраховувала. Ну і нахвалена служба підтримки теж поводить себе наче з рабом спілкуються, ніяких пояснень за що це, просто ми так вирішили, навіщо тоді вся ця реклама про френдлі банк? Може хоть тут пояснять
monobank
monobankua 11 січня 2024, 12:16
Рішення про доступ до ліміту та його розмір приймається системою з урахуванням детального аналізу багатьох параметрів.
На це рішення можуть також впливати прострочення за карткою, наявність кредитів в інших установах.

Зараз рекомендуємо:
— продовжувати користуватись картками монобанк, здійснювати різні операції (перекази, поповнення, витрати та оплати послуг, відкриття депозитів);
— Слідкувати за тим, щоб не виникало прострочених заборгованостей в монобанк та за кредитними продуктами в інших банках.

Ці активності позитивно впливають на можливість перегляду рішення по ліміту у майбутньому.

Oleksii Ch
Oleksii Ch
11 січня 2024, 10:57
Що значіть заморозили?
Миттево знизили кредитний ліміт на суму надходження?

Якщо я вгадав, скорінг вас визнав ризиковим активом та буде поступово примушувати остаточно гасити ліміт. Звичайна практика для ситуацій, коли є ознаки «довічного овердрафту» і клієнт кладе гроші, а потім відразу витрачає, як тільки зарахувалися як погашення.
ch777
ch777
11 січня 2024, 11:01
реклама про френдлі банк
ви що ніколи не стикалися з тим коли зовні гарна обертка, чудова яскрава реклама, а всередині гниле нутро?
MarselKN
MarselKN
11 січня 2024, 11:53
*(у мене була одна просрочка по процентам) і звісно я навіть не думала що мені потрібно боятися переводити гроші на картку* Дай угодаю: Просрочка как раз была перед пополнением? И вас удивляет блокировка лимита?
11 січня 2024, 12:51
Я загалом не впевнений, але судячи з усього ви погасили частину взятого в кредит і банк відразу зменшив вам ліміт щоб ви не брали в борг більше, а гасили далі. Ну… ем… дивно від когось очікувати що він вам точно і безумовно даватиме в борг.
Щодо служби підтримки… вони не можуть знати як саме нараховуються кредитні ліміти. Це знають тільки бізнесаналітики і розробники банка. Ну теоретично вам можуть дати кілометрову формулу в яку входить взагалі все на світі включно із тим як часто буває срачка у вашого хомʼяка. І що? Це типу викличе у вас позитивні відгуки? :-D

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank