Шахрайство в Монобанку, відсутність безпекою

Natali Doc 4 січня 2024, 19:37
Очікуючи доставку, отримала повідомлення на свій телефон з запитом вказати точну адресу доставки и оплатити повторну доставку, 11 грн. Перейшла на оплату і ввела дані картки (без паролів), після чого банк надіслав код підтвердження і через годину почали зніматись гроші, 4 транзакції по 4,500 грн, побачивши зателефонувала на гарячу лінію Монобанку і заблокувала картку.
Коштів на картці було 80 грн, тому і вказала картку Моно, але якимось чином були зняти гроші з кредитного ліміту, про який я згоду не давала. Питання до Монобанку, чому не заблокувались транзакції якщо в мене прониска українська і живу в Україні а гроші почали відправлятися в Мексиканський банк і чому після 1ї транзакції ніхто не зателефонував і не запитав мого підтвердження.
monobank
monobankua 4 січня 2024, 20:26
Дуже шкода, що склалась така ситуація.
Для уникнення подібних ситуацій ми рекомендуємо клієнтам не передавати дані навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки у нотатках та записках.
Не вводити дані картки на сумнівних ресурсах, підозрілих та фейкових веб-сайтах.
Також звертаємо увагу, що співробітники банку ніколи не запитують персональні дані, такі як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки.

У застосунку є можливість увімкнути налаштування безпеки, які допоможуть уникнути шахрайських списань. Переглянути всі налаштування можна за шляхом: головний екран — свайп вліво — «Налаштування безпеки» (під зображенням картки)

У свою чергу, розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злочинців законодавчо перебувають поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк сприятиме такому розшуку в рамках чинного законодавства.

07071962
07071962
4 січня 2024, 19:46
Хочу сказать за карту монобанка. Пользуюсь уже много лет. Каждый месяц кешбек-это КЛАССНО👍 ЕСЛИ решить вопрос с банком- как звонок ДРУГУ🤗 ВСЕГДА быстро отвечают и решают! Нужна валюта- заходи в приложение и покупай по курсу банка! Все отлично🔥👍
4 січня 2024, 19:49

тому що ви підтвердили транзакцію на телефоні

а чому мали дзвонити і телефонувати тим більш що ви підвтердили транзакцію?
8 січня 2024, 10:57
З ботами не дуже продуктивно спілкуватися, але відповім. Я не підтверджувала 4 транзакції це перше. І друге питання залишилось без відповіді, банк не робить жодних кроків щоб зупинити шахрайство, ніякої безпеки і відповідальності!
8 січня 2024, 19:42
Не знав що ви бот. То можно не відповідати на вашу маячню. ОК.
4 січня 2024, 20:12
Без лоха и жизнь плоха. Что за привычка на непонятных сайтах вводить данные банковских карт?
4 січня 2024, 20:49
Обычная жадность…

Доставка банковской карты Монобанка
Новой Почтой стоит 50грн, а тут пришло
предложение оплатить всего 11 грн.
4 січня 2024, 21:42
Было же 100
8 січня 2024, 11:06
«Было же 100»

автор отзыва написал, цитирую:
«оплатити повторну доставку, 11 грн»
4 січня 2024, 21:56
При чем здесь доставка карты, девушка ждала доставку с почты. Эту рассылку делают от Укрпочты и мистекспресса мошенники, мне аналогичное прислали
8 січня 2024, 11:13
«девушка ждала доставку с почты. Эту рассылку делают от Укрпочты»

Ни «почта» на «Укрпочта» ни разу не упоминались автором в своём отзыве,
а доставка могла быть и «Новой Почтой» и «Meest» и «Justin» и другими
операторами, а вот Монобанк упоминался не единожды…
4 січня 2024, 22:11
Дівчино, ну Ви реально самі натупили, але звинуватили банк, в тому що він і не має контролювати, до чого тут Ваша прописка, ну аж смішно читати відгук. Я після обстрілів і безсонних ночей вранці 3 січня також отримала аналогічну смс, бо чекала доставку і також так само натупила і ввела дані картки навіть не перевіривши, що смс було зі звичайного номеру, що сайт не відповідає реальному домену укрпошти, але поки надходило смс я написала в банк, бо мене все ж таки насторожили помилки в описі, на що банк зреагував миттєво і заблокував всі картки які прив’язані до рахунку, потім довелось перевипускати, але це ну ніяк не обов’язки банку. Ваш розпач можна зрозуміти, але провина тут лише Ваша
5 січня 2024, 0:54
Моє питання було в тому, чому банк не відреагував на переведення коштів на сумнівне джерело і не відхилили одне за одним переведення коштів, це ж зрозуміло що шахрайство! І як після цього бути захищеним? Тобто якщо кнопку вашу не активувати то кошти не захищені, так виходить?! І моє друге питання, як без моєї згоди мені надались кредитні кошти, з яких шахраї і зняли гроші, чи це така робота банку??? Надішліть будь ласка мені підписану мною угоду, де сказано що я даю дозвіл на надання мені кредитних коштів, чи договір де написано що вони надаються без моєю згоди, що це така ваша політика банку!
5 січня 2024, 1:34
Кредитный договор читали? Получая кредитку — соглашение подписываете. Кредитный лимит это кредит на любые траты в размере лимита. А то что переводы в другую страну это обычное дело
yaonya
yaonya
5 січня 2024, 9:10
*** не мамонт.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 січня 2024, 9:40
Теперь понятно, как они сливают свои данные:) повторно доставку в неизвестном смс оплачивают и вводят данные карты :D
Кстати да, походу слив идёт с укр почты или с алика, потому что когда я пробивал свой номер тел по боту тг глаз бога, он показывал мне старый мой адрес куда я когда то заказывал посылки и приходили они с укр почты
5 січня 2024, 11:50
Однозначно с укрпочты…

У них в открытом доступе для большинства сотрудников
есть и номер телефона и ФИО получателя и номер отправления.

Осталась мелочь - нарисовать копию сайта
и рассылать смс-ки выбранным жертвам
с просьбой об оплате или доплате за доставку…
6 січня 2024, 0:39
Укрпочта. Они знают кому идёт доставка и шлют это.
6 січня 2024, 0:42
При оплате не имеет значение личные или кредитные деньги. Если вы ввели код подтверждения то оспорить такое нельзя. Увы банк тоже не может остановить такую оплату тоже так как она подтвержденная клиентом.
8 січня 2024, 11:25
Нк було підтвердження 4 транзакцій
8 січня 2024, 11:28
В один і той же період, тобто 3 і 4 січня було подано багато скарг на цей банк Монобанк. Найненадійніший. Бачить що шахрайські операції і не реагує а потім звинувачує клієнтів ьанку
8 січня 2024, 11:29
В будь якому випадку будемо вирішувати цю справу в суді!
8 січня 2024, 22:17
Так что будете говорить в суде? Что передали данные банковской третьим лицам, а виноват банк?
8 січня 2024, 23:48
«будемо вирішувати цю справу в суді!»

Як виграєте суд — напишіть про це на Мінфіні

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахрайство в Монобанку, відсутність безпекою