Заморозили рахунки без попередження та адекватного пояснення причини

karigush 29 грудня 2023, 22:20
Спочатку мені заморозили рахунки, а тепер не хочуть пояснити причиниу. Заморозили усі кошти і кажуть, що причина цього — це конфіденційна інформація, яка не повідомляється клієнту. Мене залишили без грошей і без релеватних на те підстав. Рахунки заморозили на терміном до 14 днів, але по їхніх умовах це може бути до 30 днів. Всі умови банку, затверджені СЬОГОДНІШНІМ числом вони нівелюють і кажуть: вибачте, але це пункт вже змінився…коли? сьогодні о 22 годин вечора? І щоразу у мене зависає сайт з умовами банку, тільки після оновлення браузеру я бачу нові умови. Складається враження, що вони спеціально їх коригують щоразу, коли я пишу звернення. Я просто в шоці.

Але в службі підтримки дуже приємні і терплячі працівники. Хоч на цьому спасибі.
monobank
monobankua 30 грудня 2023, 11:24
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

Валерка Котовский
Валерка Котовский
30 грудня 2023, 8:56
Причина может быть большой оборот или приняли грязи на счёт при продаже крипты:)
В своём блоге я описал как правильно и безопасно продать криптовалюту
Oleksii Ch
Oleksii Ch
30 грудня 2023, 11:20
Треба передивлятись сайт в шапочці з фольги. Новітні технології стеження витягають ваші задуми та наміри прямо з думок, а ШІ монобанку одразу персоналізує сторінку під вас. Мені кум розказував, а він не збреше.
Три літри
Три літри
31 грудня 2023, 7:21
Заморозити рахунок банк має право. Це право записано в будь якій версії умов користування рахунком, хоч сьогоднішніх, хоч рік тому — воно зʼявилось в законі коли ніякого Монобанка ще не було.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Заморозили рахунки без попередження та адекватного пояснення причини