Брехня з рахунком ФОП як і у багатьох

Silard768 28 грудня 2023, 23:03
Виконував досить велике замовлення, та одна з передплата замерзла на транзитному рахунку по фін моніторингу.
Надав всі документи, все що просили. Дві неділі мені морочили голову, робота стояла.
Потім прийшло сповіщення що все добре, документи повірили, моніторинг зняли, і майже зразу приходить сповіщення що банк припиняє зі мною співпрацю та закриває всі рахунки, без попередженнь. Тільки приходить на пошту лист що вони припиняють зі мною працювати, і цитують закон про відмивання не законно отриманих коштів.
На прохання пояснити, чому виходячи з усієї документації що я їм надав, вони спочатку кажуть що все добре, і тут же блокують карти і Звинувачують мене в незаконній діяльності. Відповідь одна, «це конфіденційна інформація банку». Якщо кажете що я відмиваю гроші доведіть це. Не банк, а якийсь цирк.
Всі представники банку тягнуть час, кажуть що перенаберуть за декілька хвилин щоб уточнити, але проходять години. І всі як роботи несуть один і той самий нелогічний та не зв’язаний текст.
Дойшло все до того що мені заявили, що банк сам вирішує з ким хоче працювати, а з ким ні, це їх право, і пояснювати вони нічого не повинні. Виходить що для цього банку не потрібні ніякі причини для розірвання співпраці, набрешуть щось про вас і ви вже заблоковані. Тому подумайте кому ви довіряєте свої кошти.
Поки не відкрив рахунок фоп здавалися зручними, але тут відкрилася зворотня сторона
monobank
29 грудня 2023, 8:38
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

yaonya
yaonya
28 грудня 2023, 23:12
А де банк вам сказав, що ви відмиваєте гроші?
28 грудня 2023, 23:35
Дойшло все до того що мені заявили, що банк сам вирішує з ким хоче працювати, а з ким ні, це їх право, і пояснювати вони нічого не повинні. Виходить що для цього банку не потрібні ніякі причини для розірвання співпраці, набрешуть щось про вас і ви вже заблоковані. Тому подумайте кому ви довіряєте свої кошти.

Абсолютно всі банки так само мають це право.

Відкрив рахунок ФОП і продовжую користуватись банком і навіть жодний платіж не був затриманий.
SergeyNina
SergeyNina
28 грудня 2023, 23:41
Требуйте повторного рассмотрения и пересмотра решения. Имхо у вас скорее всего сбой. Загруженные доки скорее всего не загрузили верно или потеряли
29 грудня 2023, 9:26
Всё там нормально) просто банки стали более хитрыми)ну или клиенты такие, ведь банку они не платят налог за то что гоняют суммы, а государство с банкирами не делится :D
29 грудня 2023, 16:36
Ти хоч почитай як працює банківський сектор, якщо інтуітивно не доходить…
29 грудня 2023, 9:25
Я даже не удивлён, банк косит всех фопов как не выгодных которые гоняют большие суммы) делайте депозиты для банка чтобы вас не выкашивали, мой вам совет.
И этот совет для всех банков без исключения
29 грудня 2023, 11:04
Правильно косить: махінатори мають мести двір на зоні
29 грудня 2023, 12:10
Те кто платят налоги ?:D официально? нормально
29 грудня 2023, 12:35
ПТУшник, а якщо я торгую коксом, та буду платити податки та тримати депозити — мене не тронуть? Якби в тебе працювали нормально причинно-послідовні звʼязки, було б зрозуміло, що плутаєш причину із наслідками
29 грудня 2023, 14:24
Конечно не тронут, ктож узнает что ты коксом торгуешь, ты не ответил на вопрос, те кто официально по закону платят налоги это барыги коксом торгуют или что :D
29 грудня 2023, 16:34
Відповідь в тому, що можна платити податки як порядний громадянин та член суспільства, але якщо копнути в надходження — то місце громадянину не тільки під фінмоном, а й на нарах. А банк, якщо пропустив такого клієнта, що порушує закон, ще й отримає кілька сотень тисяч гривень штрафу.
29 грудня 2023, 13:41
Ті хто платять податки не заробляють тим що гоняють великі гроші.
Ті хто гоняють великі гроші не платять податки.
Danilich
Danilich
29 грудня 2023, 16:29
Не держать бизнес счета в псевдобанках, обслуживайтесь в настоящих банках с отделениями и где юрлицами обслуживает отдельный персонал, а не студенты с телеграмом.
Вот аналогичные истории с фопами, видно что крайне рисково держать здесь фоповские счета
29 грудня 2023, 16:36
Хібать-колотить! Аж 3 історії на хріноліон клієнтів. Про репрезентативність не чув? Хоч погугли, що слово означає.
29 грудня 2023, 16:58
Этого мало?_) я уж как минимум 5 постов увидел с выкашиванием фопов
29 грудня 2023, 17:46
На сім міліонів клієнтів ?
30 грудня 2023, 11:18
Він прогуляв десятичні дрібки та відсотки в школі, а в ПТУ такому не навчають вже…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Брехня з рахунком ФОП як і у багатьох