Підтримка що блокує рахунки не розібравшись

asdasd1313 27 грудня 2023, 17:42
Чудовий банк на початку, котрий буду змінювати через максимально огидну підтримку.
Деталі чому так вирішив:
Зробив замовлення 24.12.2023 в інтернет магазині через інтернет картку (біла котра) вказавший номер картки й cvv (який оновлюється) через liqpay сервіс (можливо і підробний, візуально схожий на оригінал, не знаю). 27.12.2023 дізнався що сайт на якому робив замовлення не відправляє замовлення людям взагалі вирішив написати в підтримку щоб дізнатись чи можливо повернути гроші(схоже на шахрайство), описавши всю ситуацію.
Заблокували всі рахунки що були на акаунті, 2 години намагався через 'чудову' підтримку хоч до якоїсь картки отримати доступ.
Сам винний в тому що написав підтримці, хочу застерегти інших. Писати їм варто тільки в екстренних ситуаціях. (Пішов шука менш нервовий банк з менш уважною підтримкою)
monobank
monobankua 27 грудня 2023, 19:16
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

Три літри
Три літри
27 грудня 2023, 18:09
Ніц не зрозуміло
27 грудня 2023, 18:52
Я поясню: чєл поскаржився на компрометацію картки, йому картку заблокували по протоколу безпеки. Мені так саме колись зробили. Чєл скаржиться на те, що не дозволили в разі чого шахраям зняти все бабло та висмоктати кредитний ліміт
27 грудня 2023, 18:57
Все так, єдиний ньюанс — картки: всі що були в додатку й тепер потрібно перевипусткати офлайн варіант картки(дуже зручно — 'ні')
27 грудня 2023, 19:01
Так ти ж сам напевне сказав про всі картки. Є такі люди, коли отримують незрозумілу поведінку платіжних сервісів (або фішинг сайтів) починають туди сувати всі картки, що є =)
Уяви, що тобі зараз треба не картки перевипускати, а виплатити тисяч 200 загальної заборгованості, що пішла на користь вʼєтнамських скамерів…
27 грудня 2023, 19:54
Я нічого про інші картки не казав

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Підтримка що блокує рахунки не розібравшись