Проблеми з поверненням коштів після без підставного блокування рахунків

Наталія Андрусенко 27 грудня 2023, 13:14
Мої рахунки були заблоковані, про що я була повідомлена через, телеграм та повідомленням на електронну пошту. Для мене це було несподівано так як за 10 днів до моменту блокування я пройшла перевірку фін моніторингу, на запит банку я надала усі затребувані документи та пояснення, це вже було не вперше, усі документи та пояснення було переслані на електронну пошту банка дуже швидко так як в мене легальний бізнес, звітність завжди під рукою, податки сплачую вчасно, з рахунків монобанку. Того ж дня отримала відповідь банку о продовженні співпраці. Після надходження значних коштів на мій рахунок ФОП, рахунок без попередження був заблокован. Перший мій запит був чи не взлом це телеграм чата. Але співробітник повідомив що додаток та рахунок заблоковані, підстави за правилами банка вони можуть не наголошувати. Для повернення коштів запросили мій особовий рахунок в іншому банку. Після надання реквізитів в телеграм, мені розблокували додаток для підписання заяви о переказі коштів. Пообіцяли повернути за 3 дні. За три дні кошти не повернули. Вже 15 діб я надсилаю повідомлення на телеграм бот, отримую відповіді: чекайте, на розгляді. Дії працівників банку дуже не професійні, так як кожен раз я повинна сформулювати проблему спочатку, щоб отримати без інформативну відповідь. Прошу вас допомогти в вирішенні цього питання, за весь період співпраці з банком в мене не було негативних вражень, переходити в площину судових позивів дуже не хочу.
monobank
monobankua 27 грудня 2023, 13:59
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Згідно ст.15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» банк перевіряє транзакції клієнта.
На основі цього аналізу та інформації із різних перевірених джерел банк приймає рішення щодо подальшого обслуговування.
Колеги зараз займаються питанням про переказ коштів.
Нам шкода, що це займає більше часу ніж планувалось.
Вже передали фахівцям сигнал по можливості максимально прискорити цей процес

Валерка Котовский
Валерка Котовский
27 грудня 2023, 16:02
Видать с баблом проблемы не только у Абанка, моно тоже стал фопов косить и крутить их бабосик
Oleksii Ch
Oleksii Ch
27 грудня 2023, 18:54
Нормальні не мутні фопи тисячами як працювали, так і працюють далі.
А схематозники нехай ідуть на мороз.
Покажеш їм дорогу, Валера?)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Проблеми з поверненням коштів після без підставного блокування рахунків