Андрей Петрович 23 грудня 2023, 18:43
Я тоже стал жертвой этого моношарашкиного банка. В кратце, монобанк, моими деньгами списал долг совсем другого клиента банка. Как вы думаете перед кем был у другого клиента банка долг? Правильно, перед моно банком. Нормальный банк, бы вернул бы мне деньги, так как перевод был ошибочный, темболие как владелец счета отправителя, так и владелец счета получателя, сообщили банку, чтобы деньги мне вернули. Но это не вероятно, но возможно в монобанке, он моими деньгами списал чужие кредиты. На что смотрят государственные структуры, почему этих воров и мошенников с моношарашкиной конторы, не закрыли, а продолжают им розрешать воровать деньги в простых украинцев. Темболие у них нету офисов, а главный офис в Киеве, в реальности не существует, о чём пишут другие люди. Написал 3 адвокатам обращение, так адвокаты даже не ответили, наверное они знают про монобанк то что я незнаю. После двохдневного бесполезного общения с службой поддержки монобанка в вайбере, я написал ещё на разные имейлы служб поддержки монобанка, обращения, добавил копию всех сообщений с вайбер, а также доказательства что это деньги были предназначены не для получателя, а на закупку материалов в епицентре. Но, вы будете опять в шоке как и я, служба поддержки в ответах, ничего не решала, а только собирала через меня личные данные третий лиц, тоесть владельца счета получателя, который для меня является чужим человеком…
monobank
monobankua 23 грудня 2023, 19:14
На жаль, у поточній ситуації дійсно відсутня можливість скасувати помилковий платіж.
Ми рекомендуємо відправнику звернутися до одержувача для врегулювання питання.
Якщо відправник не знає одержувача або не може вирішити питання, тоді ми рекомендуємо звернутись до суду.

23 грудня 2023, 19:21
Я правильно зрозумів, що автор перевів гроші нібито за товар Епіцентру але п2п переказом на картку фізособи? Проте помилився з номером картки та відправив гроші третій особі, яка є боржником. І ті гроші миттево списалися на користь банку. Так?
Якщо так, то виглядає як анекдот
23 грудня 2023, 22:15
Примерно все правильно поняли, кроме некоторых важных деталей. Я банку отправлял доказательства что деньги планировались потратить в епицентре и в доказательствах был сам товар. А также важный момент, банк сначала позвонил клиенту получателя платежа, он банку сказал что это ошибочный платеж и чтобы банк вернул мне деньги, и спустя несколько минут после разговора с банком, ему приходит сообщение что этими деньгами, банк списал его задолженность перед монобанком. Когда я это самое сказал в службу поддержки моно банка, они мне ответили что это разные службы монобанка связывались с клиентом получателя платежа и между собой эти разные службы монобанка не контактируют.
25 грудня 2023, 10:11
Це взагалі нічого не міняє. В 99% випадків помилковий п2п переказ це втрата переказаного.
Тільки суд може примусити отримувача повернути гроші. І ваш обовʼязок, як позивача, довести, що це була саме помилка.
У вашому випадку також стався кумедний збіг, що впадковий бенефіціар винен банку.
І дуже шкода, що в нашій країни немає практики захисту ділової репутації. Щоб банк таких нестриманих на язик в публічному просторі міг притягти до суду, повозити обличчам по законах на засіданні та виставити компенсацію завданої шкоди.
Бо українці взагалі розучилися слідкувати «за базаром» в інтернеті.
15 січня 2024, 1:58
У вас может это ничего не меняет, но я привык жить в мире справедливости, где не регулируються в своей деятельности принципами украсть и подставить, поэтому я и требую то что другие уже делали, возвращали мои деньги даже если они были отправлены через дополнительный банк, но в данном случае, операция перевода денег была в приделах одного банка и это говорит о том, что моно банк бы с удовольствием украл бы и ваши деньги, но у него пока нету причины чтобы как-то оправдать свое воровство. Что касаеться вас, мне неприятно, что вы поддерживаете воровство денег, а с другой стороны, я вам по человечески сочувствою, что вы привыкли жить в таком агресивном мире и это в тот момент, когда несмотря ниначто мы должны помогать друг другу. Что я и сделал и делаю, отстаиваю права тех, кто находиться в слабой позиции из-за войны.
25 грудня 2023, 10:21
П.С.: з коментарів я вже побачів, що ви брешете у відгуку. Ганьба
15 січня 2024, 2:02
Что ты дурачок или бот увидел ? Незасоряй пожалуйста коментарии.
15 січня 2024, 13:14
Вашу дитячу брехню.
То увас інший клієнт, то третя особа, то виявляється, що переказ був правильний, але для закупівлі в Епіцентрі.
Тобто по факту за відгуком стоїть ситуаця, коли отримувач вас підставив, забрав ваші гроші в рахунок власного боргу, а винен банк, який працює як завжди.
18 січня 2024, 8:31
Сделайте скриншоты, видео своей проблемы и залейте на фейсбук, твиттер, форумы, ютуб, с тегами монобанка, чем больше вы распространите свою проблему, тем лучше для вас и хуже для них
23 грудня 2023, 19:41
В кратце, монобанк, моими деньгами списал долг совсем другого клиента банка

Ні, він списав борг за рахунок грошей другого клієнта які він отримав від вас. Ви самі це підтверджуете, цитата нижче.

Так хай та людина гроші і перекаже. Чого банк за неї має вирішувати що робити з її грошима?

Незрозуміло чому ви очікуєте від державних структур щоб вони вказували банкам перераховувати гроші замість клієнтів. Гроші на рахунку належать тільки клієнту і розпоряджатись ними хтось інших може лише за рішенням суду.
23 грудня 2023, 22:26
Жалко что сюда скриншоты нельзя добавлять, в общем моно банк сначала мне при обращении письменно сообщил, что деньги он мне вернет при условии, что другой человек получатель платежа согласиться. Я посмотрел в интернете, оказалось что это номальная практика, при условии если деньги ему уже зачислены. Но какое было мое удивление на следующий день, когда сам монобанк, нарушил свое письменное сообщение днем рание и списал мои деньги в свою пользую, тоесть в карманы владельцев монобанка.
23 грудня 2023, 22:38
Жалко что сюда скриншоты нельзя добавлять

можна, але треба трохи головою попрацювати

Я посмотрел в интернете, оказалось что это номальная практика

мій інтернет каже що такої практики ніде немає

списал мои деньги в свою пользую

списав гроші свого клієнта для погашення його боргу — після того як гроші прийшли отримувачу платежу це вже не твої гроші, а його

тоесть в карманы владельцев монобанка.

не знаю що в тебе за такий дивний банк що ти нічого не чув про те як банки позичають клієнтам СВОЇ гроші, а потім клієнти мусять повертати банку цей борг
це зветься кредит
Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 грудня 2023, 21:09
А как можно вообще ошибиться номером карты что за бред? Возможно при продаже крипты была указана не та карта которая была нужна (забыли поменять), на которой висел долг, и банк чух и всё :D
23 грудня 2023, 22:02
Номером карты никто не ошибался, так как в моно банке да и вообще, у меня небыло номера банковский карточки этого человека… Он был автоматически банком привязан, так как у меня записан его номер телефона.
23 грудня 2023, 23:22
Тобто ви робили переказ за номером телефону саме цій людині. Чому ж тоді ви кажете що це помилковий переказ? Це виглядає як брехня.
25 грудня 2023, 10:15
Я так і думав, що він бреше.
В отримувача явно був борг по чорній карті на яку впав переказ і той переказ автоматично погасив частину овердрафту.
Тобто це не помилковий переказ, гроші ніхто спеціально не списував з одной картки на користь іншої (як буває в боржників).
Фактично, отримувач безпосередньо пролюбив кошти автора, не попередивши про мінус на чорній картці та не давши прямі реквізити білої, наприклад.
А винен банк, на який автор вилив просто цистерну помиїв…
23 грудня 2023, 22:00
Мошенники из монобанка, судя с вашего ответа, вы хотите чтобы я розбирался с теми кому вы навязываете кредиты и кто в последствии их не исполняет. Можно вопрос, а я здесь причем, разве у меня ктото брал кредит ? нет. Или вы просто являетесь моношарашкиной конторой, которая даже офиса не имеет и поэтому вас даже суды не серьезно воспринимают. И вообще, если вам отправитель и получатель денежного перевода, говорят что это ошибочний перевод денег, чтобы вы их мне вернули. Почему вы деньги не возвращаете???, забераете их себе, позже решаете моими деньгами оплатить чужие долговые обьязательства, не перед кемто, а перед монобанком, тоесть банком в приделах которого производилась операция перевода денег, и при этом монобанк набрался такой наглости, что хочет меня заставить розбираться с человеком, которого я знаю в общем несколько дней и который сам просил монобанк чтобы мне вернули деньги, какие еще могут быть притензии к нему, он даже мне своей банк карты не давал и сам незнал что я ему деньги переведу. Люди добрые, кто это читает, или я с головой не дружу, немогу понять логики или эта шарашкина контора под именем монобанк, недостойна звания банка и значит соотведствующие государственные организации должны провести проверку, виновных наказать, а моношарашкину контору закрыть. Саму же програмную часть, национализировать и отдать приват банку. Только так мы получим нормальный банк, с офисами, куда можно будет обратиться и решить все проблемы которые сейчас создает моношарашкина…
23 грудня 2023, 22:13
И вообще, если вам отправитель и получатель денежного перевода, говорят что это ошибочний перевод денег, чтобы вы их мне вернули. Почему вы деньги не возвращаете???

яким боком банк до отримувача який не повертає гроші? Йому достатньо відкрити свій застосунок і виконати переказ грошей — саме так реалізується дія про яку ти пишеш як «получатель денежного перевода, говорят что это ошибочний перевод денег, чтобы вы их мне вернули».

Тебе в твоєму банку теж не зрозуміють якщо ти їм скажеш по телефону щоб вони переказали якусь отриману суму грошей назад.

или я с головой не дружу, немогу понять логики

Саме так!

ти від банка вимагаєш щоб він замість клієнта переказав тобі гроші назад. Але це так ніде в світі не працює.

Незрозуміло в чому проблема у отримувача, бо на відправку переказу грошей піде меньше часу ніж я цей текст писав. І гроші вже б були в тебе на рахунку.
23 грудня 2023, 22:36
С трудом понял, надеюсь правильно. В общем у клиента монобанка, получателя моих денежных средст, небыло доступа к моим деньгам, по причине задолженности перед монобанком. Максимум что он мог сделать, сказать что это ошибочный платеж, что эти деньги не его и чтобы эти деньги мне вернули, что он и сделал. Но это не помогло, несмотря на все законные усилия, монобанк на все и на всех наплевад и украл мои деньги.
23 грудня 2023, 22:44
Монобанк повернув свої гроші від свого клієнта що має борг. Повернув за рахунок грошей цього клієнта які ти йому надіслав.

Ще раз: людина що отримала ці гроші може в будь який момент відправити їх назад, на це піде максимум хвилина часу, а гроші в тебе будуть через 30 секунд при переказі за номером карти чи через час якщо переказувати на номер рахунка. Чому він це не зробив?

SergeyNina
SergeyNina
23 грудня 2023, 22:48
Да, все верно ваши деньги пошли на погашение задолженности и у того кто получил их теперь их вернуть возможности нет вообще. Увы банк ничего не может сделать в таком случае.
25 грудня 2023, 10:17
Так він ще й бреше, що переказ був помилковим.
Фактично, отримувач і був тою персоною, що мала отримати гроші.
24 грудня 2023, 16:56
Https://bank.gov.ua/ua/supervision/institutions
Можете сами убедиться, никакого банка «монобанк» официально не зарегистрировано, остальное это коммерческое название суррогата, который якобы обслуживает Универсал банк, но пойдите в любое его отделение, хоть в центральное в Киеве — там вам скажут что клиентов монобанка не обслуживают, а вы должны с ними связываться через имейлы и бота в анонимных мессенджерах

Вот к примеру, как европейские регуляторы заворачивают подобные проекты Рогальского и Ко
23 грудня 2023, 22:36
Ну так и есть https://www.monobank.ua/contacts не указан даже физический адрес, а отделения они называют «точкой выдачи» уже сразу аферой попахивает. Ни один настоящий банк не называет свои отделения с кассой точкой чего-то выдачи.
На что смотрят государственные структуры — та ни на что, потому что несовершенное законодательство, в котором отсутствует нормы удаленнго обслуживания клиентов, вот такие анонимные псевдобанки и плодятся как тараканы. Для начала нужно запретить в название дописывать «банк» если такая контора не зарегистрирована с идентичным именем в НБУ
23 грудня 2023, 22:40
Да, только все подробности которые ты написал, я и другие обычные люди узнают из интернета, когда у самих появились проблемы в монобанке. К сожалению.
23 грудня 2023, 22:46
Такі проблеми будуть в будь якому банку: тільки сам клієнт може ініціювати платіж, банк це за нього не зробить ніде і ніколи.
23 грудня 2023, 23:10
Вы наверное не внимательно читаете, у клиента монобанка, получателя моих денег, небыло доступа к этим деньгам, так как они были автоматически банком заблокированы. Тоесть у этого человека небыло физических возможностей мне вернуть эти деньги, так как все было заблокировано монобанком. НАДЕЮСЬ В ЭТОТ РАЗ ПОНЯТНО.
23 грудня 2023, 23:15
А ви не розумієте що після отримання це гроші клієнта Монобанка, а не ваші.

Як вони використовуються записано в договорі між Монобанком і цим клієнтом. Якщо у клієнта був борг за яким він має заплатити банку — то нічого дивного що банк використав ЙОГО гроші на погашення цього боргу.
Ваш банк зробить так само з вами якщо ви йому заборгуєте. Та й будь який інший.

Повернути Вам гроші він може або надіславши свої власні, або знов позичивши гроші у банка. Фізична можливість першого у нього є завжди, а можливість другого залежить від того наскільки він старанно платить по боргах.

Якщо він немає грошей — подавайте на нього до суду. Замість цього ви тут репетуєте та вимагаєте від банка незрозуміло що.
23 грудня 2023, 23:23
Вы неправы, после получения денег, при условии что я заявил притензию, эти деньги посути являються спорными. А вот когда получатель денег, соглашаеться мне их отдать, то эти деньги являються моими, только моими и у монобанка небыло законных оснований, забирать себе мои деньги чтобы оплатить долговые обьязательства третих лиц, тоесть положить мои деньги в карманы мошенников из монобанка. Вы что представить от монобанка или монбанковский бот?, такое пишите что с логикой недружит. Я конечно извеняюсь только потому что я вас незнаю, но это всеже мое мнение.
23 грудня 2023, 23:31
Вы неправы, после получения денег, при условии что я заявил притензию, эти деньги посути являються спорными.

Спорними вони можуть бути у вашому цивільному спорі з отримувачем грошей. Але в такому спорі їх навіть арештувати не можна, а визнати що отримувач повинен вам їх повернути може лише суд.

Ви в суд звернулись? Ні.

А вот когда получатель денег, соглашаеться мне их отдать

він просто робить переказ і повертає — я вам про це написав вже разів пʼять

то эти деньги являються моими

Ця людина надіслала вам гроші? Ні
ви виграли суд і звернулись до виконавчої служби щоб вона надала банку вказівку перерахувати вам гроші? Ні

Тож на даний момент це його гроші які банк списав з рахунку для погашення боргу цієї людини перед банком у повній відповідності с договором та законами що регулюють відносини кредитора і боржника. А у вас ніяких прав на ці гроші немає вза-га-лі.
24 грудня 2023, 6:03
Я тебе такого права, отвечать за меня не давал, или другими словами от куда ты знвешь подал я заявление в суд или нет, незнаешь…

Ти САМ не написав що подав у суд.

А це єдине що дає тобі гіпотетичну можливість заявити претензії на ці гроші.

Твої слова про те що ти помилково зробив переказ не мають жодної юридичної сили для Монобанка.

Якщо ти подав до суду на отримувача та виграв суд чому про це нічого не написано у відгуку?
23 грудня 2023, 23:33
такое пишите что с логикой недружит

ну це як раз ви пишете якусь алогічну маячню про те що гроші на рахунку чужої людини раптом стали вашими

вашими вони стануть тільки якщо та людина вам їх надішле — відразу після зарахування на ваш рахунок
25 грудня 2023, 10:18
Так подай в суд та добийся заборони використовувати слово «банк» та задовільнити решту твоїх претензій. Брехати в інтернеті, не мішки на спині перекидати, нешановний Дніліч =)
23 грудня 2023, 23:51
В Монобанку переказ за номером контакта автоматично зааховується на чорну (кредитну) карту. Це  *** . Якщо там була використана частина ліміту, то повернути можна тільки зробивши переказ з комісією 4%
24 грудня 2023, 7:49
Нащо повертати отримані гроші? Скільки разів тобі доводилось це робити? Мені ось жодного разу не довелось.
24 грудня 2023, 14:42
Просто треба давати клієнту вибір, на яку карту отримувати переказ за замовленням, а не автоматом зараховувати на кредитну. Є пільговий період, є можливість користуватись кредитом і платити за графіком з відсотками, це повинен вирішувати клієнт, а не банк. Тож не забирати автоматом те, що надходить.
24 грудня 2023, 14:58
Тоже правильно, спасибо за ваш комментарий
24 грудня 2023, 18:37
Правильно: проблема не в тому щоб повертати гроші, а в тому щоб обирати отримувати їх на білу або чорну карту.

На чорний карті далеко не завжди мінус і вона при цьому аж нічим не відрізняється від білої. Але якщо банк впровадив два окремих рахунки то має бути механізм призначити на яку з них приходять гроші за переказом на номер телефона.
Олександр К
Олександр К
25 грудня 2023, 9:55
Так вибір є, треба просто потримати на контакті декілька секунд.
25 грудня 2023, 10:20
Хто заважає натиснути в застосунку на правильну картку та дати номер для переказу?
Отримуач прохібав гроші відправника в рахунок власного боргу, а винен банк…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк, украл у меня деньги, на оплату задолженностей третий лиц перед монобанком.