Виконавче провадження про арешт коштів

Петро Віхоть 21 грудня 2023, 18:33
Монобанк заблокував рахунок. При першому зверненні вказали справа № 752/24156/23, провадження № 1-кс/752/9869/23. Я був шокований бо жодних справ на себе не очікував. Ледве відійшовши від шоку я подзвонив у виконавчу службу глосіївського району де розглядається справа, надав ПІБ та інд. код, мені там ввічливо відповіли що жодних рішень чи проваджень у яких я фігурую у них немає. Тоді я знову дзвоню у монобанк, кажу так і так нічого немає. Мені тоді скидують корішок з печаюкою глосіївського відділу поліції і працівник клянеться шо нижче у документі моє прізвище. Я перепитуюсь чи точно, мені служба турботи відповідає точно але документ надати не можуть. Ну шож я шокований вдруге по по перше в києві не бував по друге жодних порушень не вчиняв. Знову шокований. Ледве відійшовши від шоку вдруге за день дзвоню в голосіївське відділення поліції, де мені ввічлий працівник поліції повідомляє що на мене там нічого немає. Ну що ж я абсолютно шокований дзвоню знову в монобанк, мені знову дають справу № 752/24156/23, провадження № 1-кс/752/9869/23. і кажуть шо точно преточно по тому рішенню я заблокований. Я знову дзвоню у виконавчу службу яка мала надати запит на блокування рахунку і там мені знову кажуть шо даних по моїй ПІБ і індифікаційному коду немає. Я знову дзвоню у моно мені знову кажуть шо рішення таки є, я прошу надати документ, мені кажуть шо за сутку буде сформований. Я до речі довідку про несудимість надіслав, по поведінці служби турботи очевидно що таких документів не визнають. До речі справа № 752/24156/23, провадження № 1-кс/752/9869/23 (у якій я сумніваюсь що фігурую бо до суду ніхто не викликав) на момент блокування картки ще навіть не розглядалась бо картку заблокували десь зранку, а справа мала розглядатись 15:30 згідно сайту голосіївського суду. Висновок: 1. У суд мене ніхто не викликав, значить судового рішення немає, у витягу про несудимість з дії яку монобанк не визнав пише шо я несудимий. 2 Як мінімум один раз служба турботи мене обманула коли сказала дзвонити у відділення поліції (по відчуттях я обманутий ще й вдруге і втретє), бо у ніяких судах участі не беру. 3. Монобанк в чому справа?
monobank
monobankua 23 грудня 2023, 18:34
Розуміємо, що обмеження це неприємна ситуація.
Щоб допомогти у вирішенні питання, ми написали вам відповідь в особистих повідомленнях

MarselKN
MarselKN
21 грудня 2023, 20:59
В прошлом отзыве вы писали " Людина яка блокувала, написала дивну причину, «той хто послав гроші може подати заяву в поліцію» «. Вот кто-то в Киеве и обратился в полицию. По обвинению у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 КК України
Петро Віхоть
Петро Віхоть
21 грудня 2023, 22:00
Так ніхто не подав, вот в чому прикол в поліцію сам дзвонив
22 грудня 2023, 9:31
Поліція завжди із задоволенням консультує по телефону (ні!)
Доречі, суд може запросто винести заочне рішення, якщо у звинувачення або у позивача знайдеться достатньо аргументів для першого засідання.
22 грудня 2023, 9:49
Кстати попробуй зайти в дию раздел судовi справи, там обычно пишет если на тебя суд назначен если нет то всё ок и чисто банк просто парит мозги)
А полиция ничего не будет решать по делам банка, они пошлют в суд, это мой личный опыт.
22 грудня 2023, 15:13
Ти неначе з лісу вийшов… Суд та відомості про суд будуть лише по завершені слідства.
Поліція має реагувати на заяву про шахрайство, а далі вже вимагає в банку надати інформацію. Не певен як це зараз робиться — чи достатньо звернення слідчого, чи треба судова або прокуроська санкція. І це робиться саме під час слідства.
В будь-якому випадку, при наявності заявника, може бути певна активність.
Особливо в кінці року, коли показники горять.
22 грудня 2023, 15:18
Я понимаю одно, что банки не хотят признавать что их тупые клиенты сами слили данные мошеннику те вывели бабки из-за дырявой системы банка, а виноват кто? Правильно тот кто просто продавал активы и получил чек про оплату, вот ещё раз доказывает что банки действуют не по закону.
22 грудня 2023, 9:36
Скорее автор поста нахватал грязи за продажу крипты, пред пост это подтверждает.
Специально написал целый блог как правильно продать криптовалюту и не попасть на мошенников.
Он как обычно пишет мошеннику на бирже и спрашивает не звонил ли он в полицию, и не подавал ли заяву, тот *не не бро ты что*

22 грудня 2023, 15:14
Хтось зрозумів, нащо автор відгуку в банк поніс довідку про несудимість?
Як вона відображає поточну кримінальну справу, якщо вона є?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Виконавче провадження про арешт коштів