Допомогли з підключенням есім

Bassoviy 13 грудня 2023, 1:52
Написав в тех-підтримку бо в додатку тільки не вигідний тариф водафону для еСімки, дуже чотко помогли вобщє клас Гороховський молодець по набирав нормальних людей.
monobank
13 грудня 2023, 10:31

13 грудня 2023, 2:04
А горох тут причем? Это к водафону, его тарифы
13 грудня 2023, 7:56
При тому що у Монобанка є можливість купувати есімки та що в підтримці працюють люди які можуть зробити чи підказати як зробити те що недоступно через застосунок.
13 грудня 2023, 10:11
В техпідтримці звідки ви пишите люди не розбираються навіть як відео відкрити передивитися 😂 дуже ви смішно придумали фейкові відгуки про есімки загнати
13 грудня 2023, 10:29
В техпідтримці звідки ви пишите

Черговий член секти «всі навколо агенти банків» пише якусь нереальну маячню.

уже ви смішно придумали фейкові відгуки про есімки загнати

Відгук цілком реальний.

У вас 100% є смартфон с застосунком банку тож спробуйте два рази поповнити свій мобільний номер на 10₴ і разкажіть чи ваш застосунок попередив вас про те що ви робите одну операцію двічі. А Монобанк про це попередив чим я був приємно здиваваний. І тому написав цей реальний відгук.

За донат 500₴ на банку можу особисто для вас навіть відео записати з цим попередженням щоб ви переканались в цьому.
13 грудня 2023, 10:39
Ти за донат в 500 гривень тут відгуки пишеш вже протягом кількох місяців (з 2021 року), яка нормальна людина буде сидіти на мінфіні строчити позитивні відгуки і відписувати всім в коментарях який монобанк хороший?)
13 грудня 2023, 10:42
яка нормальна людина буде сидіти на мінфіні строчити позитивні відгуки

такая як ти людина, тільки ти строчих негативні відгуки

от цим ти і тобі подібні боти відрізняються від мене та інших реальних людей бо я пишу багато різних відгуків, як позитивних, так і негативних, і пишу їх про багато різних банків клієнтами яких є

Ти за донат в 500 гривень

Невже тобі не цікаво подивитись як працює один з найкращіх банківських застосунків? Це варто 500 гривень.
13 грудня 2023, 10:45
Я з 2018 року як банком користуюся написав лише 1 відгук, і він не був негативний, я описав вашу «дешеву» і некомпетентну підтримку яка мене протягом неділі ігнорує.
13 грудня 2023, 10:48

тобто ти бот який пише позитивні відгуки? :D

яка мене протягом неділі ігнорує.

Сьогодні середа, неділя була три дні тому.

Сьогоді ж ввечері розішлю це по своїм телеграм каналам

А чого ввечорі, чому не написав в неділю?

поки тех підтримка не може есім видалитм з застосунку

Нащо її видаляти із застосунку — так і залишилось незрозумілим. Ти замість того щоб коментувати питання до твого відгуку просто сереш під іншими відгуками які немають жодного відношення до теми твого відгука.
13 грудня 2023, 10:50
Не мішаю тобі працювати *** , попробуйте міняти аккаунти що б виглядало адекватніше
13 грудня 2023, 11:15
А на прямую нельзя купить у водафона? Зачем посредники?
13 грудня 2023, 11:40
Можно звісно. Але як часто ми ходимо покупати новий номер в салон мобільного оператора? Зазвичай ми це робимо просто на касі супермаркету чи магазину де продаються мобільні телефони одночасно з купівлею телефону.

Поповнити мобільних можно напряму на сайті водафона, але хто це робить сами там? Набагато простіше зробити це прямо з банківського застосунку, особливо якщо мова йде про про свій власний номер чи номер когось зі знайомих чи родичів які є в адресній книзі телефону — немає шансу помилитись набираючи номер вручну.

Звісно ще є унікальні послуги таки наприклад як підбір номера. Але Монобанк і це врахував надавши можливість підібрати номер, хоча функціонал тут меньший ніж на сайті мобільних операторів.

Вцілому ніхто ж не навязує цю послугу: кому зручно купляти номер на сайті мобільного оператора чи в його салоні - купує там. Кому зручніше в застосунку банку — купує там.

Застосунок Монобанку на щастя не переобтяжений такими покращеннями, тож я не вбачаю в цьому якоїсь проблеми.
13 грудня 2023, 11:43
До слова, як це іноді буває: у посередника, тобто у Монобанка в данному випадку, ціна краща.

Я сам дивуючь чому страхові компанії в себе на сайтах продають страхові поліси ОС дорожче ніж на сайтах агрегаторів. Ще років три-чотири назад було навпаки: на сайті страхової була найкращщя ціна, а на інших сайтах всюди була якась націнка.
14 грудня 2023, 22:35
Купил есим на сайте водафона за 100 грн без всяких походов в салон и установки левых прог от сомнительных банков, где потом невозможно отвязать потом ту симку, миграция с физической сим на есим бесплатная. Самые худшие лайф и кс которые с есим продают только одни из самых дорогих тарифов
14 грудня 2023, 22:48

Покупка нової еСім на сайті водафона:
Вибір пакета: Joice Start 150₴, Joice Max 250₴, інші два тарифи недоступні

Покупка нової еСім на сайті лайфсела:
Вибір тарифі велики: Вільний Лайф, Просто Лайф, Platinum Лайф, Шкільний Лайф, Смарт Лайф, Дзвінкий БЕЗМЕЖ, Смарт Сім'я, Ґаджет
14 грудня 2023, 22:58
Обычная цена пакета и тарифы стандартные
14 грудня 2023, 23:00
І у Водафона, і у Лайфсела.

В мене напочатку тексту цитата на яку я власне і відповідаю. А в цитаті про що мова?

До слова Данілич щось там писав про банки що в них якісь складності з покупкою еСім.
Ось відкриваю Монобанк і що бачу? Ціни на тарифи такі які на сайті знаходяться в графі «Номер перенесено», а це найнижча ціна, наприклад СмартЛайф 120₴. А на сайті СмартЛайф мені буде коштувати більше бо в липшему випадку це буле «Номер ідентифіковано» 175₴
14 грудня 2023, 23:07
Ну худшие зависит от региона, возможно речь про качество связи. А цена киевстар по моему и есть самый дорогой. У лайфа и мтс есть спец тарифы и спец цены за регистрацию. Если он на таком сидит, то действительно дорогие, а у киевстара таких вроде нет
15 грудня 2023, 7:32
А цена киевстар по моему и есть самый дорогой.

А ціна лайфа є найнижчою з трьох.
14 грудня 2023, 23:11
Зарегистрируй симку у своего провайдера и перенеси в лайф, те же 120 грн будет
15 грудня 2023, 7:25
Як перенести номер з оператора в якого впала мережа?

Плюс нагадаю що перенесення номеру вимагає ідентифікації клієнта. Не знаю які відбулись зміни у процедурі, але раніше це вимагало візиту то представника щоб він внес паспортні дані з привʼязкою до номера. А Данілич розповідає про те як він купив номер на сайті не виходячи з квартири.

Автор відгуку взагалі хотів уникнути ідентифікації, як що що, бо думає що повістку йому надішлють прямо в застосунок Монобанку.
15 грудня 2023, 7:46
А, ні, помилився — то інший автор іншого відгуку.
15 грудня 2023, 10:33
Не совсем. Регистрация проходит отдалённо, заявка на перенос номера тоже. Клиент идёт в магазин чисто симку получить.(нужен банк айди). Либо это всё можно проделать у оператора лично. Да и не факт что номер был зарегистрирован. Номер то можно купить и онлайн, но он будет без регистрации. К примеру у лайфа на сайте заказал пакет или купил и спокойно можно восстановить номер имея PUK через сайт. И при этом купить «красивый номер». Либо есим и тоже без регистрации
15 грудня 2023, 11:17
Я хіба казав що в Україні неможна купити номер без реєстрації? Дядьку, про що твій спіч? Ми все же обговорюємо сказане Даніличем ?
15 грудня 2023, 12:31
Я покупал есим в феврале за 100 грн когда обновил телефон на новый с поддержкой есим, а не щас когда они вскрутили цены, так что это только ты старый трепло, обычно 99% твоих простыней я просто проматываю не читаю) еще раз перечитай что я писал, я мигрировал с сим на есим, за MNP там ничего не написано

15 грудня 2023, 16:07
Я покупал есим в феврале за 100 грн когда обновил телефон на новый с поддержкой есим, а не щас когда они вскрутили цены, так что это только ты старый трепло

Я покупав есім лайфсела минулого року і тоді теж можна було вибрати будь який тариф. А сама єСім на сайті лайфсела коштує 50 грн, посилання вище. Якщо купувати через Моно то еСім безкоштовна.

Я мигрировал с сим на есим, за MNP там ничего не написано

А я і не писав про MNP.

Перечитай що я написав порівняння цін пакеті: при купівлі через Моно ціна пакета така як на сайті з MNP. У Водафора взагалі немає тарифу з ціною 120₴, а у лайфа можна взяти ще більш дешевий за 90₴ якщо купувати через Моно.
15 грудня 2023, 17:22
Эти тарифы уже более года, хватит сочинять

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Допомогли з підключенням есім