Банк-мошенник. Украл 13006 грн.

Donna7 12 грудня 2023, 2:33
Мене звати Людмила. Зараз я розкажу як моно вкрав мої кошти. Я була клієнтом банку досить довгий час, але 14 листопада розірвала договір, видалила застосунок, викинула картку, всі гроші з рахунку були зняті, баланс був нуль, я навіть забула вже про цей банк. 1го грудня я продавала активи і випадково в ордері залишився старий номер картки монобанк. Покупець повідомив що відправив кошти на цю картку. Я не повірила, адже вже пройшло 17 днів як договір було розірвано. Але як доказ мені була надана квитанція. Дійсно, в квитанції була інформація про успішний платіж. Я зробила скріншот, скинула його в підтримку моно і запитала як це взагалі можливо? Мені відповіли що платіж дійсно зараховано, тому що картка ще остаточно не закрита. Я попросила повернути цей платіж назад відправнику. Мені сказали що це не можливо, гроші можна переказати тільки по реквізитам на мій інший банк. Я надала реквізити, підписала заяву в застосунку. Підтримка сказала що все пройшло успішно і гроші будуть переказані максимально швидко. 9го грудня я написала знову, запитала де гроші? Мені сказали що гроші були переказані 5го грудня, платіж може йти 5 робочих днів, очікуйте. 11го грудня я написала знову. У відповідь мені сказали що платіж 13006 був відхилений банком, тож заява 01.12. не була коректною! Під час відеодзвінка оператор сказав що платіж було скасовано і повернуто відправнику 4.12!!! Це за день до того, як за їх словами вони відправили мої гроші на мій рахунок в інший банк! Це повна некомпетентність, банк просто без попередження взяв і повернув мої гроші незнайомій мені людині, якій я продала активи. Я залишилась без активів і без грошей, монобанк просто мене нагло обікрав, а зараз каже що нічим допомогти не може! В мене є докази переписки, де банк:
1.Казав що гроші мені зараховані і їх не можна повернути відправнику
2. Казав що гроші відправлені на мій інший банк по реквізитам
Але це все виявилося брехнею, банк просто мене обікрав. Прошу звернути увагу на цю ситуацію!!!
monobank
5 січня 2024, 14:44
Розуміємо, що ситуація неприємна
На жаль, дійсно, платіж було скасовано та він повернувся на рахунок відправника
Якщо відправник не хоче робити переказ за отриманий товар, рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів
Банк співпрацює з правоохоронними органами. Коли ми отримаємо офіційне рішення від суду, ми зможемо надати правоохоронним органам інформацію в рамках чинного законодавства
Додатково вжили заходів щодо клієнта, який здійснював переказ, згідно з внутрішніми інструкціями

12 грудня 2023, 10:38
Платеж на закрытый счет должен вернуться отправителю!
Банк отправитель не может знать, верные ли ЕДПРОУ или IBAN! От отправит платеж в другой банк, а там уже банк получатель решит, что делать — если реквизиты не правильные (например счет закрыт), то банк вернет платеж отправителю!

Так что:
1. Какие могут быть «попередженя»!!!
2. Вам нужно решать вопрос с «незнайомою» людиною, которой вы дали неверные реквизиты!
12 грудня 2023, 10:57
Вы вообще внимательно историю прочитали? Моно принял платеж с карты на карту! А потом без предупреждения и без разрешения спустя три дня вернул платеж отправителю! Хотя перед этим меня убедили что мои деньги в безопасности и отправлены на мой другой банк по реквизитам. По вашему это все нормально? Тогда желаю вам что и ваши активы банк отправлял куда и когда захочет без вашего ведома.
12 грудня 2023, 11:06
В любом случае — проблема ваша, что вы даете своим клиентам неверные реквизиты!

1. Банк поступил верно, вернул деньги которые были отправлены на закрытую карту!
2. Ваши проблемы — вы дали клиенту неверные реквизиты!
12 грудня 2023, 11:39
А вы тут я так понимаю на зарплате? Защитница банка какая заядлая.
12 грудня 2023, 11:52
А что по вашему банк должен был делать, если ему поступают деньги на уже закрытую карту???

Банк правомерно развернул платеж! Вы уже не клиент банка!

Да клоуны в поддержки монобанка могут дезинформировать, квалификация там очень низкая — и соотвествует зарплате!

Но тут интересный момент, вы что-то продавали! Вы должны знать что и кому продали! Вот вам карты в руки — пункт 2 вам в помощь.
12 грудня 2023, 12:01
Уважаемая, вы вообще понимаете что вы сами себе противоречите? Вы пишите что перевод на закрытую карту должен вернуться отправителю! Так я согласна. Я сразу же им это и написала, договор разорван, верните деньги отправителю! Но мне был дан ответ что карта ещё активна и что деньги зачислены и вернуть они его не могут!!! Я снова попросила вернуть, но это не помогло, мне было сказано что эти деньги теперь будут у меня на карте пока я их не выведу на свой другой банк. Понимаете? А через 3 дня они молча без предупреждений и моего согласия вернули деньги отправителю. По вашему это ок?
12 грудня 2023, 12:21
Я же вам пишу, что поддержка Монобанка частенько ошибаеться.

Не ну если монобанк действительно отправил средства кому-попало — то тут уж если банк не решит вопрос или упадет на мороз — то нужно будет вам обращаться в полицию!
5 січня 2024, 14:53
Що за дурню ви пишете? Які заходи щодо клієнта ви вжили? Все що вам потрібно зробити, це повернути кошти з його картки на мою і все! Я особисто підписувала заяву на переказ моїх коштів по реквізитам на мій рахунок в іншому банку. Замість цього ви відправили ці кошти незнайомій мені людині. Це ваше порушення, це ваша вина, поверніть мої кошти!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Банк-мошенник. Украл 13006 грн.