Блокування картки . Прохання на відновлення картки

victoriabokay 10 грудня 2023, 2:21
Шановний «МоноБанк «, мене звати Бокай Вікторія Олександрівна 05.01.2003 народження. Я була клієнтом вашого банку. Ви можливо спитаєте чому була? Нещодавно ви відібрали в мене картку і завершили зі мною співпрацю. Але я не розумію чому, мені не пояснюють причину. Я би дуже хотіла дізнатися причину. І якщо якась не сподобалась моя дія чи транзакція. Я могла би все пояснити та розповісти. Так як зараз нажаль я не можу знайти роботу і ніде не працюю. І в цей важкий та не легкий час, всім тяжко. Мені запропонували підзаробити кошти. В мене є знайомий який займається криптою, і він попросив зробити декілька переводів через мою картку. Він ці кошти вкладає в крипто валюту і таким чином ми трішки допомагаємо людям підзаробити. Якщо вам це не сподобалося чи ви запідозрили в мене шахрайство насправді це не правда. Я обіцяю більше не робити таких переводів, бо дуже хочу повернути свою картку. Мені подобається ваш банк, і я би дуже сильно хотіла продовжити співпрацю з вашим банком. Якщо ви мені дасте другий шанс і відновите мені картку. Я обіцяю що більше такого не станеться.Сподіваюсь на ваше розуміння. Чекаю на вашу відповідь.
monobank
monobankua 10 грудня 2023, 11:17
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, детально аналізуючи багато параметрів та інформацію із різних перевірених джерел.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Якщо банк змінить рішення у майбутньому – ми вам обов'язково повідомимо.

innapcholko
innapcholko
10 грудня 2023, 6:49
«Але я не розумію чому, мені не пояснюють причину.»…

Вообще-то вы нарушили договор банковского обслуживания, в чем сами сознались:

«В мене є знайомий який займається криптою, і він попросив зробити декілька переводів через мою картку.»

2.6. Використання Платіжної картки та / або її реквізитів особою, яка не є клієнтом, заборонено

Конечно пункт кривой — и до него можно придраться — типа другой клиент монобанка может использовать любую карту монобанка… может это старая редакция…
10 грудня 2023, 8:13
Вже дропи почали відгуки писати, я хз…
10 грудня 2023, 8:35
«Вже дропи почали відгуки писати, я хз…»

Я тоже в а@уе с этого .
А вот это тоже шедевр

«В мене є знайомий який займається криптою, і він попросив зробити декілька переводів через мою картку. Він ці кошти вкладає в крипто валюту і таким чином ми трішки допомагаємо людям підзаробити. «

Я , так понимаю , скоро будут отзывы типа «у меня есть знакомый дилер, он попросил меня реализовать пару доз и таким образом мы помогаем трошки людям подзаработать. Я не понимаю причин пинка под зад из банка «

Тут, что ни фраза в этом отзыве — то «шедевр»

Люди в край уже охренели. Они мало того, открыто рассказывают как их используют как дропов, они еще и дурачками прикидываются , типа не понимают почему их турнули из банка
10 грудня 2023, 8:39
А вообще , мне кажется, что этот отзыв откровенный пранк. Ну не может быть человек до такой степени де@илом , что бы САМОМУ признаваться в нарушениях и самому же на весь мир жаловаться, как с ним несправедливо поступили
10 грудня 2023, 8:55
Отмывание бабок уже нормальное действия?
10 грудня 2023, 9:03
Так бабок заработал? Если да, то иди в другой банк и проблем нет
10 грудня 2023, 12:16
За пару транзакций бы не блокнули карту, скорее всего попали на мошенника и отмыли ему бабки…
Чтобы банк не блокал вас, вы должны быть полезным банку, и так абсолютно в любом банке.
Открывайте депозиты, если переводы в банке на халяву, кредиты вы не берёте, то зачем вы банку?
Прикрываться войной и государством что типа мыж в одном государстве живём, откройте тогда магазин и бесплатно раздавайте людям еду, или столовку, и кормите… Нужно понять что халявы в банке нет, и рано или поздно вы отлетите 100%
10 грудня 2023, 12:25
Ну, годі вже нести маячню, якщо далі ПТУ в розумовому ролаитку не вирушив…
Банк заробляє на інтерченжі, на еквайрінгу, будь які гроші, що зберігаються на рахунках (не тільки на депозитах) це підвищення ліквідності.
Безкоштовні переказі це лище верхівка айсбергу.
10 грудня 2023, 12:38
Бред не неси:) Ты сможешь зарабатывать с денег, которые сейчас есть, а завтра чел захотел и вывел их, я лично так не умею:) Банк зарабатывает с % и депозитных денег:) Плюс всякие скидочные карты магазинов кэшбеки и т. д. это уже контракты с фирмами:)
Понапридумывают двуногим всяких слов, а они бегают с ними и кричат везде :D
10 грудня 2023, 20:37
Вибач, я не можу далі спілкуватися з людиною, що знаходиться на розумовому рівні стільця
10 грудня 2023, 20:45
Ну тыж клоун без подтверждений несёшь ересь какую то, как можно ляпнуть что банк может зарабатывать деньги с денег которые в любую секунду могут уйти со счёта?)По моему уровень стула тут у тебя:D
10 грудня 2023, 21:29
Https://en.wikipedia.org/wiki/Interchange_fee
Вивчай для початку.

Щодо залишків, ти схоже думаєш, тобі в сховищі гривні 1 до 1 з балансом рахунка тримають. Наївний

Я ж кажу, ПТУшник — трохи по верхам про крипту вивчів, якусь копійчину крутиш і вже експерт по фінансам.
11 грудня 2023, 9:58
Обычно человек когда оскорбляет, он с себя берёт пример, зачем ты мне свою профессию и квалификацию называешь?
Ты мне зачем эту ересь постишь?
Это тоже самое, что я получаю в 10 раз больше чем ты, и ты пришёл такой, ну дай мне бесплатно, тыж всё равно больше в 10 раз получаешь, капец логика школоты)
Если бы там суммы были нормальные они бы держались за каждого клиента, а так там скорее всего копейки которые ничего не стоят.
11 грудня 2023, 10:28
Ти продовжуєш себе ганьбити ще більше.
Почалися якісь дитячі переводи стрілок.
Хоч статтю прочитав? Не знаєш англійської, згодуй ChanGPT — він тобі все розжує зрозумілою та рідною кацапською мовою
SergeyNina
SergeyNina
10 грудня 2023, 23:13
Причина — крипта. Скорее всего вы или вам перевели деньги с карты мошенников или взломанного аккаунта. Банк об этом не скажет клиенту, но вы не сможете быть клиентом банка в дальнейшем. Это в любом банке. Даже на небольшие суммы. Особенно частый блок при выводе денег с криптобиржи когда вам переводят деньги с карты которая угнана у владельца. Сейчас это происходит часто, увы
11 грудня 2023, 10:30
Маєте на увазі, що зараз відмивають кардінг через крипту? Цікаво…
OkeyDoki
OkeyDoki
11 грудня 2023, 11:15
Крипту сейчас немного сложновато отследит + все проблемы будут у дропа, а не у дроповода… следаки для закрытия плана не будет дальше пытатся расскрыть дело. А закроет дропа и дело с концом.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Блокування картки . Прохання на відновлення картки