Якщо вам подобається коли з вас знущаються то вам у цей банк.

Mykola777 5 грудня 2023, 17:45
Моє листування з банком:

Вітаю! Мене звуть Марина, співробітник з аналізу операцій.
З урахуванням минулого місяця на Ваш рахунок монобанк було зараховано N UAH
Просимо надати документ який покаже джерело походження коштів
Це може бути один із таких документів (хоча перелік не є вичерпним):
— довідка про доходи за місцем роботи або за місцем отримання соціальних виплат. Цю довідку ви можете отримати у свого бухгалтера;
— виписки банків і договори, якщо ви отримали дохід за виконання робіт, послуг тощо;
— документ, який би показав, що ви продали будь-яке майно (рухоме, нерухоме, авторські права тощо), або договір дарування;
— документи про отримання страхової суми, дивідендів, спадщини, виграшу в лотерею;
— кредитні договори, договори позики, в яких ви є позичальником;
— декларація про доходи з відміткою податкової.
Просимо пояснити економічну суть операцій по карті, численні зарахування, далі кошти переводите на картки інших клієнтів, уточніть, за що оплата на вашу карту? І за що далі проводите розрахунок?

Надав підтверджуючі документи та відповів на запитання.
Вітаю. Гроші були зароблені у 2021 році і зберігалися в Райффайзен (надав декларацію). З Райффайзен я переслав до Монобанку для покупки Tether USDT.

Вітаю, мене звати Анастасія, фахівець з аналізу фінансових операцій

Надав підтверджуючі документи вдруге, де видно моє прізвище та ім'я, та номер моєї картки монобанк.

Вітаю! Мене звуть Лінда, співробітник з аналізу операцій.
Надайте будь ласка виписку по рахунку з якого перераховували кошти

Надав підтверджуючі документи третій раз, виписку по рахунку с райффайзен банка.

Чи можете надати всі дані з аккаунту бінанс
Щоб підтвердити ваш профіль на біржі Binance, зайдіть у вкладку «Безпека», далі потрібно буде обрати спочатку «Номер телефону» та зробити скріншот у цьому меню.
Далі вийти на головну сторінку вкладки «Безпека» повторно і увійти до розділу «Ел. пошта» та зробити скріншот вже в новому меню.
По результату просимо надати обидва скріншота в наш чат.

Ви знущаєтеся? Може відразу всі гроші переказати вам на рахунок? Це вже перебір, як закрити рахунок у Монобанку?

Ця інформація необхідна для аналізу що рахунок належить вам, всі дані зберігаються банківською таємницею

Вчетверте я вже не витримав, рахунок із грошима не розблокували. Так ще хотіли особисті дані від біржі.
monobank
5 грудня 2023, 19:25
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Ми уточнюємо різну інформацію, для розуміння повної картини
Інформація, яку ви надали, знаходить у колег в роботі
Після перевірки обов'язково надамо вам зворотний зв'язок

Lolik1837
Lolik1837
5 грудня 2023, 18:15
«Вітаю, мене звати Анастасія, фахівець з аналізу фінансових операцій
Просимо надати скріншоти аккаунту, де буде видно, що ви проводите операції по криптовалюті за участю вашої картки Монобанк, та скріншоти аккаунту / гаманця, де видно дані власника (ПІБ / електронна пошта / телефон).»

автор, так вы же торговлей криптовалютой занимаетесь. Вас в ЛЮБОМ украинском банке рано или поздно блокнули бы , а не в одном только Монобанке .

Как-то непонятные претензии
5 грудня 2023, 21:38
Для моно надо иметь какого нить бухгалтера который сможет вам написать бамажку что вы заработали эти деньги
Всё таки иногда, тупые люди в банке это +, меньше знаешь крепче спишь, получай свои комиссии за переводы, и спи спокойно)
А эти бесплатники, деньги брать не хотят, зато заглядывать в каждую нишу желают)Что они будут делать когда банки и вовсе уйдут в небытие
6 грудня 2023, 13:28
Як тільки ти зможеш купити хліба за крипту, одразу банки закриються.
Але скоріше криптоспекулям задушать доступ до фіатних валют =)
6 грудня 2023, 14:26
Нууу я сомневаюсь в этом, это невозможно, скорее банки переобуются в крипто биржи ахаха
6 грудня 2023, 15:11
Ще й як можливо.
Як показали дії деяких урядів проти криптобірж, придушити їх — питання політичної волі. Прикрити банківскі акаунти та кор-рахунки бірж, душити з заморозкою коштів за п2п великих сум без підтвердження або з найменшим натяком на крипту і привіт.
6 грудня 2023, 15:15
Та, то такое себе занятие)) людей не хватит душить за каждый платёж в подозрении покупке крипты или продажи :D
У нас свободное не европейское государство, такие больные фантазии тут не работают)
6 грудня 2023, 13:29
Цікаво, з цих статків хоч копійка податків була сплачена?
Хоч паршиві «єдині» декілька відсотків…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Якщо вам подобається коли з вас знущаються то вам у цей банк.