Обслуговування

Artem54324 4 грудня 2023, 20:01
Добрий вечір! Недавно спіткнувся з такою ситуацією: Перевипускав віртуальну картку, у додатку не було сказано що за таку операцію буде комісія, нажаль. Баланс пішов у мінус… Де ви ще бачили банк який може списати 100грн за четвертий перевипуск любої (про валютні картки незнаю) картки? «Банк без відділень — зручно та вигідно.
Ми не несемо витрати на відділення, тому можемо дати вам найвигідніші умови!» з телеграм каналу підтримки. Якщо це банк без відділень то чому ж не можете доставляти картки клієнтам безкоштовно? (Принаймі першу або перших 6 за останні 365днів). Той самий ПриватБанк який ви ненавидете надає 6 безкоштовних карток миттєвого випуску на рік БЕЗКОШТОВНО! Майже 6 місяців доставляє картки НП безкоштовно! Навіть з 2024року вартість доставки складатиме 80грн. Вже нічого не говорю про комісію за перевипуск картки. Оформив у вас картку у 2021році, тоді ще були привабливі умови обслуговування, зараз-ні. Багато банків які зараз можуть похвалитися безкоштовними переказами на картки інших банків і набагато вигіднішими умовами ніж монобанк, я розчаровний (
monobank
5 грудня 2023, 10:12
Ми розуміємо як важливо мати змогу вчасно перевипустити карту
На жаль, ми помітили зловживання цим функціоналом. Для того, щоб ви мали змогу перевипустити картку у безвихідній ситуації, ми зберігаємо можливість перевипуску кожної з карток до 3 разів за останні 365 днів
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

Danilich
Danilich
4 грудня 2023, 22:25
У моего знакомого на 2 карточках умер нфц через 1−2 дня. Вспомните рекламку, как они хвастались что без отделений и экономят кучу денег, в других солидных банках с отделениями дают бесплатно (за свой счет) нормальный несгнивающий пластик.
5 грудня 2023, 10:21
У моего знакомого на 2 карточках умер нфц через 1−2 дня

Солідні люди вже давно картку тримають десь далеко в гаманці чи взагалі вдома, а платять всюди телефоном.

Ну і не треба карткою порошок рівняти — буде чип живий.

в других солидных банках с отделениями дают бесплатно (за свой счет) нормальный несгнивающий пластик.

Назви хоч один банк де перевипуск картки бесплатний.
5 грудня 2023, 10:18
Де ви ще бачили банк який може списати 100грн за четвертий перевипуск любої (про валютні картки незнаю) картки?

Майже всі банки беруть гроші за перевипуск картки, в Моно він також не був безкоштовний.

«Банк без відділень — зручно та вигідно.

Ну так. У банку з відділенням вам би довелось йти до відділення, стояти в черзі, можливо на вулиці, додатково чекати коли банк зачинений під час повітряної тривоги, потім стояти в черзі в касу щоб заплатити за перевипуск картки.

А потім через два тижні прийти ще раз і знов стояти в черзі, можливо на вулиці, чекати коли закінчиться повітряна тривога — і все це лише для того щоб забрати готову картку.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
7 грудня 2023, 23:19
Не знаю где как, но в Акцент перевыпуск платный если лимит в месяц\год превысить, а так бесплатно. Доставка почтой или именная платная. Практически все банки карты бесплатно дают, кроме доставок и превышение лимита
5 грудня 2023, 10:22

Так чого ти не відкрив рахунок в Приваті, а мучаєшься тут? Це кращій банк для хітріл та шахраїв.
innapcholko
innapcholko
5 грудня 2023, 18:33
А какой смысл в перевыпуске виртуальной карты? Причем так часто?

Как по мне это нетипичное поведение! Тут еще может финмон банка прикалупаться.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank