Я в захваті

MonoKitXD 1 грудня 2023, 0:08
Ну що я можу сказати…

Я не дуже полюбляю писати відгуки, не люблю соціальні мережі. Але друг вмовив написати відгук, каже допоможе нашому любому Моно.

Ну що ж…

Почну з історії як я з вами познайомився.

Колись десь на вечірці, анімешніків (типу косплей), зайшла мова про якийсь банк у якому є кіт. Ну є і є, подумав я. Думав знов якась піраміда чи щось таке. Коротше, я не повірив в те, що в застосунку банку буде щось настільки цікаве.
Пройшла певна кількість часу, та мене виникла проблема з тим, що я зарахував 20 гривень не туди (просив друга купити кави бо він йшов до кавʼярні та помилився цифрою). І тут мені він спитав: «Потруси телефон, навіщо тицяти номер». І знов Моно згадали.
Ну думаю, якщо так рекомендують, то спробую, чому б ні.

Завантажив застосунок, зареєструвався через «Дію» і… Справді котик :)

Це досить незвично як для банківської сфери. Але, хто б що не казав ідея дуже хороша. Я запросив в моно 2 друзів (складно було знайти того, у кого не було Моно XD) показавши котика, якого я одягав у застосунку. Як для мене це гарний антістресс. Котики правлять інтернетом!

Ну все, помилувалися й досить. Перейдемо до функціоналу.

Дуже сподобалось те, що можна вимкнути все, окрім розрахунку чипом. Хоть що не казав але я бачив в даркнеті пристрої для перехоплення NFC та копіювання магнітної полоси. Скімери так звані.

Ще сподобалося заборона розрахунків якщо не співпадає країна пристрою з країною розрахунку. Я так зрозумів для цього потрібно мати GPS увімкненим? Тому що коли я увімкнув цю функцію, на потім вимкнув дозвіл на локацію, мені відмовило в розрахунку карткою за кордоном. За те знаю, що все працює.

Ну про поповнення Shake to pay казати я думаю не треба? Одна з найбільш зручних функцій.

Поповнення банки по номеру та посиланню — теж щось новеньке. Шахраї з такими функціями до крейсера підуть :)

Були проблеми з роботою через VPN, але то не проблема банку, бо на іншому VPN все було гаразд. Просто якщо у когось буде якась така проблема, спробуйте новий VPN (як усі знають (я на це сподіваюсь) що не можна проводити операції на публічних WiFi, бо ризикуєте бути зламаними (пункт правил 4.2.7))

Були питання як подзвонити до підтримки, але, як виявилося, в месенджері зручніше.

Дякую за продукт,
Залишайтеся в безпеці :)
monobank
1 грудня 2023, 9:23
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу!
Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)

1 грудня 2023, 8:56

Не знаю чи реально вони перевіряють GPS координати бо це доволі важко. Думаю що скоріше просто перевіряють геолокацію до IP адрес — для цього взагалі ніяких дій на боці клієнта не потрібно.
1 грудня 2023, 10:00
Нічого важкого там немає.
Служба геолокації в телефоні просто на запит застосунку вмикається та віддає приблизну точку. Там же не тільки до голого GPS привʼязка, а ще вишки, вайфай.
Якщо не треба точність до 3 метрів, телефон завжди впевнено знає де він знаходиться
1 грудня 2023, 11:32
Тут головне — розуміти що про поточну геолокацію має знати саме «сервер», а не телефон. Тобто треба мати підʼєднання до мережі інтернет хоча б на невеликий час після перетину кордону.

Бо я так проколовся 🤭
1 грудня 2023, 14:25
Так без інтернету звісно нічого не працюватиме, в тому числі зміна налаштувань
1 грудня 2023, 14:55
Самое главное найди работу) ато если попадёшь на финмон какой либо суммы) разорвут договор)
А тож у нас только официально в стране деньги заработать можно)
1 грудня 2023, 19:33
Так це у будь якому банку
1 грудня 2023, 19:34
А, ні.
в конкорді та айбоксі нехтували цим, і банкам анулювали ліцензії
1 грудня 2023, 20:10
Та не) не в будьякому, моно выслуживается просто, а мог бы зарабатывать)
1 грудня 2023, 20:20
В будь-якому. Але не всі банки зручні та вигідні для тінового бізнесу та прокрутки грошей так як Моно. Тому більшість «бізнесменіс» лізло туди. Зараз когось вигнали, хтось спромігся прочитати що інших виганяють і пішов в А-банк чи ПУМБ. Але і там отримали блок, хоча рік-два тому таких скарг не було бо всі сиділи в Моно.
2 грудня 2023, 8:35
Всё из-за взломов банков, когда началысь допомыгы от ООН красного креста и прочего бреда)) А люди думают что сыр в мышеловке бесплатный

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank