Невозможно получить валюту с депозита

grin07 28 листопада 2023, 18:14
Клиент Монобанка давно, где-то с 2018 года, и проблем не было, пока не столкнулся с покупкой валюты через депозит.
Посмотрев, что у меня в городе есть отделение их банка-партнера, где по условиям можно будет получить средства с депозита, я купил валюту под депозит. Когда вышел срок в 3 месяца, обратился в техподдержку что бы заказать валюту, и с удивлением услышал, что такой возможности нет. Оказывается, я должен идти в кассу отделения, и если там есть деньги, то может они мне что-то дадут (плюс зависит от кассира, сколько он захочет мне выдать). В итоге я не могу забрать свои же деньги из банка.
Такой вот обман клиентов.
У банков конкурентов я могу заказать валюту на определённый день и забрать в отделении, без траты времени на поездки наугад и не зависимо от настроения кассира.
Пользоваться банком желание пропало, хочу только поскорее забрать свои деньги которые у них в заложниках.
monobank
monobankua 28 листопада 2023, 20:25
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

28 листопада 2023, 18:21
Ти в комі був з 2018 року?
Моно — банк в телефоні. Якщо ти поклав туди валюту, можеш вільно отримати її на картку.
Відділень немає і ніхто не обіцяв. І ти це знав з прешого дня користування.
Я думав, що конвертаційні блазні вже закінчилися, але миші продовжували гризти кактус та плакати…
28 листопада 2023, 18:32
Клоуном тут будеш тільки ти, бо якщо відкриєш сайт або застосунок моно побачиш що гроші можна отримати у відділені. Інше не бачу сенсу коментувати, робити висновки без достатньої інформації може тільки розумово обмежена людина
28 листопада 2023, 18:53
«Якщо ти поклав туди валюту, можеш вільно отримати її на картку.»

???

А смысл в такой валюте «на карте» , которую посчитают по курсу 36,3 грн за доллар , если реальный курс доллара более чем на гривну больше ?.

Я уж не говорю о том , что покупать на депозит будешь по 37 грн, а если захочешь «сдать «такой безналичный доллар то пролетишь на каждом долларе на 70 коп.

Ну и нах такой «депозит»?
28 листопада 2023, 20:06
Проблеми конвертаційних додіків мене не хвилють
Я купую валюту тільки в подушку, якщо треба. А не щоб прокрутити через обмінку та отримати 3 копійки.
Купити безготівкову валюту можно зараз по 37.3
А продавати її в застосунку буде тільки ідіот.
29 листопада 2023, 11:13
А я купил в аккорде по 36.89 в отделении рядом и снял сразу, а ты по 37.3, кто из нас валютный буратино ( *** )? Еще и на поезде или маршрутке ехать в другую область за куплеными по 37.3 фантиками
29 листопада 2023, 16:26
Та нащо мені той нал зараз?
Трохи менше десятки $ готівкою є, того достатньо щоб і подушка безпеки була, і кордони вільно перетинати без декларування.
Долар на картці це долар для розрахунків за потреби і там де є опція вибору валюти. Не в турецькій лірі ж мені тримати надлишки?
А якщо припече, можна зняти зайві $400 разово.

Дуже цікава шиза на мінфіні шириться, коли валютою вважається тільки готівка.
29 листопада 2023, 11:44
Ну и зачем такая валюта безналичная, купленная в Моно, которую невозможно снять? Даже если и в «подушку «
покупать, то пусть её в Моно по 37.3 покупают додики, если спокойно можно взять по 36.8, да ещё и с возможностью тут же снять наличными
29 листопада 2023, 16:28
Я за кордоном, на доларову та єврову картки зливаються оперативні надлишки
28 листопада 2023, 20:14
Уже меньше. Я платил долларовой картой — списывали даже по 35.20. У всех банков сейчас так.
29 листопада 2023, 0:35
Платив в гривні з долларової карти? Геній
28 листопада 2023, 18:23
Автор , вы перед тем как совершить какие то финансовые операции — читайте ПРЕДВАРИТЕЛЬНО отзывы на этом сайте о подобных ситуациях в этом банке .

Если бы читали — то знали бы , что у Монобанка можно месяцами свои валютные депозиты забирать и то -не гарантированно, что заберете
28 листопада 2023, 22:52
Надо было полистать отзывы с полгода назад, людей массово кидали на валютные депозиты, постоянные переносы сроков, валюта в ужасающем состоянии. Нечего хранить валюту в карманных банках, рассчитаные для безналичных покупок в магазах. И зачем было покупать валюту на депозит по одному из самых худших курсов, когда есть например банки типа Аккорда, где даже валюту не надо заказывать потому что в кассах она всегда есть и курс лучше (36.89) чем в шманебанке (37.2995)
SergeyNina
SergeyNina
28 листопада 2023, 23:06
Автор, хоть бы почитал отзывы раньше. Кратко — если нужны бумажные доллары теперь будешь искать их по отделениям банков, заказа как такового нет. Увы, открывай лучше депозит если нужны доллары/евро в бумажном виде в банках где есть физические отделения
29 листопада 2023, 21:25
В Киеве недавно получал 2500 евро в Универсал-банке. Заказ есть, за 1 день. Правда, не депозит, снимал с процентами с карты.
29 листопада 2023, 11:50
В общем вывод тот же , что и был — Монобанк , дно ещё то
29 листопада 2023, 13:32
Автор не повірить, але в будь-якому банку для зняття валюти на касі потрібно буде йти у відділення…
У відгуку ні слова не вказано про «неможливість отримати валюту з депозиту».
«Посмотреть» можуть і всі, але адекватні люди напишуть в підтримку спочатку і уточнять всі деталі по зняттю коштів, а тоді будуть приймати рішення чи купувати там валюту чи ні. Але ж нащо нам, ми спочатку зробимо, а потім будемо думати.
Якби ж то хоч спочатку спробував зняти валюту і її не видали чи відмовили у знятті, то можна було б і лишати якісь відгуки, а так то відгук ні про що, чергова обіженка, бо вийшло «не так я думав»
29 листопада 2023, 13:49
Ти якщо не розумієш що написано, спробуй прочитай ще декілька разів, чи скористайся перекладачем, бо того що ти пишеш у коментарі, немає у моєму відгуку.
29 листопада 2023, 17:11
Ти диви, знає українську, але відгуки пише кацапською (
Прочитай ще раз мій коментар, а потім свій відгук.
Відгук називається «Невозможно получить валюту с депозита», але у відгуку пишеш «мені сказали йти у відділення, щоб зняти валюту». То де ця «неможливість», тобі сказали йди у відділення і там забирай, де і в чому обман? В чому взагалі проблема, якщо ти прийдеш завтра у відділення, там буде валюта і тобі її видадуть? Якщо не видадуть — тоді й пиши відгуки.
На Мінфін відразу знайшов як написати, але додуматись наперед уточнити в підтримці як проходить зняття валюти не зміг…
29 листопада 2023, 18:46
Демонстрируй свою глупость дальше, не останавливайся
ch777
ch777
29 листопада 2023, 14:59
Моно 37.2995
ПУМБ 37.3000
КредиАгриколь 37.30
А-Банк 37.31
Яке нахабство виставити курс купівлі на депозит однаковий з топ банками країни та посилати клієнтів знімати валюту у інше місто, це просто дно, але ж це тільки двоє у відґуку зізналися що купляли валюту на депозит у монобанку, а скільке ще таких обдурених людей це жах. Видно що коти геть затьмарюють здоровий ґлузд

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Невозможно получить валюту с депозита