На людей вообще плевать.

Nightvs 27 листопада 2023, 17:55
Проблема в том что, заблокировали счет, без объяснения причини, но сделали это после того как я уже положил деньги на карту, у меня на карте была открыта рассрочка, на 3 месяца, после того как заблокировали счет, деньги переводить на другую карту отказались, опять таки без причины, и теперь получается что денег нет, и еще они требуют до закрыть рассрочку, хотя деньги были положены до того как они уведомили меня о том что заблокировали счета, и до первого дня оплаты еще 3 дня, но нет моно банк украл деньги и сказал что так и надо.
monobank
27 листопада 2023, 19:03
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Згідно з умовами та правилами банку (https://www.monobank.ua/terms), а саме пунктів 10.7. та 10.7.1. клієнт зобов'язується погасити заборгованість перед банком в повному обсязі до спливу тридцятиденного строку з дня ініціювання однією зі сторін розірвання договору

Три літри
Три літри
28 листопада 2023, 16:10
Так і не зрозуміло що саме вкрав Моно.

Ти поклав гроші на карту і це викликало питання в банка — тож зрозуміло що блокування відбулось після того як ти їх поклав.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank