Відмова отримання картки

Влад Пиляй 25 листопада 2023, 16:24
Хотів отримати картку, завантажив додаток, сфотографував документи, і в кінці отримав відмову в отриманні картки. Написав тех. підтримки где мені відповіли, шо вони не можуть запропонувати мені в обслуговуванні в банкі. Спитав чому, написали знову Нажаль, ми не можемо вам запропонувати обслуговування в нашому банку і причину не говорять із-за політики банку. Круто!!!
monobank
monobankua 25 листопада 2023, 17:55
Нам дуже шкода, що склалася така ситуація, але банк може відмовити Клієнту у випуску картки, а так само в наданні / відновленні кредитного ліміту на свій розсуд і без вказівки причин відповідно до пункту договору 6.3.1. https://www.monobank.ua/terms
Якщо банк змінить рішення у майбутньому, ми з вами зв'яжемось

ch777
ch777
25 листопада 2023, 18:22
Тощо вас ввели в оману, якщо відкрити офіційний список банків НБУ https://bank.gov.ua/ua/supervision/institutions то банку «монобанк» там немає
На офіційній сторінці https://www.monobank.ua/contacts відсутня фізична адреса вашого «банку»
Тому відкривайте картки у справжніх банках з відділеннями, а не у сумнівних мікрофінаносвих інституціях
Три літри
Три літри
25 листопада 2023, 19:14
банку «монобанк» там немає

В списку є Універсалбанк по ліцензії якого і працює Монобанк.

На офіційній сторінці https://www.monobank.ua/contacts відсутня фізична адреса вашого «банку»

Так вона у 100% українських банків відсутня. Знайдіть хоч один український банк який розмістив юридичну адресу на головній сторінці сайту. Бо немає такої вимоги в українському законодавстві.
26 листопада 2023, 13:30
Я против моно ниче не имею) но к сожелению он как любой новичок на работе хочет выслужится чтобы заработать репутацию так как репутации у него нет)Но как правило народ решает хороший банк или нет, и выслуживаться и фигарить каждого кто не соответствует какому либо пункту закона это не правильно, так денег не заработать и скорее всего банк банкрот станет:)Вспомните этих лизунов на работах, как к ним относятся коллеги:) Вот это лицо моно банка)
27 листопада 2023, 14:49
Твої коменти — скажений фейспалм.
Скажи будь ласка, ти хоч ПТУ закінчів якесь, чи просто купив або скачав курс по арбітражу крипти та вже став експертом по всім банківським та фінансовим питанням?
27 листопада 2023, 15:14
А что мне мешает это делать или кто?
Или ты тот ватник для которого корочка имеет значение?
Поверь у меня много знакомых кто учились на отлично и сейчас либо нет работы либо охранники какие нить, школа должна обучать жизни, а не оценочным мнениям.
28 листопада 2023, 0:09
Цікаво, що ти згадав саме школу. Підтверджує мої думки

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank