Заблокували кошти (Питання вирішене, 25.11.2023)

Петро Віхоть 24 листопада 2023, 12:37
Перевів частину своїх коштів у крипті, на моно, гроші виводив частково з метою оплати за лікування. В результаті кошти заблоковані вже тиждень, можливо більше. Як результат похід в лікарню відмінився, пересунув в графіку подалі, та і з лікарем незручно вийшло, не знаю як наступного разу йому в очі дивитись, бо домовлявся довго. В монобанку пишуть шо вони не винні, я і не звинувачую, але ситуація дивна, бо на моно перераховував неодноразово по різному, бували і більші суми, проблем ніколи не було. Людина яка блокувала, написала дивну причину, «той хто послав гроші може подати заяву в поліцію». В обмінника через який виводив кошти запитався, в поліцію подавати не збираються. Квитанцію транзакції надав, випросив в того ж обмінника.
monobank
monobankua 25 листопада 2023, 15:05
Дуже шкода, що виникла така ситуація.
Ми передали запит колегам, щоб допомогти вирішити це питання.
Найближчим часом фахівці зв'яжуться з вами для надання інформації.
Полезный комментарий
Петро Віхоть 25 листопада 2023, 15:38
Дякую, кошти розблокували

24 листопада 2023, 12:51
А тримав би гроші на депозиті - не мав би проблем.
26 листопада 2023, 11:11
Ага, да) Кошти на депозиті ніяк не допоможуть. Навпаки — будете мати більше проблем, оскільки ще й депозит не зможете забрати. Почитайте інші відгуки) Я тримав на депозитах у банку шестизначні суми в гривні. А потім не міг забрати свої депозити, хоча їх термін давно закінчився (добре, що на той момент уже були менші суми на депозитах, але це просто «пощастило»). Банки регулярно зараз говорять, що у них там якесь питання до транзакції на пару тисяч гривень і місяцями тримають уся кошти на усіх рахунках на суми в сотні тисяч. А привід — щось там на пару тисяч (що часто самі ж і вигадують).
26 листопада 2023, 12:22
Есть доказательство что банки выдумывают? Ну типа тот от кого перевод был фото банк карты или документ его в наличии?
26 листопада 2023, 13:10
Так, є. Відправник коштів може сидіти поруч. Це можуть бути перекази не від невідомих людей, а від родичів чи близьких. Більш того, у мене є знайомі з подібними ситуаціями, де банк вказує, що нібито є заява в поліцію від відправника по такому-то переказу. А це насправді переказ самому собі, але з іншого банку. Люди самі на себе заяви в поліцію пишуть?)
26 листопада 2023, 13:19
Я хз) но в 95% случае люди торговали криптой, и им закинули деньги со взломанного аккаунта, бывают случаи когда мошенник нашёл менялу в инете, который реально меняет деньги отсюда туда, и так скажем через аккаунт этого менялы, у которого рейтинг высокий, прошли деньги мошенника с просто чеком, мошенник получил деньги в другой валюте, а меняла на долгие месяцы в блок может улететь…
Так что если у банка вопросы, лучше иметь на руках фото банк карты или фото документа отправителя, предоставив их банку, а банк передаст их другому банку где была махинация или в том же банке, и с таким клиентом разорвуть договор за передачу данных 3 м лицам, но как правило в 100% случае мошенник отказывается предоставить фото банк карты или фото документов отправителя так как счет взломан, а физических доков у него нет…
26 листопада 2023, 14:22
Кошти на депозиті ніяк не допоможуть.

Допоможуть бо вони не створюють проблем, на відміну від переказів з картки на картку яки бачить банк коли ви виводите гроші з біржі після продажу крипти чи продаєте крипту комусь напряму.

Навпаки — будете мати більше проблем, оскільки ще й депозит не зможете забрати…Я тримав на депозитах у банку шестизначні суми в гривні. А потім не міг забрати свої депозити, хоча їх термін давно закінчився

І де можна почитати ваш відгук про те що ви не змогли забрати цей депозит? Ви ж не єдина людина в Україні в якої було 100000 чи більше, я от машину купував і мав в банку набагато більшу суму якою успішно скористався.

Вони це кажуть виключно мамкіним бізнесменам, у звичайних клієнтів в банках десятки та сотні тисяч гривень і вони не отримують жодних запитась.
innapcholko
innapcholko
24 листопада 2023, 13:02
Сейчас крипту следует выводить только через офлайн обменники!!!

Всякие FTX, Бинансы и подобное, мало того что создают себе проблемы! так еще создают проблемы своим клиентам!

Вот нам поцезло, купили крипту в прошлом году (сентябрь) по 16тыс за биткоин и продали по 25тыс — так еще вайтбит добавил 24% годовых чистыми, все круто, но биткоин постоянно прыгал сильно на запланированную дату его продажи, но нервы дороже, скинули по курсу 24тыс — так или инаце — прибыль хорошая — крипту мы обналичили через офлайн обменник.

Иметь дело с криптой в будущем… сомнительно — ну разве чуйка опять что-то подскажен.

Так И банку меньше геммороя с фин-мониторингом!
24 листопада 2023, 14:47
Да торговать на разнице курса крипты это тоже самое зависимость как игровые автоматы:) Сплошные нервы :) А торгуют там торговые боты (система биржи), когда система видит что много хомяков лезут наверх, автоматически начинает понижать цену и все хомяки падают отдавая бирже кэш)
24 листопада 2023, 14:43
Да скорее всего чел просто принял оплату от 3го лица и не взял у этого лица нужные документы что подтверждают особу власныка банка, всегда требуйте от 3х лиц: фото банк карты, или документы заграны, паспорта.
Так у вас будет доказательство что именно хозяин счёта с вами взаимодействовал и пытается обмануть банк, за передачу данных 3 м лицам банк разорвёт с таким клиентом отношения.
Но чёрт подери я на 99% уверен что чел попал на мошенника и если бы он попросил у него фото банк карты или документы (отправителя) то он просто слился бы, так что принимайте оплату разумно чтоб не улетать в блоки.
Чек не является доказательством того что банк счёт не был взломан, и даже документ из ДИИ им не является так как в дию можно зайти через baking id через взломанный банк.
Мой тебе совет, бегом пиши в поддержку биржи и пусть ему блочат аккаунт пока он (надейся) что ещё не успел вывести кэш со своего аккаунта)Похожая ситуация у человека на пумб банке, общался с ним, просто ради своей безопасности требуйбе физ документ или банк карту)
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
24 листопада 2023, 21:45
Какой хозяин счёт взаимодействовал? 90% работают через дропов.
25 листопада 2023, 8:31
Дропы это слишком грубое слово и оно не правильное) Больше подходит оформленные счета на карты близких, родственников.
Ты сказал работают, у мошенников работа другая они зарабатывают, а не работают :D
Нет доказательств для банка, улетаешь в блок на долго)
27 листопада 2023, 12:44
Шкода, що в нас не дуже активно нараховують недоплати по податкам для фізосіб, як це роблять в цивілізованому світі. Та ще з штрафами та пенями.
Ото б була кумедія: оформив карту на мамцю з села під Вінницею, а наступного року їй прилетів лист щастя на 30−40 тисяч гривень дорахованих податків.
27 листопада 2023, 14:04
Шкода що ты такой националист и негтиавщик))) в стране где нагло ничего не делают и воруют) будет такая же власть и люди) Хорошо что такие как ты никогда не будут у власти, а только как собачонки тяв тяв)
27 листопада 2023, 14:05
Дубінський, ти чого змінив прізвище на Котовський?
27 листопада 2023, 14:07
Можешь уточнить у модератора минфина, менял ли я когда-нибудь фамилию тут:)
27 листопада 2023, 14:34
Валеро, я не можу бути собачкою, бо ти не мій тато =)
Петро Віхоть
Петро Віхоть
25 листопада 2023, 15:38
Корисний коментар
Дякую, кошти розблокували

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Заблокували кошти (Питання вирішене, 25.11.2023)