Блокування рахунку та чи можливе його розблокування.

astashov 22 листопада 2023, 23:42
Доброго дня мені заблокували рахунок та відмовили в обслуговуванні.Так як і багатьом іншим клієнтам.Серед підтримки моно ми відомі як «крутільщики бінанс та p2p».Але все ж таки турбує одне питання…
Підкажіть чи дійсно можливе розблокування облікового запису та поновлення обслуговування клієнту в банку.Чи ні.
Всі ми колись робимо помилки та хочеться розуміти чи матимемо змогу ми колись повернутись до команди котиків монобанк.Чекатиму на відповідь, дякую!
monobank
23 листопада 2023, 10:52
Добрий день
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо

Три літри
Три літри
23 листопада 2023, 7:48
Теоретично можливо. Колись згодом. Точної відповіді, тим більш офіційної — ніхто не дасть.
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
23 листопада 2023, 21:16
Але як правило, якщо банк відмовив в обслуговуванні, то ви вже ніколи не зможете відкрити там рахунки.
SergeyNina
SergeyNina
23 листопада 2023, 23:29
Минимум через три — пять лет. Может раньше если нбу будет разрешать. Имхо банкам нужно предупреждать клиентов. Знаю людей которые в 2018—2019 получали отказы в обслуживании и блок до сих пор
24 листопада 2023, 9:54
Чтобы по дольше оставаться крутильщиком, банки придумали такую штуку как депозит, ты даёшь деньги банку и банк более лояльно к тебе относится. Людей блочат потому что вы на ухо не нужны банку он с вас ничего не имеет, а так 3−5к на депозит ложи и крути:)И опять же лимиты так же есть свыше 300−400к не делать.
astashov
astashov
24 листопада 2023, 17:46
Та вот в том и дело.Картой активно пользовался и лимит этот не нарушал.Был депозит в банке и платинум карта.Так же кредитный лимит 30к которым постоянно пользовался на личные траты
24 листопада 2023, 18:14
Ну тут 2 варианта либо ты словил грязь на счёт, либо у тебя нет оф дохода чтобы подтвердить свои финансы…
Аа Аа
Аа Аа
11 грудня 2023, 13:57
Ваші особисті кошти вам повернули ?
11 грудня 2023, 14:00
У тебя был депозит замороженные средства для банка? или депозит ты имеешь в виду сумма на карте)))

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Блокування рахунку та чи можливе його розблокування.