Я працюю в МОНО БАНК . НЕ йдіть туди працювати якщо не хочете стати бомжами !!!

Fotonfo 21 листопада 2023, 22:17
Я, Валентин, і я зараз вам розповім всю систему моно банку.
Монобанк дурить своїх працівників на гроші, забирає 50% зарплати за дурні і тупі штрафи. Графік (брехня) ти працюєш за безкоштовно, навіть на їжу не вистачає, дають стільки щоб люди не змогли накопити та убігти звідти.
Розповідаю таємницю. Все онлайн. Щоб зайти в управу банку. потрібен впн, також ссилки на сайти.

Не ходіть туди працювати (БАНК ***. ВІДНОШЕННЯ ***. ВИ СТАНЕТЕ БОМЖАМИ!!!) Це я кажу за для того щоб люди які шукають мсце праці, не пішли на цю дурню… Там погано!!! Бережіть себе!!! Слава Україні!!!

І мені пофіг на вашу не до тайну. ви самі її не дотримуєтесь продаючи данні клієнтів.

Три літри
Три літри
21 листопада 2023, 23:33
навіть на їжу не вистачає

Комусь на їжу треба 5000, комусь 50000. А скільки проїдаєте ви?

Розповідаю таємницю. Все онлайн. Щоб зайти в управу банку. потрібен впн, також ссилки на сайти.

У нас два роки значна частина країни так працювала. І що?

Не ходіть туди працювати (БАНК ***. ВІДНОШЕННЯ ***. ВИ СТАНЕТЕ БОМЖАМИ!!!)

Бомжі, шановний, це ті хто не мають свого житла. У вашій розповіді немає ані слова про те що банк змушує робітників продавати власне житло та жити у офісі. Наступного разу не забудьте додати це жахиття до вашої брех-байки.
SQDNESS
SQDNESS
22 листопада 2023, 0:57
-> «я зараз вам розповім всю систему моно банку.»
«Розповідаю таємницю»
«Не ходіть туди працювати»

Ти працював у інших фінансових структурах, чи взагалі на інших роботах?
На будь якій роботі, де б ти не був працевлаштований — роботодавець пропонує штрафи та бонуси, в залежності від результату твоєї праці.

У цьому треді не бачу жодної аргументації твоїх слів. Яку «таємницю» ти розкрив, якщо це більше схоже на істерику людини яка не може впоратись з елементарною роботою?

Валерка Котовский
Валерка Котовский
22 листопада 2023, 11:01
Лучшеб ты сказал сколько была твоя зарплата, истерика мне не нужна :D
Или как и сколько дать моно банку чтобы твой банк не трогали к примеру.
Danilich
Danilich
22 листопада 2023, 21:51
Так это неудивительно, если они об непонравившихся клиентов вытирают ноги, то к сотрудникам аналогичное отношение, та и вообше работать в поддержке это хуже чем кувалдой махать, там всегда копейки платят, тем кто выслушивают всегда недовольных клиентов. Работы сейчас полно, открывайте сайты трудоустройства и ищите норм вакансию, и где к сотрудникам уважительно относятся, а не обвешивают штрафами

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Я працюю в МОНО БАНК . НЕ йдіть туди працювати якщо не хочете стати бомжами !!!