victoristomin 20 листопада 2023, 18:17
Треба було сплатити платіж на призначенням, саме так як в листі від податкової. Оскільки застосунок редагує призначення і я не знайшов як зробити його саме таким, як мені треба, звернувся до техпідтримки.

Попри чітко сформульоване питання, багато скріншотів і пару відео, замість відповіді на моє питання (або відповіді про те, що через монобанк зробити неможливо), а отримав 8 порад щодо введення чогось в іншому форматі наугад, або щодо платежу з іншим призначенням.

Питання щодо скарги на якість підтримки ігнорується.
monobank
monobankua 20 листопада 2023, 20:15
3 1.07 було введено новий стандарт для сплати податків та ЄСВ, тому поле «Призначення» тепер змінюється автоматично в залежності від обраного вами «Коду виду оплати». Також в застосунку є поле «Додаткова інформація» де ви можете зазначити всю необхідну інформацію для платежу.

Наразі призначення дійсно не можливо редагувати.
Це зроблено для надійного та безперешкодного переказу коштів отримувачу. Призначення автоматично розбивається на блоки згідно з вимогами СЕП 4.0. Таким чином податкова отримує дані про платіж у правильному форматі.
Якщо вам необхідно передати якісь дані щоб податкова їх побачила, ви можете скористатись полем Додаткова інформація та заповнити там дані.

Вибачте, будь ласка, що розчарували вас. Ми завжди намагаємося надавати лише якісний сервіс. Колеги передали ваше звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Фахівці зв'яжуться з вами для надання відповіді по запиту.

20 листопада 2023, 20:42
Якщо податкова формує призначення не так як воно має формуватись — проблема не в банку
OkeyDoki
OkeyDoki
20 листопада 2023, 22:54
Ты хочешь сказать что в назначении платежа у моно нету таких знаков: *,;/. что там такого налоговая придумала?
21 листопада 2023, 9:36
Прибрали всю цю зайку херотень, зараз лише код типу платежу тобто то перше число що раныше йшло на самому початку. Податковий код платника беречься з поля «податковий код відправникаʼ, а текст призначення просто йде далі через пробіл.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / З техпідтримкою щось не те: півтори години марних порад, ігнорування скарги щодо якості допомоги