Не дають нормально заплатити податки

theusername 20 листопада 2023, 9:37
Шановний монобанк, от кому ви хотіли зробити краще коли вирішили прибрати можливість редагування призначення платежу після натискання кнопки «Повторити платіж»? Можливо, таким платформам, як EasyPay чи Приват24, через які я тепер змушений буду платити податки і платити їм комісію. А що, через їхній інтерфейс це робити простіше, якщо вже і так не уникнути щоразового введення реквізитів замість перевикористання вже раніше введених. Чи ви мені пропонуєте перейти на iFobs від Кредобанку, який хоч і кривий до неможливості та працює тільки через Internet Explorer, та все ж завжди дозволяв і дозволяє зберегти платіж як шаблон для зручного повторного використання. Шановний монобанк, що ж ви робите? Зручний додаток — це все що у вас залишилося. У цьому я остаточно переконався коли ваша техпідтримка помилилась та забронювала мені валюту не на той день. Тож не ламайте його. І не треба мені писати що ви «приймете до уваги» мої побажання. Не приймали раніше і не приймете і цього разу.
monobank
monobankua 20 листопада 2023, 11:21
Дуже шкода, що у вас склалась така думка стосовно застосунку та платежів.
Дійсно натискаючи на «повторити платіж» можна відредагувати суму переказу.
Щоб була змога редагувати шаблон достатньо на головному екрані обрати інші платежі, платіж за IBAN та потрібний шаблон, там можна змінити призначення.
Додатково написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

Danilich
Danilich
20 листопада 2023, 16:55
C пумба и абанка бюджетные платежи бесплатные, не надо кормить никакие изипеи и приваты

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Не дають нормально заплатити податки