Приємно, але лячно

Kotikmilii 6 листопада 2023, 22:06
Користуюся банком вже більше року. Начебто нема проблем. Були кілька затримок, але це не провина Моно (вже вирішив з іншою організацією).

Мене дивує тільки одне.

Техпідтримка Моно справді відповідає на все. Навіть на питання про те, чи треба брати зонт. Але НІХТО І НІКОЛИ вам не розповість що саме не треба робити щоб не відмовили в обслуговуванні.

Я дивився ютуб та наткнувся на 4 відео де люди скаржились на те, що банк безпричинно відмовив в обслуговуванні. Потім я відкрив «Гугл» та пошукав «Монобанк відмова в обслуговуванні» та «Монобанк відгуки». І натрапив сюди. Тут теж люди скаржаться на те, що відмови без причин.

Банк відповідає «копіювати + вставити». Жодного пояснення.

Тепер мені лячно тримати у вас гроші.

Що за «різні джерела»? Що в них входить?

Так я розумію що мені вони не зобовʼязані відповідати, але чому ні? Що вони можуть таке там робити, що приховується гірше ніж таємниці уряду США?

Звертаюся до банку, якщо ви не можете пояснити причину, то поясніть будь ласка хочаб чому ви ці причини приховуєте.
monobank
7 листопада 2023, 9:53
Ми як банк зобов'язані перевіряти операції наших клієнтів
На основі цього аналізу банк може ухвалити рішення про відмову в обслуговуванні
Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею
Банк не зацікавлений у відмові в обслуговуванні клієнтам, оскільки частково отримує прибуток від розрахунків клієнтів

6 листопада 2023, 22:52
Тепер мені лячно тримати у вас гроші.

а ти займаєшся нелегальним бізнесом?

і чому тебе не лякає те що відгуки на які ти посилаєшься в більшості випадків не містять інформацііі про те як людина користувалась рахунком?

преступники у суді дуже часто не визнають свою вину, а у тюрмі це взагалі табу — там усі невимовні 😀
7 листопада 2023, 13:15
Звісно ж ні. Мені картка потрібна виключно для оплати за комунальні платежі та покупки в магазинах. Тільки для зручності. Я більше нічим не користуюсь.
7 листопада 2023, 13:37
Тоді немає жодної причини хвилюватись.

Питання можуть виникнути хіба що у випадку поповнення картки готівкою — якщо це будуть великі суми і єдине джерело появи грошей на рахунку. Але якщо є зрозуміле пояснення звідки ці гроші беруться (мале підприємництво, перекидування зарплати з іншого банку де велика комісія на перекази) то проблем не буде.

Банк (будь який, не тільки моно) любить клієнтів які користуються рахунком за звичною схемою: отримав зарплату чи інший дохід — частину відклав на збереження, частину витратив в магазинах, на розваги і таке інше.
Як що клієнт проганяє через рахунок великі суми, наприклад отримує перекази і знімає готівку чи навпаки поповнює рахунок готівкою і робить перекази за межі банка або отримує багато переказів і сам відправляє гроші — це дуже часто і не вигідно для банку і викликає підозри що рахунок використовується для якихось нелегальных операцій. І от тоді вмикається фінмон.
SergeyNina
SergeyNina
7 листопада 2023, 0:06
Увы это тайна. Официально Кратко причины отказа в обслуживании. Криптовалюта, онлайн казино, ставки на спорт, использование карты физ лица для бизнеса, приём оплат интернет магазина на карту физ лица. Невозможность подтвердить доходы справками ок — 5 или ок-7. Мультиаккаунтинг, одновременный вход с разных устройств, вход с одного устройства в разные аккаунты. Модификация или попытки переписывания приложения моно под себя. Сбор средств на карту физ лица могут блокнуть, но решаемо пока через суппорт если сбор был себе на лечение или похороны или для личных нужд. Также сейчас может быть отказ в обслуживании публичным личностям и при слишком высокой зарплате если отказываешься получать на карту моно. Моряки и другие профессии где справки о доходах на английском и работа на не украинского работодателя тоже нежелательно юзать моно так как можно получить отказ в обслуживании из-за нежелания персонала переводить справки на английском
7 листопада 2023, 0:53
Не є тайною що якщо користуватись банківським рахунком для того для чого він і задуманий, тобто для отримання білого доходу та для оплати своїх витрат — жодний банк жодного разу не спитає звідки гроші.
7 листопада 2023, 12:00
Они готовятся к тому что крипта войдёт в оборот и прокрутит всех на кукане как это уже введено в более развитых странах типа Дубаи…
Ведь что будет когда оплату товара сделают с помощью крипты?) Нахрена мне держать деньги в банках которые сегодня завтра откажут в обслуживании, когда есть крипта где у тебя не спрашивают откуда ты взял такой кэш, не ну могут спросить если у тебя на аккаунт будет заходить уходить по 50−100к баксов, но мелкие суммы по типу 1−20к бакс никто не спросит.
Банки — рабство, Крипта — тоже рабство но более свободное чем банки.
7 листопада 2023, 13:20
Про крипту згоден. Бачу в ній перспективи. Якщо це буде так само зручно як і додаток Моно (тобто буде можливість базових речей без конвертації, наприклад оплати звʼязку чи комунальні платежі) то звісно я перейду на крипту. Десь навіть про є-гривню читав. Тут проблема не стільки в «банках» скільки у їх відношенні до клієнтів. Зараз банки вважають, що їм всі зобовʼязані. Якщо буде крипта, то буде треба конкурувати. Тобто так, крипта має вирішити багато проблем
Jokets
Jokets
7 листопада 2023, 19:25
А ви вважаєте ,що клієнт перед банком нічим не зобовʼязаний? Клієнт повинен дотримуватися правил і умов користування послуг які надає банк. Досить марити ідеєю що клієнт і тільки клієнт завжди правий — це тотальний абсурд який треба викорінювати з нашого ринку.
7 листопада 2023, 19:33
А нафига тогда нужны банки, крипта была есть и будет, и они либо с ней либо против) Пусть выкосят 30% своих клиентов и что?) Люди просто уйдут в старые банки делать кэш которые не имеют мозги)
Я понимаю делать запросы когда на твой счёт жалобы летят о том что ты мошенник, но когда ни единой жалобы, и тебе блочат счёт и отказывают в обслуживании, это абсурд)
7 листопада 2023, 22:28
Москалі які досі розповідають про те як вони скоро візьмуть Київ мабуть брали уроки у криптанутих — ті вже більше п’яти років розповідають як приход крипти звільнить їх від банківського рабства.
8 листопада 2023, 9:23
Так это и происходит, не сразу конечно, просто людей с закостенелыми умами много, они готовы с бумажками всю жизнь ходить и банкам служить, ты вот один из них)
8 листопада 2023, 9:32
Пхах, де саме це відбувається, розпові вчительке будь ласка.

Я з криптою бавився ще в ті часи коли ти кожного пʼятого бігав в банкомат знімати зарплатню бо боявся що якщо не зняти то банк її може вкрасти. І на відміну від тебе маю досвід купівлі за крипту товарів.
8 листопада 2023, 9:38
Не понимаю выражения развлекаться с криптой, она мне для работы нужна, какие развлечения ?Ты описал то как ты бегал снимать зарплату?Я вообще редко снимаю что-то с банкомата.
Ты криптофил?
Покупка товаров за крипту я имел в виду через терминалы в продуктовых магазинах например.
8 листопада 2023, 9:48
она мне для работы нужна, какие развлечения ?

ти так і не розповів вчительке що в тебе за робота
моі слова були до твого висмоктаного з пальця висновку що я не знайомий з криптою.

Ты криптофил?

пхах, спочатку ти пишеш що «они готовы с бумажками всю жизнь ходить и банкам служить, ты вот один из них», потім радикально змінюєш думку і вже обзиваєш мене кріптофілом і навіть думка не приходить в голову визнати свою помилку

ну і де ти по своїй роботі оплатив щось криптою через термінал у магазині?

ти схоже не усвідомлюєш що термінали у магазинах це не позбавлення рабства банків і тим більш не позбавлення рабства сплати податків яке є головним рушієм українських криптоманів
це навпаки додаткова сплата податків
8 листопада 2023, 10:00
Ты сказал что развлекался с криптой, я подумал извращение какое то, по этому и спросил не криптофил ли ты.
Я и не говорил что собираюсь рассказывать чем я занимаюсь.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 листопада 2023, 13:02
А що тут розуміти wrt як шкідливі коти, нагадили, а визнавати не хочуть цього і пояснювати причин. для чого з такими заключати якісь договори якщо можуть кинути в будь яку хвилину і без жодних пояснень, це нонсес

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank