постійні проблеми з селфі

Nat23 3 листопада 2023, 14:47
потрібно зробити селфі при реєстрації додатку що дуже проблематично як виявилось, то пише що освітлення не вистачає, як при гарному освітленні у приміщенні так і при денному на вулиці, то просто нічого не пишеться і не приймає зображення ніяких кнопок ні повідомлень не зявляється, і я так зрозуміла (зі слів інших людей) що проблеми в монобанку з селфі дуже часто (
monobank
3 листопада 2023, 15:49
Під час селфі використовується біометричне розпізнавання особи, знімок робиться автоматично.

Як легко зробити фото:

1. Стати напроти джерела світла.
2. Навести на себе камеру так, щоб обличчя повністю помістилось в рамку на екрані.
3. застосунок попросить вас моргнути, це не складно 🙂

Всього 3 прості кроки і в переважній більшості випадків ви зможете успішно зробити селфі.

Якщо всі пункти виконані, але фото зробити не виходить – спробуйте, будь ласка, зафіксувати обличчя та телефон на кілька секунд нерухомо. Так як селфі вимагає великих обчислень, важливо тримати пристрій та обличчя статично. Це потрібно щоб телефон зміг вирахувати інформацію.

Якщо все одно не виходить 😥 спробуйте продовжити реєстрацію на іншому пристрої. Деякі смартфони технічно не підтримують селфі з біометричним розпізнаванням. Можна також отримати картку на точці видачі

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank