Жодної допомоги у важких ситуаціях

bakalosee 2 листопада 2023, 4:03
Через скорочення втратила роботу, попросила про кредитні канікули — відмовили.
Спитала про програми реструктуризації чи рефінансування (в іншому банку надали, запропонували самі), бо сума кредиту величезна, навіть відсотки не завжди вдається гасити. Сказали що нічим допомогти не можуть, тільки далі нараховувати відсотки поки розмір кредиту не зведе в могилу.
Підтримки ніякої, чогось добитись можна мабуть тільки через суд.
monobank
2 листопада 2023, 11:50
По кожному Клієнту індивідуально розглядається можливість надання реструктуризації з урахуванням багатьох параметрів
При цьому хочу звернути вашу увагу, що відсотки нараховуються не у підвищеному розмірі, а у стандартному 3,1% на місяць без застосування штрафів та пені
Рекомендуємо вносити мінімальні платежі у розмірі 4% від суми заборгованості для поступового погашення боргу.
Якщо банком буде ухвалено рішення надати реструктуризацію, ми з вами зв'яжемося

2 листопада 2023, 5:12
«бо сума кредиту величезна, навіть відсотки не завжди вдається гасити»

??

Автор , так, а как вы вообще брали кредит. зная , что если будет какая та критическая ситуация , то даже проценты выплачивать не сможете?
Danilich
Danilich
2 листопада 2023, 9:22
Теперь перечитайте договор с этой конторой, вы его подписали на 99 лет, и соглашаетесь на срок исковой давности по кредиту в 30 лет
2 листопада 2023, 11:52
Кстати, хотел добавить- автор, а зачем вы просили у банка «кредитные каникулы «если они на время военного положения и так есть у всех автоматически? За «кредитные каникулы» можете не переживать, они у вас уже есть и по их условиям вам не насчитываются ни штрафы, ни всевозможные пени. Вам будут насчитывать каждый месяц к оплате только тело кредита и проценты на остаток задолженности.

П.С. Автор и ещё вопрос к вам, я вот не любитель Монобанка, но хочется спросить — вы бестолково, бездумно влезли в кредит. Но почему вы банку «единицу» поставили, если это целиком ваша вина?
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
2 листопада 2023, 16:22
А что суд?
Arrow186
Arrow186
2 листопада 2023, 20:24
Навіщо брати гроші які немає можливості повернути ?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Жодної допомоги у важких ситуаціях