Непрофесіоналізм персоналу підтримки

Maksymd3007 22 жовтня 2023, 17:31
Вже 3-й місяць намагаюсь підтвердити родинний звʼязок з мамою. Кожного випадку в мене просять додаткові документи. Останнього 4-го разу спроби розмовляв з дівчиною яка знову попросила додаткові документи які до цього в мене не питали, потім я попросив звʼязати з менеджером, був на звʼязку з супервайзером Михайлом табельний номер 6818 (який відмовився назвати своє прізвище). Після довгої дискусії він попросив від мене останні документи (довідки розлучення моєї мами) і написав:

«Уточнив інформацію.
Нам потрібні свідоцтва про шлюб або рішення суду про розірвання шлюбу вашої матері. Загалом, нам потрібні документи, які показують увесь ланцюжок змін прізвищ вашої матері.»

Я відіслав свідоцтва про розлучення і знову від мене попросили додаткові документи яких навіть немає в природі, ось що мені відписали:

«Дайте документ, будь ласка, який показує, як прізвище стало таким, як зараз.»

Михайло почав потім відповідати мені на уточнюючі запитання з дуже великими паузами і в решті решт просто перестав відповідати. Мій Запит про офіційну відповідь / відмову підтвердити родинний звʼязок Михайло отримав від мене і поки я не отримав ніякого офіційного листа від монобанк.

Прошу перевірити це звернення і зробити внутрішні перевірку. Операції в валюті заблоковані монобанком і в моєму випадку я ніяк не можу підтвердити свої родинні звʼязки з рідною мамою. Я розумію що в законі немає чіткого переліку документів, але даний випадок переходи усі межі, я не можу оперувати своїми коштами і перекинути частину рідній матері яка в Україні. В мене є докази відвертої маніпуляції і брехні з боку працівників монобанку.

З повагою
Максим
monobank
monobankua 23 жовтня 2023, 13:22
Вибачте, будь ласка, за негативний досвід при зверненні до підтримки. Ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Щодо самої ситуації, відсутня змога встановити родинні зв’язки, оскільки потрібна уся гілка документів що підтверджує зміну прізвища з того що у мами вказано у вашому свідоцтві про народження до прізвища мами, що вказано в поточному її паспорті
На основі документів, що надано, ми не можемо встановити родинні зв’язки.
Також за вашим запитом зафіксована заявка на офіційну відповідь, за нею з вами зв'яжуться колеги в обумовлені терміни

Danilich
Danilich
22 жовтня 2023, 20:22
Та уже б ввели временную администрацию в это подобие «банка», сколько людей уже кинул этот проект, то коммуналку проглотил и 5 мес ничего добиться не могут, то документы проверяют полгода, свифты по месяцу доходят . жаль клиентов которые до сих пор тащат туда свои последние крохи
Oleksii Ch
Oleksii Ch
22 жовтня 2023, 22:50
Додай ваги своїм теревенькам за допомогою посилань на судові рішення проти Монобанку по будь кому описаному випадку )
Три літри
Три літри
23 жовтня 2023, 7:50
Пхах, ця пісня лунає принаймі з 2019, а може і раніше
aliwka3
aliwka3
22 жовтня 2023, 22:43
— В мене є докази відвертої маніпуляції і брехні з боку працівників монобанку.

при этом сам манипулирует тем что не может отправить деньги маме, а ведь достаточно сделать перевод в гривне)

А по поводу ситуации в целом, у вас просто наверное не сходятся фамилии, как банк должен понять что этот человек ваша мать? на слово поверить?)
Андрій Клементьєв
Андрій Клементьєв
24 жовтня 2023, 19:50
А навіщо підтверджувати родинні зв’язки перед банком?
Arrow186
Arrow186
24 жовтня 2023, 21:14
Самі проблеми створили, а тепер винного шукають, нафік прізвища міняти ?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Непрофесіоналізм персоналу підтримки