Загубились гроші при переказі по IBAN

Zloy007 3 жовтня 2023, 13:19
Зранку здійснив переказ суми в 159 тис грн, з власного рахунку (з іншого банку) на МОНОБАНК. Списались гроші миттєво, на рахунок в МОНО так і не зайшли.

Через декілька годин звернувся в чат-бот, де зі швидкістю відповіді раз в 30 хв повідомили що «моє звернення дуже важливе для них і будуть якнайшвидше вирішувати проблему».
Це «якнайшвидше» мене не влаштувало, звернувся до коллцентру і тільки після цього почались якісь рухи, попросили надіслати платіжку, сказали що провідні спеціалісти вже займаються моїм питанням.
Що цікаво, часто користуюсь МОНО для дрібних оплат і переводів — все працює швидко. Тільки велика сума — одразу якісь проблеми (не перший раз вже в мене).

Пройшло пів дня, на разі і досі не відомо куди поділися гроші, надіслані по IBAN, провідні спеціалісти ще шукають.

Хотів трохи зекономити на коміссії, як результат:
— зіпсований настрій та час на пошуки своїх же грошей
— не встиг провести вчасно зранку платіж, який планував.

Робота підтримки в чатботі — взагалі треш!
monobank
monobankua 3 жовтня 2023, 15:53
Вибачте, будь ласка, були тимчасові складнощі з проведенням платежів.
Питання було передано на максимально високий рівень та вже вирішене.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Дякуємо за розуміння.
Сподіваємось надалі тільки радувати вас

3 жовтня 2023, 13:25
Так такие платежи никогда не были мгновенными. У вас от банка отправителя должна быть квитанция с датой валютирования, это дата когда поступит перевод, с чего вы решили что он должен быть вам зачислен за определенное время — непонятно
Eugenecom
Eugenecom
3 жовтня 2023, 14:11
В лучшем случае сегодня зачислят, по IBAN с моно переводил на ОЩАД, только на следующий день пришли, хотя списали с моно мгновенно. По IBAN однозначно будут задержки.
3 жовтня 2023, 14:32
По IBAN платежі проходять в основному за 1 годину, зараз це норма. У МОНО є моя платіжка і вся необхідна інформація для ідентифікації оплати, але ніякої відповіді окрім «розбираються технічні спеціалісти» немає.
3 жовтня 2023, 15:17
А что моно должен сделать? со своих денег вам отдать?) как только деньги поступят от СЕП -вам их зачислят.

Представьте ситуацию, вы хотите получить посылку. Попросили знакомого принять ее. Заказываете ее у продавца, продавец отправляет службой такси посылку, но ваш знакомый ее не получил. Вы тоже будете трясти знакомого ?) или может посылка потерялась по пути? в роли такси тут СЕП)
3 жовтня 2023, 15:31
Напевно ви праві. Більше ніяких «горящих» рахунків по IBAN. Банк питання вирішив.
OkeyDoki
OkeyDoki
3 жовтня 2023, 15:49
Согласно З У 3 дня на межбанковские переводы. На что жалуемся?
SergeyNina
SergeyNina
3 жовтня 2023, 22:25
Там три дня даётся на такой перевод при такой сумме. Жалоба просто провели вручную быстрее
5 жовтня 2023, 13:09
Дякую, питання вирішене

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Загубились гроші при переказі по IBAN