Обережно з послугою повторити платіж!!!

Blackforest 3 жовтня 2023, 0:20
З штовхнувся з ситуацією де в додатку монобанка вирішив зробити повторний платіж, при цьому просто змінив суму коштів на меньше, з 5000 на 1000 грн. Помилитися там навіть не можливо, з вигляду усе доступно і зручно, але зробивши повторний платіж, гроші потрапили на іншого користувача моно банку. Звернувшись в службу підтримки нічого не вирішили, так як ніби їм треба зв’язатися з тим власником карти, але вони не можуть з ним зв’язатися. Гроші не великі 1000 грн, але… проблема чомусь перекладався на мене, хоч збій був їх системі, а може це їхні айтішники вигадали схему підзаробити. Мені було запропоновано звернутися у суд, але така сума що мало хто захоче подібну волокіту. Писав листа на їх імейл, така сама відповідь як і служби підтримки в телеграмі. Цікаво чи є у когось ще подібні історії?
monobank
monobankua 3 жовтня 2023, 14:26
Повернення помилкового платежу дійсно можливо лише зі згоди отримувача.
Якщо отримувач не виходить на зв'язок, або клієнт не знає отримувача, ми зазвичай радимо звернутись до цивільного суду.
Стосовно вашої ситуації написали вам в особисті повідомлення

zig4free
zig4free
3 жовтня 2023, 4:02
У меня была ситуация с монобанком, что я сделал платеж (платил налоги) — но его по факту небыло!

Самое интересное сотрудник монобанка предложил «перезайти» в приложение, в результате «плохой платеж» вообще пропал из истории!

Этот банк не отвечает за свои ошибки! Шо там пусть клиент еще платит штрафы и пени за просрочку оплаты налогов!
Danilich
Danilich
3 жовтня 2023, 7:43
Ну вы ж не читали наверное это? Пользуйтесь дальше «додатком» которые ни за что не отвечает

8.4. Банк звільняється від майнової відповідальності у разі технічних збоїв (відключення / ушкодження
електроживлення і мереж зв’язку, збій програмного забезпечення процесингового центру і бази даних
Банку, технічні збої в платіжних системах)
Eugenecom
Eugenecom
3 жовтня 2023, 10:58
Так же была подобная ситуация, была оплата на 160 грн за товар на олх, указал карту 101% правильно, копи-пас и пять раз перепроверил. Квитанция была, получатель был рядом со мной, но ему деньги так и не пришли. На вопрос как там, что квитанция у меня есть, деньги списались, а получатель деньги не получил. Ответ был прост от моно — Мы ничего не знаем, Вас обманывают, деньги списались и перечислены получателю. Объяснил что получатель рядом стоит, но меня слушать никто не стал с поддержки моно. Итог — деньги попросту сгорели, пришлось отдавать наличными.
SergeyNina
SergeyNina
3 жовтня 2023, 22:24
Было. Оплачивал запчасти . Все проверил три раза. Склад так и не получил деньги. Деньги ушли в дтек киевские электросети. Вернуть не смогли, дтек просто зачислил потом их как оплату за электричество. Причину так и не выяснили

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Обережно з послугою повторити платіж!!!