Заблокували ФОПа + особистий на 60 днів, а потім розірвали договір

vladyslav123 24 вересня 2023, 16:11
Заблокували рахунок ФОПа, я надав всі докази, вони тримали рахунок 59 днів заблокованим, а потім на 59 день о 23 вечора надіслали повідомлення про те, що розривають договір і потрібно забрати всі кошти (за договором вони мають право блокувати окремий платіж до 60 днів, а вони заблокували на 59 днів 23 години весь рахунок). І ФОП і всі особисті картки та банки були заблокованими майже 2 місяці.
Потім вони мали протягом 3-х днів (за умовами договору) вивести кошти на вказані реквізити але виводили 5 днів

Не банк, а шарашкіна контора. Не рекомендую. Я щодня їм писав, щоб надали інформацію але вони у відповідь «ми постараємови вирішити питання. Очікуйте до 60 днів»
monobank
24 вересня 2023, 19:33
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми діємо згідно з умовами та правилами банку (пункт 6.3.6)
Для уточнення та детальної перевірки інформації, написали вам в особистому повідомленні

24 вересня 2023, 21:49
А може просто той ФОП — «шарашкіна контора»?
25 вересня 2023, 23:17
Що ви маєте на увазі під словами «А може просто той ФОП — „шарашкіна контора“?».
Ви про те, що бізнес який зареєстрований та платить податки обманює людей? Чи що ви маєте на увазі? Якщо обманює - питання вирішується в суді

Я не розумію значення «ФОП — „шарашкіна контора“»
Буду вдячний, якщо поясните
26 вересня 2023, 9:22
Дуже просто.
Люди роками тримають в моно ФОПи, отримують прибуток, не мають жодних проблем.
А ваш бізнес який «зареєстрований та платить податки» — викинули на мороз.
Яка несподівана вибірковість та несправедливість з боку банку.
26 вересня 2023, 14:56

«Цікаво, що там насправді було — крипта, прийом платежів на картки фізособи, відмивання?»

крипта? Ні
прийом платежів на картки фізособи? Ні
відмивання? Ні

У вас три «ні». Не розумію, що ви хочете своїм не зовсім доречним коментарем сказати

Ви перерахували все, що прийшло на думку (досить бідний список у вас.) але так і не пояснили що таке «ФОП — „шарашкіна контора“». Буду вдячний за роз’яснення. Дякую!
26 вересня 2023, 17:44
Ну ви назвали «шарашкіною конторою» банк, який діє згідно до законодавства, працює під контролем НБУ та виконує купу інструкцій.
Але в порівнянні, ваш ФОП, який відправили на мороз за якісь цікаві справи — та сама «шарашкіна контора»
Бо до банку в 100 разів більше довіри особисто в мене як у ФОПа, що в них обслуговується з початку 2021 року та є клієнтом моно з 2019
26 вересня 2023, 20:24
Питань нема, але:
1) Заблокував лише моно
2) Ми не робимо нічого протизаконного чи того, що відноситься до сірої сфери
3) Якщо б ми були «шарашкіною конторою» то давно б були питання від податкової чи поліції

Чому в банку немає проблем? Бо в середньостатистичного банку юристів та лобістів більше, ніж ми можемо собі уявити. В цьому проблема
Все що можуть робити підприємці як я — писати скарги. Це буде смішно, якщо я піду з заявою в поліцію чи ще щось. Мою заяву просто не приймуть. Та й що писати? Що банк порушив умови договору? А які санції можуть бути з моєї сторони цьому банку? Ніякі, звісно
А що банк може зробити? Та будь-що: заблоквати кошти на 2 місяці, тиждень виводити кошти поки дозволено 3 робочі дні, розірвати договір і багато інших деталей

+ зараз банки масово блокують рахунки не лише ФОП, а й простим фізособам. Дай Боже, щоб вам не «випала нагода» отримати всю цю головну біль яку переживають люди яким блокують рахунки просто нізащо

Посилання на тематичне відео — https://www.youtube.com/watch?v=ApPzKj6g2Y8
27 вересня 2023, 9:23
Було б дивно, якщо б ви зараз визнали якусь незаконну діяльність =)

Банк не порушує умови угоди, що ми підписуємо — там все зазначено.

Щодо фінмону — це вимога держави, за недотримання якої, банкам прилітають величезні штрафи. І непрозорі умови фінмону — також провина держави, бо дуже погано в законах прописано.
3 грудня 2023, 20:52
Підтримую автора. Моно реально змінився. Не знаю, що з ними сталося, але і у мене і у моїх родичів проблеми з підтвердженням джерела доходу щомісяця. Блокують рахунок, вимагають документи. З мене особисто вимагав працівник банку в переписці через офіційний бот, щоб я повернув кошти тому, хто мені надіслав! Я такого ще не зустрічав. Коли наголосив у переписці, що це не правомірно, і що закрию взагалі всі рахунки в моно за такі предʼяви, то дали задню і більше не чіплялися. Прямо зараз у родичів заблокована особиста картка і вони розбираються в чомусь. Коротше кажучи уже страшно з моно працювати. Не думав, що таке може трапитись, але прийдеться перейти в інший банк, бо з з моно коїться якась дивна річ останні 2−3 місяця.
3 грудня 2023, 23:23
Навідкривав каторк на родичів, шановний дроп?)
6 грудня 2023, 9:40
Хамити не дозволяю вам, Олексій. Помітив, що в кожному негативному відгуку є такий активний захисник, який насмішками, посиланнями на якісь закони, виправдовує дії банку. Не допомагаєте з вирішенням проблеми, не пишете про власний досвід в подібній ситуації… Отже ви не в темі і ваші повідомлення нічого не варті.
6 грудня 2023, 11:02
Ви в публічному просторі, тут можуть і за кораблем послати будь-коли.
Я не маю допомагати вирішувати вигадані проблеми або співчувати невдахам.
Мої повідомлення як мімнімум надходять з боку клієнта моно, який веде там ФОП та щомісяця проводить через банк 6-значну суму, не маючи жодних проблем. І має пʼятирічний досвід співпраці з банком.

Що більше мамчіних бізнесменів, дропів, крипто та валютних спекулів вичистять, то менше проблем чекає на банк. Вас таких три каліки порівняно з 7 мільйонами клієнтів моно. То ж чисто статистично ці відгуки не варті навіть електрики витраченої на написання. Купка невдоволених використовує анонімність мінфіну, щоб зловживати відгуками. А я із задоволенням буду і далі ходити відповідями по обличчам авторів =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Заблокували ФОПа + особистий на 60 днів, а потім розірвали договір