Переказ в моно

vmvm 16 вересня 2023, 12:22
Поповнив рахунок через касу банку, заблокували кошти, попросили підтвердити гроші. Надав всі виписки с ФОПа і квитанції о податках, гроші підтвердили, все добре. На наступний день зробив переказ на ТОВ, є договір, через 5 годин пишуть що потрібно відправити договір і вказати характер звʼязків, кажуть що переказ знаходиться на якомусь аналізі, із чого цей аналіз створений ні хто не каже, скільки він може йти, теж не знають, але не більше 30 днів. На якому етапі цей аналіз зараз тоже ні хто не каже. Через два дні знову якісь питання від банку, але тепер просять детальніше розповісти, ці питання не дуже доречні мені, я не власник ТОВ. Нормальних відповідей на мої питання не дають, тільки шаблоні «робимо все можливе, вас сповістять, дякуємо». На маю думку такі відносини не дуже професійні, зараз з моєї сторони все виглядає так, заблокували переказ, скільки чекати — ні хто не знає, але не більше 30 днів, я можу відмінити, але скільки чекати теж ні хто знає. Не рекомендую цей банк для переказів коштів. Дякую що робите все можливе щоб скоріш зробити аналіз, и дякую що сповістите мене. Чекаю шаблону відповідь в коментарях.
Якщо б мені розповіли що це таке, навіщо, які етапи, де гроші зараз, що зараз робите, то було би набагато краще, я би бачив що банк зі мною працює.
monobank
16 вересня 2023, 15:08
Розуміємо, що ситуація неприємна
На поточний момент, питання у колег в роботі
Щойно буде нова інформація для вас, колеги одразу з вами зв'яжуться

16 вересня 2023, 14:36
Прочитав кілька схожих відгуків, бачу у всіх одну проблему, недостатня деталізація банку щодо цієї перевірки, шкода, що монобанк не робить висновків у цьому питанні та не вирішує цю проблєму.
16 вересня 2023, 15:42
Недостатньо деталізації про твою власну діяльність. Купа народу кожного дня переказує гроші і ні в кого проблем не виникає, А ти пишеш що в тебе виникла, але надаєш жодної інформації що ти робив. Перша ж і найпростіша відповідь — ти щось мутив. За що банк тебе і прикрив.
16 вересня 2023, 17:09
Бачив уже ваші коментарі до інших постів. Це багато про що говорить. Багато людей робить переклади до 10к щодня, з цим у мене немає проблем. Я працюю розробником. ФОП відкрито вже більше трьох років, виплати з ФОП приходять на карту монобанку. Документи з ФОПу та квитанції № 2 я надав, коли підтверджував гроші вперше. Можу сказати, що до цього я робив уже подібні переклади з моно і проблем не було. Судячи з постів, то проблеми якраз виникають + не всі люди люди пишуть відгуки + не всі люди роблять великі перекази через моно. Основна проблема не в тому, що переказ затримується на невизначений термін, я розумію, що є якісь операції на які потрібен час, я не проти цих операцій. Мені в принципі подобається додаток моно. Проблема в тому, що якщо банк щось підозрює, то було б добре, щоб банк деталізував причину підозр, а не мовчки тримав гроші у себе і шаблонно відповідав.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
16 вересня 2023, 18:41
Ланцюг підозрілий пипець — айтішник десь взяв одразу готівку, закинув на ФОП, потом намагається переказати на ТОВ. Обналом або відмиванням тхне аж через екран.
16 вересня 2023, 19:43
Сподіваюсь що це був гумор з іронію.
Але якщо тхне то треба помитися. Або читати не по діагоналі.
16 вересня 2023, 21:18
Гумор це як раз сама операція, тим більш що стало відомо сферу діяльності ФОП.

Був би це квітковий магазин — можна б було зрозуміти. Для чого це айтішнику не зрозуміло взагалі. Не дивно що банк теж зацікавився.
16 вересня 2023, 21:17
Бачив уже ваші коментарі до інших постів. Це багато про що говорить.

Так, говорить. Регулярно чую це від людей яки мають писок в пірʼї. Дивно що вони так детально вивчають мою особу, але не мають часу на вивчення практики торгівлі криптою та реакцією банків на відмазки «це мені борг повернули».

Судячи з постів, то проблеми якраз виникають

Це перший такий пост за весь час скільки я слідкую за темою Монобанка. Зазвичай проблема зворотні коли людина отримую кошти, а не переказує їх. Але враховуючи те що я та мої колеги регулярно отримують багато більше ніж 10к і жодного питання у банка до нас немає 0 ті перекази не є нормальною оплатою.

Проблема в тому, що якщо банк щось підозрює, то було б добре, щоб банк деталізував причину підозр

Банк не тільки не має обовʼязку це повідомляти — закон прямо забороняє розкривати деталі. Банк просто просить надати документи.

Так багато тексту, а жодних пояснень що ж це за дивна операція коли айтішник переводить гроші на рахунок ТОВ, та ще й гроші які внесені на рахунок готівкою — немає. А питав я саме про це, а не про вашу оцінку того як часто на вашу думку бувають схожі кейси.
17 вересня 2023, 17:33
:facepalm: Так ви коментували пости на цю тему від інших учасників, тому і бачив.
Тяжкий випадок, зрозумів. Дякую за ваш час, але я не за цим сюди прийшов. До побачення.
17 вересня 2023, 18:46
Та ні, краще прощавайте
18 вересня 2023, 12:38
Дійсно, тому що платіж пройшов.
18 вересня 2023, 21:41
А чого йому не пройти?
16 вересня 2023, 15:15
Monobank дякую за шаблону відповідь, але на жаль вона ні як не вирішую основну проблему.
16 вересня 2023, 17:37
Виводьте краще усі гроші та розривайте договір с цем недобанком, їх не цікавить якість обслуговування клієнтів. Чекайте ще від 1 місяця коли до вас дійде черга та вони розглянуть ваші документи
SergeyNina
SergeyNina
16 вересня 2023, 20:38
Было подобное. Очередь ждал чуть более месяца человек. Банк давал шаблонные ответы
yuriyprs
yuriyprs
16 вересня 2023, 17:45
Була схожа ситуація, чекав десь тиждень, теж не пояснювали нічого, просто «чекайте з вами зв’яжуться», після цього перестав робити подібні операції через моно.
18 вересня 2023, 12:39
Платіж пройшов. Чекав 6 днів.
Ігор ЛВ
Ігор ЛВ
19 вересня 2023, 21:50
В мене аналогічна ситуація! Вже більше тижня тримають! Підкажіть будь-ласка куди краще звернутись і написати щоб банк повернув кошти?
25 вересня 2023, 16:37
Якщо за 1 місяць не надали пояснень що треба надати, які документи, і тупо ігнор https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals потім у суд, якщо і далі мороз.
Також напишіть окремий негативний відгук про монобанг, це значно швидше прискорює шанс відповіді

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank