Вкрали 68000 грн.

TeslaModelX2 23 серпня 2023, 20:40
Монобанк — це банк де ваші гроші в будь-який момент можуть заблокувати або перевести на інший щахрайський рахунок!!! Нікому не рекомендую зберігати тут кошти на користуватись їніми послугами.
По ситуації: Сьогодні була спроба зі сторони банку вкрасти з рахунку 68000 грн прикриваючись виконавчим провадженням! Виконавче провадження було закрите ще 04.08.2023!!! Ніякого законного права банк не мав права блокувати та переводити кошти на «ліві» рахунки! Хочу добавити до і так важкої ситуації повну некомпетентність їньої тех. підтримки!!! Кошти повертати відмовились! Сказали ми нічого не знаємо звертайтесь до виконавчої служби! Навіть виконавча служба сказала що олені повні!!!
monobank
monobankua 24 серпня 2023, 12:13
Дійсно неприємна ситуація, проте в обов'язки банку входить накладення арешту або списання за запитом виконавчої служби в рамках поточного законодавства.
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

FenixUA
FenixUA
23 серпня 2023, 21:49
Можливо Укрпоштою направили і пізно поступило? Тоді вибору не було не виконати, який тоді закон вказує банку не виконувати вже надіслані платіжні доручення на списання коштів?
SergeyNina
SergeyNina
23 серпня 2023, 23:59
Обратитесь в исполнительную службу. Только они могут вернуть ваши деньги. Заставят писать письменное заявление на поиск и возврат денег. Лично не знаком, но один уже возвращал. По срокам полтора месяца у него вышло с момента регистрации заявления. Закрытое исп производство, банк перечислил деньги Вам нужно от суппорта моно чтобы они дали объяснение на основании чего были списаны деньги и куда если это не видно в приложении. Это нужно для заявления в исполнительную службу на вощвраи
24 серпня 2023, 5:24
От Монобанка не в восторге. НО ЗАЧЕМ надо было доводить дело до суда и исполнительной службы? Отдавали бы вовремя долги и горя бы не знали.

Первоисточником проблем являетесь вы сами, а не банк
Три літри
Три літри
24 серпня 2023, 9:34
Тобто було виконавче провадження на 68000₴

Але гроші вкрав банк 🤭

А на підставі чого 4 серпня 2023 року закрито виконавче провадження зі стягнення з тебе суми 68000₴? Ти їх заплатив з іншого джерела чи були інші підстави?
24 серпня 2023, 23:36
У вас борги, а гроші вкрав банк — цікава логіка)
Danilich
Danilich
25 серпня 2023, 16:00
Деньги украл не настоящий банк, а банковский суррогат, который еще намутил лицензию у чужого банка
https://www.monobank.ua/contacts — отсутствует физический адрес головного офиса, указана лицензия совершенно постороннего банка, отделения именуются «точками выдачи»
26 серпня 2023, 6:15
А як це все змінює того що у вас виконавче впровадження малось? Напевно моно за вас так в борг на 68000 набрав? Логіка тупих людей — вині всі але не я.
25 серпня 2023, 17:26
«Деньги украл не настоящий банк, а банковский суррогат,»

Согласен , что Моно — недобанк, но долги отдавать надо

Курс валют в monobank