Жахлива робота банку

anny2017 22 серпня 2023, 9:38
20.08 з моєї картки відбулося списання на суму 459.77 грн.

На питання до підтримки банку, вони кажуть, що запит був з іншого терміналу, тому ми списали. На вимогу зробити чарджбек, вони як заведені, кажуть, що їм шкода, але вони не можуть. Бо це ж за підписку, такі платежі списують автоматично. Якщо я не згодна і підписки я нк маю, вони люб’язно скинули мені типовий пустий шаблон заяви до поліції. Який можна скачати в тому ж гуглі. Більше того, Вам всеодно скажуть заповнити їх бланк, тому як би бланк монобанка можете і не друкувати. Сенсу нуль.

Я його написала. І 21.08 я звернулася знову до банку, тому що органам треба дані про те, на яку юридичну особу, на які рахунки пішли кошти тощо. Підтримка монобанку (яка тільки вчора казала, як вони активно і плідно готові співпрацювати з органами щоб знайти шахраїв) каже, А В НАС НЕМА НА ЖАЛЬ ТАКИХ ДАНИХ. Тобто списувати кошти у вас всі дані є і навіть чхати на людину, чи вона підтверджує це. Але тут даних різко нема. Куди пішли кошти? Кудись.
Кажуть, що тільки ті дані є, які в квитанції про оплату. А там жодної інформації.

Причому бачу у відгуках про cvmaker, що в листопаді 22 року в цій же ситуації з цією ж компанією монобанк знав і вмів робити чарджбек. Причому швидко і бкз нервів. А тут різко чую постійне ЦЕ НЕ ВАШ ВИПАДОК. А що ж змінилося?

Ось так якийсь сумнівний сайт з купою відгуків щодо шахрайства переміг всю систему захисту монобанка, що ті аж не можуть знайти, куди ті кошти в них пішли.
monobank
22 серпня 2023, 12:22
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі та допомогти

22 серпня 2023, 10:42
Без мого підтвердження.

Своє підтвердження ти надала в момент коли оформлювала підписку на сайті. Те що ти не усвідомлювала що це саме підписка — питання яке ти мусиш вирішувати з сайтом. Банк працює відповідно до наданої тобою згоди.

22 серпня 2023, 11:33
Я дивлюсь, ви головний фанат банку? Скільки доплачують? Як я і сказала, я відміняла декілька разів підписку. Видаляла дані картки. Не здається трошки дивним і вже протиправним, що всеодно на картку запити списання приходили? За підписки, які дійсно оформлені мною і які активні я несу відповідальність. Крім цього я блокувала в самому МОНО платежі щодо цього списання. Чи не є це для банку вже приводом не списувати бездумно? Тим більше з кредитних коштів клієнта. І тим більше коли сума не 50 і навіть не 100 грн. Проте, питання основне в тому, що банк взагалі не знає навіть, куди списуються кошти з їх же карток і на які рахунки/гаманці/транзитні рахунки тощо. В них, на жаль, відсутні дані. Я не розумію, як тоді банк проводить ці платежі, якщо в них, як вони зазначають, відсутні будь-які дані щодо цього платежу. Гроші не зникають в нікуди. Вони перераховуються на якісь рахунки. Ви щось скажете на захист банку щодо цього?
22 серпня 2023, 11:48
Я дивлюсь, ви головний фанат банку?

Відразу починаєте з переходу на особистості?

Скільки доплачують?

Можеш навіть не пробувати працевлаштуватись — відразу видно що не підходиш.

Як я і сказала, я відміняла декілька разів підписку.

Нащо брехати якщо текст відгука вище? В ньому ані слова про відміну підписки.

Я тобі навіть зацвіту твоіж ж слова: «Як виявилось, це шахрайські схеми cvmaker.com.ua, в яких ти не оформлюєш підписку, але тобі її дають, а потім не можеш скасувати. Вони вже намагалися 20.07 і 24.07 списати з мене гроші. Не вийшло тільки тому, що в мене їх не було. Більше того я всі ці платежі в моно блокувала. Проте 20.08 монобанк, після мого поповнення картки 08.08, вирішив все ж, що треба заплатити цим шахраям. Без мого підтвердження. З кредитного ліміту. З подвійною конвертацією.»
22 серпня 2023, 11:55

Ні, не є. Ти можеш один раз заблокувати платіж, інший підтвердити. До того ж блокуються звичайні платежі, а мова про підписку для якої повторні запити на підтвердження не робляться. Тож не зрозуміло що саме ти блокувала.

Ти питаєш це у L1 підтримка яка поняття немає про це. Чому про це не питає слідчий з постановою слідчого судді на руках звернувшись до відповідного підрозділу банку?

Підкажу: банк що проводить списання грошей з картки свого клієнта дійсно поняття не має на який рахунок ці гроші йдуть. Бо це не банківський переказ з одного рахунку на інший, це операція в платіжній системі в якій задіяний ще банк-еквайр, а гроші в кінці можуть йти на рахунок взагалі третього банку про який знає лише клієнт та еквайер.
22 серпня 2023, 11:58

Ну так почитай як працюють платіжні карточні системи. Може тоді зрозумієш. От я коли пишу цей текст поняття не маю який в тебе айпі-адрес, і навіть який айпі- алпес Мінфіну теж не знаю. Але ж це не заважає мені написати, а тобі прочитати.
22 серпня 2023, 12:07

В першу чергу він переміг твій розум бо не дивлячись на відгуки про шахрайство ти оформила там підписку.
23 серпня 2023, 1:33
Там все сложнее. Изучите лично как работают платёжные системы и эквайринг, что такое RRN, код авторизации и прочее
Fantomas2020
Fantomas2020
22 серпня 2023, 11:15
Если не можете отменить подписку на cvmaker.com.ua или каком-либо другом сервисе, то проще отменить кредитный лимит, обнулить карту и закрыть счёт в банке. Только в этом случае «сервис» не сможет снимать деньги за подписку. Даже если поставить блокировку на платежи в интернете, то и в этом случае вероятность списания денег за подписку очень велика.
22 серпня 2023, 11:38
Перевипустила картку, закрила взагалі всі платежі, конвертації тощо. Тепер лишився після цього списання кредит. Якщо не повернуть кошти, сплачу його самостійно. Дякую за пораду. Бо мені банк гарантував, що якщо закрити платежі в інтернеті, то таких ситуацій більше не буде. Але точно рахунки в цьому банку закрию.
23 серпня 2023, 1:24
Банк физически не может вернуть деньги за подписки, только если это нормальные подписки с нормальным суппортом такие как онлайн кинотеатры или адекватные сервисы. Закрытие платежей в интернете ничего не даст. Они списывают деньги со счета . Увы поможет только полное закрытие карты и счета и открытие нового. Вам придётся закрывать полностью карту с которой идёт списание иначе даже перевыпуская карту все равно будут воровать деньги. А ещё лучше напишите заявление в полицию — киберполицию пусть закроют этот сайт.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
23 серпня 2023, 9:59
В моно можна ще саму підписку в застосунку заблокувати і це працює
KotletaDollarov
KotletaDollarov
22 серпня 2023, 13:04
Https://www.adyen.com/contact/complaint
Попробуйте написать сюда, что вы попали на скам-сервис, и сайт занимается мошенничеством, может быть локнут этот сайт или хотя бы им оплату

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank