4 Роки, йдемо на посадку (

Mykhailo77 16 серпня 2023, 19:37
Заблокували карту дружини, на яку вона отримувала тільки платежі від доньки ФОП, яка до того ж обслуговується в цьому ж банку. Дружина витрачала кошти на власні потреби та оплачувала оренду квартир. Що саме не так не пояснили, але в сухому залишку «відмовили в обслуговуванні». Цікавий банк, але неадекватні критерії та відсутні хочаб трохи зрозумілі пояснення. «На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку.
У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користуванні нашою карткою.» Тож, дружньо закриваємо рахунки в цій установі всією сім'єю, не будемо ламати собі нерви. Ну й знайомим інформацією поділимось, нехай тричі подумають користуватись сервісами моно.
monobank
monobankua 17 серпня 2023, 9:19
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

Pumbovik
Pumbovik
16 серпня 2023, 19:45
Если физлицо на счета 2620 получает платежи от ФОП с 2600 то между вам должен быть заключен договор найма, с ваших платежей должен быть уплачен НДФЛ, ЕСВ и ВС, и фоп должен отчитаться об кол-ве нанятых сотрудников иначе это обнал средств с юрлица
Три літри
Три літри
16 серпня 2023, 19:58
Заблокували карту дружини, на яку вона отримувала тільки платежі від доньки ФОП

Так правильно заблокували: донька перераховували гроші в порушення законодавства.

Дружина витрачала кошти на власні потреби та оплачувала оренду квартир

Тобто в перекладі на українську «знімала готівку в банкоматі». Чистої води обнал — все правильно банк зробив.

Що саме не так не пояснили

Банк не займається виправленням ваших пробілів у знанні законів — це ваша власна справа.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank