60 днів на вирішення питання про розблокування рахунку!

dbk 14 серпня 2023, 15:01
Мій рахунок було заблоковано фінмоніторингом через виведення особистих коштів із біржі Бінанс за допомогою р2р. За рік використання це вже 3 блокування. Минулі два рази розблокували швидко після надання скріншотів з Бінанса, проте було урізано місячний ліміт на зарахування і, я так розумію, я потрапив у якийсь «чорний список» їхнього штучного інтелекту. На цей раз зажадали ще й форму ОК-5. Через тиждень після надання форми, на питання про те, коли ж вирішиться моє питання, відповіли, що як тільки «розглянуть» так відразу мені про це повідомлять, а також «втішили», що розглядати питання вони можуть до 60 днів (так-так, 2 місяці, це не друкарська помилка). З урахуванням компьтеризації всіх процесів особисто мені незрозуміло, що можна розглядати так довго.
monobank
14 серпня 2023, 16:21
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Колеги займаються перевіркою та нададуть інформацію, щойно вона з'явиться

dbk
dbk
4 вересня 2023, 9:04
Банк повідомив про вирішення проблеми, але це не відповідає дійсності. Карта, як і раніше, заблокована і при цьому ніхто не намагався мені нічого повідомити в підтримці.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / 60 днів на вирішення питання про розблокування рахунку!