Ми нічого не знаєм і не вміємо

Раніше була функція вводу показників лічильника газу (споживання), тепер такої функції немає. Написав в підтримку, відповідь «що постачальник не запитує цю інформацію та для проведення платежу вона не потрібна»? За що платити? Тільки сумма?
Далі… «Передавати показники через кабінет постачальника послуг» Може там і платити?
Пишу, що ця функція є в іншому банку. Проблема зі сторони моно, а не зі сторони постачальника послуг
+ Ця функція є в МОНО постачальник розподілу газу.
Розподіл газу є, використання газу немає? Як так?
monobank
14 серпня 2023, 11:22
Дійсно, якщо компанії непотрібно отримувати показники лічильника, то у нас не буде можливості їх вказувати в застосунку
Сама компанія Нафтогаз не займається показниками, ними займаються компанії з розподілу газу, саме тому по ній є можливість вказати показники лічильника

SergeyNina
SergeyNina
14 серпня 2023, 10:03
Догадка. Ваш поставщик услуг газа хочет чтобы вы передавали данные счётчиков в личном кабинете, а не таким образом. Возможно это связано с тем что передавать показания нужно с какое то по какое то число для корректного формирования суммы для оплаты
14 серпня 2023, 14:51
Питання заключається в тому що в застосунку немає полів де вносити показники чи поля де можна написати призначення, де потім дивитись якщо в квитанції за що і скільки платив, якщо не платив по лічильнику
14 серпня 2023, 13:21
Якщо їм не потрібні показники , навіщо їм писати в кабінеті my.gas. «Для коректного нарахування передавайте показання лічильника з 28 по 5 число.»? Якщо в мене борг за 100м³ я хочу заплатити за 50 як мені це вказувати де зафіксувати що я заплатив за такі показники наприклад від 300 по 350м³? І чому в іншому банку потрібно вказувати за що ти платив?
aliwka3
aliwka3
14 серпня 2023, 22:44
Шаблоны создаются в кооперации с коммунальными компаниями, если поля счетчик нет — значит компания не желает получать показания счетчика при оплате. Причем тут банк?)
Pumbovik
Pumbovik
15 серпня 2023, 7:17
Это устаревшая схема, когда в назначение платежа вписываются показания счетчика, а соответственно вам банк предлагает для них форму. Практически все перешли на передачу через сайт, чат-боты или самостоятельно по телефону роботу. my.gas.ua получает данные от местной газораспределительной компании, вы должны узнать у них, как передавать показания

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Ми нічого не знаєм і не вміємо