Шахрайство

Yuliia1988 8 серпня 2023, 8:33
В мене самовільно списались кошти на суму майже 425 грн (google платіж), все що може моно банк це порекомендувати звернутись до поліції с заявою і потім повернути гроші за рішенням суду.Я розумію що сума невелика, але якщо у банка дірява система безпеки й нема підтвердження на оплату в інтернеті, то сам моно повинен компенсувати гроші.
monobank
monobankua 8 серпня 2023, 11:55
Всі наші карти підтримують протокол захисту 3дс.
При цьому не всі сайти його використовують, при цьому ризики за такими операціями вони беруть на себе, а значить, успіх оскарження дуже високий.
У нашому застосунку можна обмежити ці операції без підтвердження в інтернеті. Або дозволити та встановити денний ліміт на такі операції.

Колеги опрацювали вашу заявку на оскарження, та надали вам відповідь та додаткову інформацію у чат
Полезный комментарий
Yuliia1988 8 серпня 2023, 12:58
Я не знаю що Ви прочитали не так,але є факт що був здійснений платіж Гугл без моєї авторизації і мого відома,навіть повідомлення не прийшло про зняття коштів. На даний час проблема вирішена.Дякую моно.

8 серпня 2023, 10:15
Гуглі платежі самовільно не списуються.

Спочатку треба самому свідомо той платіж авторизувати.

Дирява система безпеки не у банка, а у вас раз ви навіть не памʼятаєте коли ту авторизацію зробили. Звісно що банк за ваші факапи відповідальності не несе.
Yuliia1988
Yuliia1988
8 серпня 2023, 12:58
Корисний коментар
8 серпня 2023, 18:52
Платіж Гуглі може відбутись виключно після попередньої його авторизації. Інших варіантів не існує. А якби існували то Гуглі би вже обанкротився під валом позовів.

до слова банк пише що у ваш платіж до Гугл платежів не відноситься
8 серпня 2023, 19:46
Зустрічав дуже багато платежів які списувати шахраї як гугл, покупку авіа квитків, закупка автозапчастин. Особливо часто зустрічав у Приват банку. Юлія напевно мала на увазі що шахраї списали й замаскували під платіжною гугл, як вони це зробили це вже інше питання. Ви не вникаєете в те що написано. Ідеально воно й повинно бути як Ви написали, але платіж був здійснений без авторизації й підтвердження. Скоріш за все хтось отримав дані картки, але сума невелика для списання. Деякі люди нічого не скажуть й не поскаржаться, але я рахую що банк повинен знайти й треба його повідомляти щоб покращували систему захисту.
8 серпня 2023, 21:52
Не вигадуйте. Щоб замаскуватись під гугл треба зареєструвати платіжний термінал з такою назвою. Це вам не ДНСи в браузері підмінити
8 серпня 2023, 22:10
Вельми шановний Олексій, я не спеціаліст з цього питання, написав те що знаю й з чим зіткунився коли обслуглвувся в Приват банку. Особливо запамяталось що я збирався купити автозапчастин на болотах, також намагавмя купити квитки до сонячних Дубаїв й якийсь гугл платіж. Давні були часи, але все-таки були. Добре що тоді Приват банк блокував ці платежі й за рік поміняв три картки, після цього Приват обхожу стороною.
9 серпня 2023, 7:46
Бачу, що не спеціаліст
9 серпня 2023, 11:35
Бачу Ви теж не спеціаліст.
8 серпня 2023, 22:46
шахраї як гугл

то «як гугл» чи все ж гугл?

бо це дві суттєво різні речі

Ви не вникаєете в те що написано.

ви дуже неуважні: я майже завжди внікаю та звертаю деталі на дрібниці в той час як *хейтери дружно починають волати лише побачивши назву банку

Скоріш за все хтось отримав дані картки, але сума невелика для списання

пропоную вам спробувати додати картку в Гугль і ви зрозумієте що це неможливо без власника карти.

але я рахую що банк повинен знайти

банк у такій ситуації взагалі нічого нікому не винен — якщо якийсь шахрай видурив дані картки та вмовим людину підтвердити додавання у чужий Гугл-акаунт то це вже справа поліції, а ніяк не банку

і тут ви демонструєте своє невігластво у простих питаннях при тому що намагались вчити мене 🤭
9 серпня 2023, 6:52
Ви як завжди не читаєте все повністю й відриваєте фрази. Людина написала що є факт зняття коштів без підтвердження й авторизації, також повідомлення не прийшло про зняття коштів. Як це сталося не моє питання. Я писав тільки свої догадки. Бачу що питання вирішено. Деякі казали що війна не можлива, але факт є фактов. Вчити Вас не збираюсь, не хочу витрачати свій час на Вас.
9 серпня 2023, 8:44
Людина написала що є факт зняття коштів без підтвердження й авторизації

і написала що це Гугл-платіж

Як це сталося не моє питання

то про що ви тоді зі мною сперечаєтесь взагалі? Аби просто заперечити не розуміючи про що мова?

Я писав тільки свої догадки

ну то пишіть свої догадки у формі припущеннь, а зараз ви намагаєтесь заперечити мої слова
нащо це вам якщо це не ваше діло — не зрозуміло
9 серпня 2023, 11:34
Я бачу Вам приносить задоволення сперечатись й доказати те що не зможете доказати. Людина написала чітко, зняли гроші без авторизації й підтвердження й платіж пройшов як гугл. Тобто людина була не усвідомлена що за якусь послугу зняли кошти, то й виникло питання безпеки. Що ви ще будете доказувати?!
9 серпня 2023, 16:59
Про те що людина написала «чітко» не смішіть.
Ви з автором приблизно однакового рівня розуміння того, як працює сфера безготівкових розріхунків.
Автор вважає, що може авторизивовуавате платежі не за правилами міжнародних систем, а за своїм уявленням про світ.
Ви фантазуєте, що можна завести термінал, та приймайти платежі в кошт Гугла.
Це казочка приблизо такого рівня як «не користуйтесь NFC картками, бо злодіїї ходять в метро в час пік та сканують кармани терміналом і крадуть гроші»
SergeyNina
SergeyNina
10 серпня 2023, 0:02
Это вполне мог быть сбой. Иногда замечаю оплаты в 00:00:00 и в 03:00:00 которые через сутки пропадают из выписки. Все без подтверждения и уведомления
10 серпня 2023, 9:17
Це де така маячня?
Щоб операція пропала з виписки, має пройти інша операція, що скасовує дію попередньої. Не можна просто взяти та видалити запис з бази.
А якщо у виписках зʼявляються операції-привиди, це вже цікаво.
MamaMiaT
MamaMiaT
11 грудня 2023, 14:27
Добрий день! Завдяки вашим відгукам, сьогодні вдалося повернути викрадені 20000 грн з карти Монобанку. Вчора ввечері побачили подруга побачила списання. Розпереживалася, але вирішили, що марно будь що робити. Ніхто не допоможе. Але прочитавши відгуки та подяку Yuliia1988, вирішили написати Монобанку та отримувачу платежа Farfetch. І бінго! Вранці подруга зателефонувала до Farfetch і за 30 хвилин гроші повернули)) Не опускайте руки, боріться за своє і не беріть чужого☺️
aleksben
aleksben
23 грудня 2023, 19:21
Чи повернули вам кошти? Бачу проблема вирішена

Курс валют в monobank

EUR 43.45 44.2008