Voloskaya 3 серпня 2023, 18:00
Не рекомндую, якщо не хочете мати проблем фінансових.
monobank
3 серпня 2023, 18:29
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

3 серпня 2023, 21:41
Щоб не мати фінансових проблем — треба використовувати картку за прямим призначенням.

Отримувати зарплатню
Купувати продукти
Сплачувати комуналку
Збирати заощадження

і тоді жодних фінансових проблем не буде
4 серпня 2023, 8:41
Тобто не мати справ з фінансовими установами і жити на рівні совдепії.
4 серпня 2023, 10:17
Ну ви ж вважаєте що рахунок в банку це фінансова катастрофа.
тому вибір очевидний
4 серпня 2023, 8:42
А я просила особисто мені відповідати? Банки України чомусь впевнені, що мають безмежні права, в тому числі входити в особистий простір.
4 серпня 2023, 10:26
У ваш особистий простір ніхто не входим. Особисті повідомлення це можливість спілкуватись напряму між відвідувачами сайту. Такеж просте і розповсюдженне як спілкування між відвідувачами будь якого форуму які існують з кінця 90-з років.

От банк і пробує запитати у вас деталі інциденту. Но якщо не хочете зберігати приватність можете тут публікувати всі деталі — це вже ваш вибір.
6 серпня 2023, 20:37
А в які саме особисті вони написали? В вайбер я їх заблокувала. В інших месенджерах жодних повідомлень. Банк не надійний абсолютно.
6 серпня 2023, 23:40
А в які саме особисті вони написали? В вайбер я їх заблокувала.

до чего тут вайбер? 🤦‍♂️ мова про цен сайт

якщо ви їх блокуєте то навігатор ви їм тут питання задаєте?

Банк не надійний абсолютно.

це ви ненадійні бо заблокували банк в вайбері, але одночасно з цим питаєте в нього щось на форумі

а у відгуку навіть не зрозуміло з чим проблема
7 серпня 2023, 12:13
Тут на сайті є особисті повідомлення
5 серпня 2023, 10:44
Особистий простір в інтернет це оксюморон.
Ви опублікували відгук на ресурсі, де мржна коментувати.
То ж готуйтесь досхочу куштувати тунця, якщо відгук — маячня.
6 серпня 2023, 20:40
Та коментуйте. Цікавий момент: о 4-ранку з телефону чоловіка легко вирішила всі питання з його карткою. Просто спілкуючись в вайбер. Насамкінець ще й рахунок йому закрила, доки він солодко спав. З ПРИВАТОМ такий номер би не пройшов однозначно. Монобанк ніяким чином не спробував ідентифікувати автора смс.
6 серпня 2023, 23:43
Насамкінець ще й рахунок йому закрила, доки він солодко спав.

ви зізнаєтесь в кримінальному злочині

від покарання вас врятує лише те що чоловік підкаблучник і не подасть на вас до суду
а банку немає сенсу вас звинувачувати
7 серпня 2023, 14:35
Я визнаю цей недобанк так собі по надійності. А ви, мабуть, холостяк? Чи представник банку? Ні. Все-таки Приват. Ніяких могонедобанків…
7 серпня 2023, 14:52
Я визнаю цей недобанк так собі по надійності.

Ваше «визнання» взагалі нічим не обгрунтоване, а тому малоцікаво будь кому
7 серпня 2023, 14:40
Чоловік тепер цілком має право запитати в банка: а на якій підставі ви, не уточнивши і не ідентифікувавши мою особу, перерахували мої кошти невідомо куди, закривши при цьому мій рахунок? Але питань не буде. Буде рахунок в іншому банку. З менш зручними, можливо, умовами, але надійнішому.
7 серпня 2023, 14:53

Ні, не зможе. Він забовʼязаний зберігати в секреті дані для доступу в застосунок. Якщо він передав їх сторонній особі (тобто вам) то жодних претензій до банку він предʼявити не може
7 серпня 2023, 15:08
Схоже, в монобанку зʼявилась перша фанатка. А з таким характером, вона за мить стане президенткою клубу «покинутих дівок» імені Монобанка, посунувши Льошу Герасименко та Дніліча =)
7 серпня 2023, 10:46
Так банк і не має нічого ідентифікувати.
Використання третьою особою фінансового номера та фінансового пристрою клієнта — відповідальність клієнта, якщо він не завляв про втрату доступу до телефону.
7 серпня 2023, 14:37
Перевірила сьогодні на прикладі Приват. Все чітко і зрозуміло. При перерахуванні значної суми перевірили все: код, прізвище, яке вказане було при наданні особистої інформації, ряд контрольних запитань, голосові повідомленея і т.д. Трошки втомилася відповідати, зате впевнилася в надійності і захищеності власних коштів.
7 серпня 2023, 14:40
Це все пусте бла-бла-бла.
На Приват тона відгуків про втрату грошей через скам та фішинг.
Чогось не рятують ні коди, не перевірки.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Хотіла закрити рахунок в банку. Довго пимали про переваги. Весь час говорили про закриття КАРТКИ (різниця,суттєва). Не рекомендую. Матимете проблеми.