Монобанк відмовляє у відкритті рахунку

Sergey Moshkov 3 серпня 2023, 15:05
Раніше кілька років тому монобанк заблокував мої кошти, а потім заборонив мені взагалі мати у них рахунок. При чому в мене абсолютно хороша кредитна історія та взаємовідносини з іншими банками. Не рекомендую банк, який я односторонньому порядку може заборонити вам абсолютно все.
monobank
3 серпня 2023, 15:43
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел
На жаль, ми не можемо запропонувати вам обслуговування в нашому банку

Sergey Moshkov
Sergey Moshkov
3 серпня 2023, 16:30
От я ж і кажу, що цю тігіпковську канторку потрібно хейтити. Бо чинить беззаконня та кидає людей без жодних пояснень.
3 серпня 2023, 20:11
Зараз я вам напишу одну річ, ось номер +380631748745, цей номер так би мовити належить Таскомбанк, але це не зовсім так, цей номер належить загальному кредитному відділу таких банків як: Спортбанк, IZI банк, Клірінговий Дім, А банк тощо, так саме яку з Тігібковських контор треба хейтити?
3 серпня 2023, 20:22
До речі, з 17 до 9 ранку вам запропонують залишити голосове повідомлення, перевіряйте зателефонувавши після 9 ранку.
3 серпня 2023, 23:46
Хейти наздоровля, але ти без зручного рахунка, а у банка тільки прибутки.
Lolik1837
Lolik1837
3 серпня 2023, 16:59
«При чому в мене абсолютно хороша кредитна історія»

Напрасно вы считаете, что хорошая кредитная история — прям таки решающий фактор .
Думаю, что , например, Аль Капоне мог элементарно сделать себе хорошую кредитную историю , а может даже и имел хорошую кредитную историю . И что с этого ???

Вот я абсолютно не любитель Монобанка (Леша с Три литрами тому свидетели) , но скажу вам так — если банк попер вас из своих клиентов , то значит у него на то были веские основания . Ну не развлекаются банки , шутки ради , тем , что бы просто так , от фонаря, разгонять клиентов
3 серпня 2023, 21:42
Будь-який український банк може в одноосібному порядку закрити рахунок клієнта за власним бажанням банка.
Danilich
Danilich
4 серпня 2023, 19:19
Так не открывает и хорошо, зачем вам держать деньги непонятно где, где нет ни кассы ни отделения ни адреса куда можно пойти пожаловаться? Полно надежных банков которые не скрываются, в кассе всегда в наличии доллары без предзаказа и где еще менеджер угостит кофе, а не переписывается с вами от анонима с мессенджера

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк відмовляє у відкритті рахунку