Навіть не думайте відкривати фоп в моно № 2

Андрей Петрук 1 серпня 2023, 14:13
Ну що ж минуло вже майже більше тижня після того як моно заблокував мої кошти в розмірі 400 тисяч і бачу що поки і не збирається чухатись на цей рахунок, тому детально вирішив описати ситуацію і розкинути це повідомлення де тільки зможу, щоб люди були готові зіштовхнутись із такою ситуацією на моєму досвіді!
Більше тижня тому робили поворотню допомогу з Товки де я власник на Фоп моєї дружини в моно. Транзакція потрапили на фінмоніторинг і банк запросив додаткові документи для підтвердження (декларація, договір, пояснення), раніше такі ситуації вже у нас траплялись і вирішуувались на протязі півгодини, за що ми були раді що не потрібно проходити жахи привату в такій ситуації і це був великий плюс моно враховуючи що для підприємців вони за всі ці роки нічого не створили, а саме ні кредитів для ФОП ні банківських гарантій, ні ецп, завжди проблеми з обналом через інші банки, бо банкомат дає по 2 тисячі за операцію і т.д.Отримавши документи підтвердження менеджери не можуть досі дати притомну відповідь у чому штопор, не намагаються залагодити конфліктну ситуацію, не зацікавлені в тому щоб їхні вкладники почували себе фінансово безпечнно…лише сухі відповіді ваша заявка на розгляді і маємо право проводити перевірку на підставі закону про фінансування тероризму і щось в цьому дусі (ну да моя жінка ще той терорист :)! ні про дати розгляду ні про статус і взагалі коли і як має вирішитись питання, інформації жодної не надають. Таким чином банк вловживає своїми повноваженнями і тупо морозить скільки хоче мої кошти не намагаючись якомога в максимальний термін допомогти в вирішенні цієї ситуації зважаючи, а те що грошші для мене не малі і курс у нас буває за пар днів летить к чорту. Додам те що в дружини карта платинум і її має обслуговувати персональний менеджер, щоб не пояснювати кожному знову і знову свою ситуацію, але кожного разу це доводиться робити тому що його не має і такого взагалі не існує, крім того що в них таке написано… Ну що ж, якщо така ваша тактика вирішення проблемних ситуацій і все інше вас взагалі все влаштовує, бажаю вам успіху і як завжди шкода коли спочатку не поганий продукт перетворюється на щось, від чого в людини зникає бажання доторкатись…
monobank
monobankua 1 серпня 2023, 19:18
Перепрошуємо, що перевірка триває, довше ніж очікували.
Питання у колег у роботі, додатково передали сигнал, по можливості прискорити перевірку.
Зв'яжемося з клієнтом, як буде нова інформація

1 серпня 2023, 16:42
Честно говоря , подзабыл уже точные сроки , которые отводятся на финмониторинг.

Но вообще на финмониторинг дается время на месяцы и месяцы . Чуть не до полгода .
Так что как-то спустя всего лишь неделю вам еще рано бить в колокола и нервничать по поводу долгих сроков
1 серпня 2023, 16:57
Виглядає як сумнівна операція яка очікувано потрапила під фінмон.

Не знаю хто тобі сказав що фінмон це швидко — але тут купа відгуків що фінмон це довго. Особливо про Монобанк.

З ФОП це взагалі ніяк не повʼязано — зазвичай ФОПи не позичають гроші іншим ТОВ та не беруть позику в них. Зазвичай ФОП займаються бізнесом, тобто отримують гроші за товар чи послуги і такі гроші навіть у сумі міліон гривень будуть швидко зараховані.
1 серпня 2023, 17:27
По перше в Моно вже 7 000 000 клієнтів чого не було раніше і їм тепер начхати на все, саме тому ви можете очікувати на повернення до 60 — 90 днів інші строки будемо вважати найкращім варіантом. Взагалі як для ФОП можна обрати банк без відділень? Тобто ви ж не відкриваєте ФОП в приміщенні адреса якого фізично не існує? Зараз вони вам напишуть про Закон та як вони самі не раді цьому всьому але вимушені.
1 серпня 2023, 17:38
Тобто ви ж не відкриваєте ФОП в приміщенні адреса якого фізично не існує?

Більшість ФОП зареєстрована за домашньою адресою. Лише невелика кількість з них веде свій бізнес саме вдома.

Значной кількості ФОП готівка не потрібна бо їх бізнес оперує безналом.
1 серпня 2023, 19:11
Так, а я вам про що? Більшість ФОП зареєстрована за домашньою адресою — вона ж фізично існує чи ні? :) Значной кількості ФОП готівка не потрібна бо їх бізнес оперує безналом — потім ці операції блокуються під приводом Закону запобігання відмиванню, тероризма та таке інше і ти змушений вести переговори по телефону, телеграм, вайбер, надсилати їм туди ж документи та нескінченно очікувати тако ли ж ви б… повернете, тобто ти не можеш зайти в відділення та сказати чи не оху… ти Степан в мене строки горять, а ти х… займаєшся, я тобі всі документи на твою ж вимогу коли надав? Та само прикро що ти спілкуєшся не поймеш с ким але всі вони мають стандарті заготовленні відписки. Як то так.
1 серпня 2023, 21:58

Так і у Монобанка фізична адреса існує.

в чому проблема, тобі подобається їздити у відділення, стояти в чергах, робити копії документів?

до слова передача через віділленя крім твого часу ще додатково витрачає час на передачу у відділ фінмона
а при передачі через вайбер такі затрати це хвилини
Oleksii Ch
Oleksii Ch
1 серпня 2023, 17:40
Перший відгук дуже сильно відрізнявся.
Спочатку був просто переказ дружині.
Тепер 400к з ТОВ на ФОП. Звісно, що банк буде цю каламутну історію під мікроскопом розглядати. Бо повернути вам зараз 400, а потім платити 200−300 тисяч штрафу ніхто не хоче
1 серпня 2023, 18:30
Автор, простите, пожалуйста, но мы, читатели, реально не понимаем когда вы ***? В сегодняшнем отзыве, где вы пишите про какую то «обратную помощь с Товки» или в отзыве трехдневной давности, когда говорили, что жене перевод на булавки выслали?
SergeyNina
SergeyNina
2 серпня 2023, 1:12
Ваши доки кинули в очередь. Нужно ждать, возможно долго, возможно месяцы даже. У моно много клиентов но очень мало персонал который этим занимается

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Навіть не думайте відкривати фоп в моно № 2