Заблокували картку разом з грошима

Graf91 27 липня 2023, 15:03
Монобанк заблокував мою картку і більш ніж 50 тис. грн моїх особистих коштів. Я написав у підтримку і вони попросили надати документи, що підтверджують походження коштів. Я надав одразу ж з усіма пояснннями.Сказали що питань додаткових до мене немає, але триває якась первірка. Але перевірка чого мені так і не відповіли. Перевірити документи — справа кількох хвилин. На питання скільки буде тривати первірка мені відповіли що не знают. Здається що там ніхто нічого не перевіряє, а просто користуються моїми коштами Дуже розчарований їх діями.
monobank
monobankua 27 липня 2023, 16:57
Згідно з чинним законодавством України (у тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення»), банк зобов'язаний проводити перевірку транзакцій клієнта. Відповідно до п. 4.3.6. Умов та правил Банк здійснює документальну перевірку джерел походження.
Відповідно до п.4.3.23. Банк може у передбаченому чинним законодавством порядку призупинити здійснення фінансової (фінансової) операції (операцій).
Для встановлення правомірності переказу Банк за результатами моніторингу або у разі опротестування переказу власником, емітентом або платіжною організацією платіжної системи має право призупинити завершення переказу на час, передбачений правилами відповідної платіжної системи.
Ми надамо вам відповідь відразу, як тільки закінчиться перевірка

Danilich
Danilich
27 липня 2023, 16:06
Там сидит отдельный отдел, который смотрит бумажки. Когда до вас дойдет очередь (завтра, месяц, полгода или год) и рассмотрят, тогда и будет решение. Если им лень разбираться в бумажках, просто проставят в отказ в обслуживании, то что проще отказываться от клиентов, проводящие большие суммы. Лучше закрывайте карты и переводитесь обслуживаться в банки, где более быстро рассматривают документы
SergeyNina
SergeyNina
28 липня 2023, 1:00
По срокам это неделя или две в среднем. Я не рекомендую хранить большие суммы в монобанке так как ваши справки о доходах просто могут не рассмотреть вообще и отказать в обслуживании без объяснения причин. В нормальных банках за такое сотрудник получает выговор и все решается другим сотрудником .
Три літри
Три літри
28 липня 2023, 1:03

хохотал под столом
Oleksii Ch
Oleksii Ch
28 липня 2023, 8:43
А я кщо не рішає наступний, йому теж догана, та передають наступному. І так півроку =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Заблокували картку разом з грошима