Найгірший банк, ЗАМОРОЗИЛИ КОШТИ.

MaxShad137 26 липня 2023, 20:16
Заморозили мої кошти, весь час пишуть трохи часу, ігнорують прохання швидше провірити документи, які їм надіслав, не раджу тримати власні кошти в цьому недобанку.
monobank
monobankua 27 липня 2023, 14:33
Згідно з чинним законодавством України (у тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення»), банк зобов'язаний проводити перевірку транзакцій клієнта. Відповідно до п. 4.3.6. Умов та правил Банк здійснює документальну перевірку джерел походження.
Відповідно до п.4.3.23. Банк може у передбаченому чинним законодавством порядку призупинити здійснення фінансової (фінансової) операції (операцій).
Для встановлення правомірності переказу Банк за результатами моніторингу або у разі опротестування переказу власником, емітентом або платіжною організацією платіжної системи має право призупинити завершення переказу на час, передбачений правилами відповідної платіжної системи.
Ми надамо вам відповідь відразу, як тільки закінчиться перевірка

27 липня 2023, 9:25
Користуюсь банком як нормальний клієнт і жодних проблем з коштами не маю. Те що банк банить мамкіних бізнесменів та шахраїв — дуже добре.
Danilich
Danilich
27 липня 2023, 14:19
То что данное учреждение не является банком, , отсутствует в реестре НБУ, на сайте указана лицензия левого банка и отсутствует адрес, теперь сами думайте, в какую дыру вы засунули свои деньги
27 липня 2023, 14:49
Приват24 також відсутній в реєстрі банків. Сюрпрайз.
28 липня 2023, 14:01
Ну бажаю і далі підлизувати цим недозаконам про обмеження користування коштів, поки сам не зустрінешся з данною проблемою.
28 липня 2023, 14:17
Ну бажаю і далі підлизувати цим недозаконам про обмеження користування коштів

З тебе телепат як з мене балерина. Закон про фінмониторинг мені не подобається. Але це закон, а двое недодумка з цього приводу нікому не цікава.

поки сам не зустрінешся з данною проблемою.

Я розумію що можна, а що не можна робити — бо є чим думати. А от мамкіним бізнесменам типу тебе думати нічим.
12 серпня 2023, 1:04
Вже третій тиждень як заморозили мої особисті кошти. Що скажу, настільки поганої підтримки не бачив ні в одному банку, весь час відсилаються на умови і тд, але пришвидшити умовну перевірку, які інші банки виконують за день не можуть. А їх підтримка це щось з чимось, одні кажуть що перевірка триває 90 днів, другі що декілька хвилин на самому початку, а ще особливо було смішно коли вони позначили проблему як вирішену, а потім відсилались на те що вони вирішили тільки питання моє(хоча позначено що проблема вирішена) і такі кажуть що воно вирішено тільки відповідю на ваше запитання. Подаю скаргу до нацбанку на цей банк, ні умов проінформування, ні лояльності до клієнтів. Суцільна брехня, грубість і відсутність поваги до власних клієнтів. А і те що ви не можете провірити за стільки часу, це особисто ваша проблема, а не моя, всі потрібні документи я надав, і тут ви лише виправдовуєте свою непрацюючу колегію яка не може це зробити як умовно А-Банк за 1 день. Нікому не раджу вас.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Найгірший банк, ЗАМОРОЗИЛИ КОШТИ.