Неповернення коштів з інтернет-магазину

Максим Чубірко 26 липня 2023, 11:12
Зробив повернення товару в магазин, 20.07 магазин здійснив повернення коштів. Я прекрасно розумію, що необхідно зачекати, як вже було сказано платіжна система MasterCard може утримувати гроші до 34 днів. Це також зрозуміло. Але… Скажіть, будь ласка, чому у Сенс банку я також здійснював повернення товару і мені повернули кошти через 2 дні, у них також платіжна система віза та мастеркард (у моєї карти MasterCard), чому так??? Чому одні банки швидко повертають, в інші ні??? Як мені здається, що ви незаконно утримуєте мої кошти і ще на них заробляєте. Такі вже схеми були в банківській системі.
Я вже декілька років користуюся монобанком питань не було. Але тепер, коли особисто з цим зіштовхнувся. Дуже розчарований. Мені необхідно гроші чим пошвидше, я хочу повернути кошти.
monobank
26 липня 2023, 15:43
Дійсно, за правилами міжнародної платіжної системи терміни зарахування повернення на карту можуть варіюватися від 3 до 30 календарних днів
Ми, як банк отримувач платежу, на жаль, не можемо вплинути на терміни переказу
Після того, як ви повідомляєте магазин, що бажаєте зробити повернення, вони передають цю інформацію в банк, який їх обслуговує, і вже банк робить повернення платежу на вашу картку
Ще хочемо звернути вашу увагу, що є повернення платежу (платіж вже було списано), а є скасування (кошти остаточно не були списані й знаходяться у нас в зарезервованому вигляді), в цьому випадку зарахування відбувається швидше, оскільки ми отримуємо інформацію від банку, який обслуговує магазин, що платіж потрібно скасувати й розблоковуємо кошти

aliwka3
aliwka3
26 липня 2023, 12:05
Так вы же сами пишете чт оплатежная система может удерживать деньги, почему потом вы пишите «Чому одні банки швидко повертають, в інші ні»? Если деньги возвращает платежная система, а не банк. Это может быть как 2 дня, так и 22 дня, банки тут ничего не решают
Oleksii Ch
Oleksii Ch
26 липня 2023, 12:07
Є різниця — повернути з холду, або повернути після остаточного списання.
З холду швидко. Моно пару разхів мені повертав кошти після надання доказів, що торгова точка не має заперечень. Попереджували, що якщо буде повторна спроба списання, то холду другий раз вже не буде, та повертали.
OkeyDoki
OkeyDoki
26 липня 2023, 14:30
Согласно мпс от 7 до 31 день. если там все глухо то по чарджбеку то все 180 дней.
26 липня 2023, 23:10
Моно вообще ничего не может сделать в таких случаях. Я имею ввиду ускорить процесс. Все зависит от банка в котором обслуживается магазин. По срокам это от 7 до 31 день, может и дольше
26 липня 2023, 23:11
Магазин тоже не может, он оформил возврат и далее все зависит от банка в котором он обслуживается

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Неповернення коштів з інтернет-магазину