Є Відновлення

Dron200666 23 липня 2023, 1:15
Монобанк который есть участником программы Є відновлення, получивший деньги на карты клиентов которые открыли в его банке карту Є відновлення ограничивает на сегодняшний день оплату только в тех магазинах которые представлены у них на сайте? Хотя перечень магазинов указаных на официальном майте Є відновлення намного больше чем на сайте Монобанка! тем самым продвигали прдукцию крупные сети Эпицентр, Новая Линия, Леруа!!! Мой магазин который внесен в этот список и жалобы на горячую линию Монобанка в течении 3 х суток в переиуд когда клиенты имели возможность расчитатся картой Є відновленя открытые в Монобанке, не проходили оплаты коментирую причину отказа в ДІЄ! Клиенты имеющие такую же карту в Приват Банке просто покупали необходимый товар!!! и оплата принималась!!! через экваринг Монобанка) Вопрос это зговор крупных сетей и монобанка??? или?
monobank
monobankua 23 липня 2023, 12:46
Вибачте, що ви зіткнулися зі складнощами.
Колеги передали запит за вашим зверненням
Всі зусилля наших співробітників спрямовані на вирішення цього питання.
Як тільки буде нова інформація ми обов'язково вам повідомимо.
Дякуємо за ваше розуміння і терпіння.

23 липня 2023, 8:41
Монобанк … ограничивает на сегодняшний день оплату только в тех магазинах которые представлены у них на сайте?

На сайті Монобанку немає жодного переліку магазинів

dollaryen
dollaryen
23 липня 2023, 15:21
На сайте моно, на странице карты єВідновлення

Блок «Як використати гроші?»
3й пункт: «У застосунку є мапа магазинів, в яких ви можете оплатити товари та послуги для відновлення житла.»

Т. е. вы полностью правы, «На сайті Монобанку немає жодного переліку магазинів»
Anrey12
Anrey12
24 липня 2023, 15:53
Год минул, но 3л такой 3л:
6 октября 2022, 15:02
# Не выдает наличную валюту в кассе вообще
Поменяй на гривну и сними в банкомате любого банка -Забрать в гривнах по 37 не предлагать!
27 липня 2023, 13:34
#Моношахрайство #євідновлення
Монобанк заблокував можливість розрахунку карткою є-відновлення. Звернення у службу підтримки не дають результату, ні клієнта, ні продавців, просто стандартні відписки.
Два тижні вже не можу розрахуватись за вхідні двері, за цей період модель здорожчала в ціні на 1500 грн., Монобанк буде це компенсувати? Всі умови програми є-відновлення виконані і з боку клієнта і з боку продавців, йде блокування саме зі сторони банку. В цих же магазинах без проблем розраховуються картками є-відновлення інших банків. То якого біса, Монобанк?! Що за тупий лобізм і взагалі шахрайство?
27 липня 2023, 14:44
Ані назви магазину, а ні дат коли були розрахунки. Здогодайтесь самі де криво налаштований термінал іншого банку.
27 липня 2023, 15:31
В інших коментарях вас відсутність цих даних не засмутила, ви про захист персональних даних чули колись? Для відкритого доступу інформації достатньо.
27 липня 2023, 17:59
В інших коментарях вас відсутність цих даних не засмутила

Можна приклади де відсутність цієї інформації мене не засмутила про що я чітко висловився в коментарях?

ви про захист персональних даних чули колись

Перелічені дані жодним чином не відосяться до персональних даних. Вивчайте законодавство, а потім будете повчати людину яка на цьому знається вже років п’ять.

Для відкритого доступу інформації достатньо.

З наведених тут даних можна зробити лише один висновок: в якомусь терміналі налаштований міскодінг, через що платежі не проходять.

27 липня 2023, 18:41
Скажіть, будь ласка, ви представник якої із сторін? Вас яким чином стосується мій коментар?
27 липня 2023, 21:13
Чувак, а ти представник якої сторони, в тебе є нотаріально завірена довіреність від автора відгуку на право представляти тут його чи чиїсь інші інтереси?
27 липня 2023, 22:05
Я свої інтереси представляю
28 липня 2023, 0:03
Що тобі заважає сприйняти той факт що я представляю свої інтереси?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank