Двоякое чувство

SlavaGeroysm22 20 липня 2023, 0:41
Давайте сразу с плохого:
В банке нет прозрачной политики того что делать нельзя. Я имею ввиду нигде это не написано прямым текстом. К примеру заходить в свой аккаунт на чужом телефоне- нельзя. А что будет если я поменяю телефон? Или у меня их к примеру 2? То есть именно мои. Могу документы показать. Хотелось бы услышать комментарий банка.

Так же в банке нет возможности запрета международных операций. Да можно запретить операции без подтверждения. Но международные операции я бы хотел иметь возможность отключить.

А теперь хорошее (чего несомненно больше):
В банке есть возможность запрета операций без подтверждения в приложении (интересно, а это распространяется на операции без CVV?). Есть динамический и персональный CVV (минус в том, что нет никаких ограничений на персональный CVV и можно поставить даже 000, чего делать, естественно, не надо). Техподдержка охотно ставит ручной блок на кредитную линию и у вас может быть две дебетовые карты (ну может кому надо).
monobank
monobankua 20 липня 2023, 14:06
Шкода, що у вас склалася така думка щодо умов обслуговування.
Договір публічної оферти знаходиться у відкритому доступі, всі правила обслуговування, права та обов'язки сторін у ньому перераховані та ми їх не приховуємо https://www.monobank.ua/terms.

При цьому ми як банк зобов'язані перевіряти операції та дії наших клієнтів.
На основі цього аналізу банк може ухвалити рішення про відмову в обслуговуванні.

Ми не можемо повідомити за якими саме критеріями ми аналізуємо та перевіряємо активності клієнтів, незаконні чи непрозорі операції, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.

У клієнта може бути лише один активний (довірений) пристрій, і одна активна сесія у застосунку.
При вході зі стороннього пристрою, необхідно буде щоразу при вході вводити номер телефону, код перевірки (OTP-пароль) і Пін код

Ми як банк стараємось максимально забезпечити безпеку розрахунків в мережі інтернет.
Запит на підтвердження оплати буде при звичайних оплатах в мережі інтернет, але деякі сайти, можуть проводити платежі без введення CVV-коду або не запитувати код підтвердження в вашому застосунку і брати при цьому відповідальність на себе за проведення даних платежів. Ці умови вказані на всіх сайтах, коли ви натискаєте галочку «Згоден з умовами сайту».

Якщо це регулярні платежі, то вони можуть списуватися автоматично, наприклад, якщо ви заносите дані карти самостійно і погоджуєтеся з умовами, які на сайті, далі сайт може проводити платіж автоматично, списуючи кошти з вашої картки.

Хотіли б звернути вашу увагу, що при вимкненому тумблері на оплату в інтернеті без підтвердження, подібні платежі проходити не будуть.

Три літри
Три літри
20 липня 2023, 1:27
К примеру заходить в свой аккаунт на чужом телефоне- нельзя.

це в будь якому банку неможна.

А что будет если я поменяю телефон?

а ти міняєш телефони кожного дня?

Но международные операции я бы хотел иметь возможность отключить.

ти настільки добре розбираєшься в платіжних картах що хочеш заборони міжнародних операцій, але коли мова йде про використання дробів наївно закатуєш очі і розповідаєш що немає нічого плохого в тому щоб зайти з чужого телефона
20 липня 2023, 1:44
Невозможно зайти в один аккаунт с двух разных устройств одновременно. Ни в одном банке. Это безопасность. Один аккаунт на двух и более устройствах возможен в других банках, но не в моно. Но нужно строго следить чтобы вход был с одного устройства на другом устройстве приложене должно быть выгружено из памяти. Да это нежелательно делать вообще. Увы эта функция запрета оплаты не в Украине не может быть реализована пока что. Куча такси, многие сервисы доставки еды и куча сервисов которые вы думаете что они украинские на самом деле не украинские. Проще запретить оплату в интернете включил _оплатил — выключил
20 липня 2023, 1:48
На данный момент физически нельзя запретить оплату картой вне Украинских интернет магазинов. Реализация этой функции очень трудна из-за сервисов такси и доставки еды которые работают в Украине, но по сути дела не украинские и платежи идут как в иностранных магазинах
20 липня 2023, 7:49
Подвійну конвертацію вимкнути. Слідкувати за тим, кому дозволено списувати гроші за запитом (підписки часто використовують шахраї, щоб створити собі токен, а потім спустошити рахугнок запитами).
Максимально використовувати посередників де можливо: apple pay, google pay, paypal
Danilich
Danilich
20 липня 2023, 8:29
Автора ввели в заблуждение, что он обслуживался в «банке». Такого банка нет, есть кредитное МФО, работающее под ширмой Универсала, и которая в название себе дописала «банк». По сути это полубанковский суррогат со своими правилами
20 липня 2023, 9:14
Https://minfin.com.ua/ua/2023/07/19/109249467/
Мільйони людей помиляються, і тільки Дніліч знає правду.
smishno
smishno
20 липня 2023, 10:55
Може вже визначишся
То пишеш, що моно — це банк, який щось «должен» і «обязан»
То пишеш, що моно — не банк
БіполярОчка якась в тебе
Anrey12
Anrey12
20 липня 2023, 16:32
Хлопчики, не сперечайтесь, бо monobank — роздрібний продукт АТ «Універсал Банк», який виник у рамках співпраці з командою Fintech Band.
ch777
ch777
21 липня 2023, 11:04
Роздрібний продукт звучить як підробка типа «Своя лінія» під нормальний продукт, типа «Продукт молоковмісний». Тобто нічого не заважає перейменувати «Швидкогроші» на «Швидкогрошобанк» і це не буде порушенням, то що нема заборони будь-кому дописати собі у назву «банк»
21 липня 2023, 12:06
Ахах. Я схоже зрозумів хто ти =)
Палишся на схильності до дешевих сурогатів та на повній відсутності розуміння, що таке «продукт» в контексті діджитал рішень.
По всьому світові повнісінько необанків типу Моно, але місцеві сільскі хейтери незважають, та крутять одну й ту ж затерту платівку.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
22 липня 2023, 22:48
Давай закроем глаза на плохое и обсудим хорошее, есть же у котобанка свои плюшки

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank