Максимально не рекомендую цей охренівший банк

vanya25677 25667 19 липня 2023, 16:26
Пару днів назад це «не порозуміння» блокує мою картку, моєї дружини, моєї мами і мами моєї дружини, а також мого друга! Пишу їм за що? Кажуть що зібрали інформацію з різних джерел! Якщо це читає голова НБУ, будь-ласка можете накладувати штрафи в розмірі 10 міліардів гривень на такі банки, котрі пишуть що зібрали інформацію з різних джерел! Яких джерел??? Ви тупо злодії там сидите і портите людям життя! У мене ліміт не був перевищений, з моно я майже спочатку, кредитів ніколи не брав купу друзів їм привів, а там сидить обіженне якесь существо і рішає кому можна обслуговуватися в їхній конторі, а кому ні! Всіх інших заблокували тому що я заходив в їх аккаунти з свого телефону. Ви там що курите? Так напишіть прямо Іване не заходи з свого телефону в інші аккаунти! Хоча в них є функція підтвердити інший пристрій! Мого друга заблокували теж за те, що реєстрував його на своєму телефоні, і через пару днів все, теж заблокували і не вспів покористуватися! В пумб наприклад є навіть кнопочка змінити користувача. Тут ні, ти «смерд» і маєш співати як ми хочемо, а не як ти там собі хочеш заходити в різні акаунти! В друга на момент реєстрації не працювала камера, в жінки заходив тому, що це моя жінка і не вам вирішувати чи можу я заходити до неї, всі інші взагалі мало користувалися бо не дуже знають і я їм час від часу допомагав! Всього 5 чоловік зразу! Дзвониш їм починають з тобою говорити, так як би я був якимось злочинцем, а коли реєструєшся на руках би носили! Позор цій конторі, позор Гороховському що таке дозволяє, позор НБУ, що дозволяє в Україні такі банки! Банки в цьому не легкому житті мають
допомагати людям, інакше ці банки приречені на вимирання! Бажаю моно щоб він вимер і щоб ніколи в Україні не було такого банку! НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ БАНК, ПОВІРТЕ, В УКРАЇНІ БАГАТО КРУТИХ БАНКІВ!
monobank
monobankua 19 липня 2023, 17:54
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування з урахуванням детального аналізу різних даних та інформації.
На сьогодні було прийнято рішення відмовити у користуванні карткою monobank.
Повідомити точну причину відмови не можемо через політику банку.
Якщо банк змінить рішення – ми обов'язково проінформуємо

Lolik1837
Lolik1837
19 липня 2023, 17:04
«Так напишіть прямо Іване не заходи з свого телефону в інші аккаунти! «

???

Я прошу прощения. Я правильно понял, что вы со своего телефона заходили в разные аккаунты приложений Монобанка, своей жены, мамы, тещи, друзей, а теперь возмущаетесь, что банк блокировал эти карты???

Вот кого кого, но меня точно не обвинят в любви к Монобанку («Три литра» и «Алеша» тому свидетели), но даже я скажу — я с вас ***
19 липня 2023, 17:14
Всі заходять, на те є купа причин, і у всіх банках так! Навіщо зразу блокувати всіх! А я *** з вас! Я так думаю що за це, бо вони не кажуть!!!
19 липня 2023, 18:27
Схоже, черговий дроп догрався…
2 серпня 2023, 20:07
Не схоже, а так і є! Ми всі дропи хто користується банком на 100% і не бере від них кредитів! А та дивися на іконку моно і пиши, що мене не заблокували😅
2 серпня 2023, 22:51
На всі 100 це як?
А ну дай перелік банківських сервісів та послуг, які відрізняють тебе від простих смертних?
19 липня 2023, 19:53
В моно так нельзя делать. Один человек — одно устройство иначе блокировка. Нельзя входить в разные аккаунты с одного устройства. Нельзя и пользовать эмуляторы андроид У привата до четырёх приложений на одно устройство нормально работают . Все приложения привата у меня моды вручную переписанные частично все нормально только нельзя входить в разные аккаунты одновременно. У пумб так можно делать как и в, а банке. У моно нельзя так делать, жаль что не знали раньше. Хотя это немного неверно, но так и есть
2 серпня 2023, 20:05
В пумб є пункт- змінити користувача, чому в моно нема такого? Чи вони якісь вибрані в Україні? Нехай самі там хто сидить і користуються їхнім банком, але прийде час і універсалбанк їм скаже- та ми не хочемо з вами співпрацювати без ніякої на те причини! Я їм тільки це бажаю!
3 серпня 2023, 8:49
Тому що моно це фінтех продукт — банк в смартфоні. І вони мають дбати про безпеку клієнтів. Це тобі не онлайн-іиграшка, де можна релогатись, щоб позбирати бонуси.
19 липня 2023, 19:55
Да блокировка за это.
19 липня 2023, 21:00
Абсолютно ніхто не заходить крім людей які заробляють на нелегальних прокрутках бабла чи інших варіантах відмивання бабла.
2 серпня 2023, 20:02
Хто отримує пенсію як Ви, то не заходять, а хто живе цим життям на всі 100%, то і використовує банк на всі 100%
2 серпня 2023, 22:53
Та, все-все, пожив і годі. Припини, твій потяг пішов.
Якщо я правильно розумію, навіщо тобі купа карток — решта банків теж скоро на мороз вижене, бо над ними НБУ з кийком стоїть
19 липня 2023, 17:19
Вони ж самі відправляють підтвердження, для реєстрації нового пристрою на пошту! Коли реєстрували друга в нього камера не працювала, вони кажуть зайди з іншого пристрою щоб ми подивилися на тебе і завершили реєстрацію!
19 липня 2023, 18:52
Ви не на стороні автора відгуку, значить успішно записані в «боти монобанку», мої вітання
Danilich
Danilich
19 липня 2023, 20:31
В этом банке нельзя на одном устройстве заходить в разные аккаунты, переезжайте в другие адекватные банки, которые назвали выше, как видите квалификация разработчиков моно очень низкая, поэтому такие жесткие меры. Как я не раз говорил, которая несерьезная и ненадежная, проще выставить клиентов за двери, чем разбираться прав или не прав. За клиента тут давно уже не держатся
2 серпня 2023, 19:59
Перейшов в інші банки і не жалкую! Пумб — поповнення без комісії, переказ без комісії, зняття в будь-якому банкоматі без комісії! Що потрібно для щастя простій людині! Абанк, просто ідеальний банк! Глобус банк- кешбек 3%на продукти! Спортбанк- мастадонт! І т. д. Так що для себе постави, що НІКОЛИ не повернуся в моно, як би вони в майбутньому не просили! Такі справи😅
19 липня 2023, 20:57
Всіх інших заблокували тому що я заходив в їх аккаунти з свого телефону.

Крутив гроші через картки відкриті на маму, дружину та друга? Ну то очикувано закрили. І правильно зробили.
2 серпня 2023, 19:54
Ні, дивитися буду на картки! Так, звичайно користувався на всі 100%, а такі як я банку не вигідні! Їм потрібні люди які все життя на їх кредитах і за яких вони живуть! Якби у банку були всі такі як я, то він би був банкрот😅
2 серпня 2023, 20:14
А в банку є такий як ти, то він і живе за твій рахунок😅
Arrow186
Arrow186
19 липня 2023, 22:59
Без коментарів
21 липня 2023, 14:08
Немного не понял прикола с блокировкой. Если 2 человека заходят через один роутер, то его блокируют? Чего-то не договариваете? Я конечно тоже иногда в чужие аккаунты захожу, но блокировок не было.
21 липня 2023, 15:53
До чого тут роутер? Зараз навіть примітивні вебсайти на голий IP незважають.
Банківський застосунок стільки інфи про девайс збирає, що можна було б відрізнити різних клієнтів на спільному інтернеті.
22 липня 2023, 10:59
В интернет устройство выходит под маком роутера. Ещё и айпи статический. А вот что приложение собирает вопрос интересный
21 липня 2023, 23:07
Прикол в тому, що якщо раз чи два зайдете в чийсь інший акаунт на своєму телефоні для потреби тої особи, то нічого страшного не буде, мабуть
Але якщо по кругу заходити в акки 5 різних людей, ну то отримаєте лист щастя від банку і підете скаржитись по мінфінах:)
2 серпня 2023, 19:51
Я не прийшов скаржитись, я написав який в нас є неадекватний банк і щоб всі знали, що в будь-який час тебе блокують бо ти простий «смерд»!
2 серпня 2023, 19:47
Заходіть в різні акаунти, вони блокуюнуть Вас в будь-який час!
3 серпня 2023, 8:51
Все правильно роблять. Не треба відкривати фіктивні акаунти, в які справжні власники ніколи потім не заходитимуть

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Максимально не рекомендую цей охренівший банк