Робота банківських переказів

Три літри 16 липня 2023, 13:29
Я вже не раз хвалив Моно за те що він один з небагатьох банків які реалізували роботу банківських переказів 24/7/52.

Вчергове радий цьому факту. Мав трохи грошей на рахунку Вайза, вирішив що гривня мені зараз більш потрібна. В 12:26 платіж був створений у Вайзі, в 12:54 він прийшов на рахунок в Моно.
monobank
monobankua 16 липня 2023, 15:50

16 липня 2023, 13:37
На Моно не очень похоже. В обычае Моно банка красть деньги клиентов
16 липня 2023, 13:59
На Моно не очень похоже.

Навпаки це як раз те що Моно зазвичай робить. На відміну від твого коханого ПУМБ в якому я закрив рахунок саме через те що він затримав проведення переказу і мене це роздратувало бо 2023 рік на дворі в пора вже щось міняти.

В обычае Моно банка красть деньги клиентов

От як раз це на Моно не схоже.
А знов таки в ПУМБ-і в мене вкрали трохи грошей бо банк не міг визначити курс корветації для іноземної валюти щоб я мін зняти залишок грошей на картці за закрити рахунок але для того щоб списати з мене комісію за неактивність рахунку банк курс мав.

16 липня 2023, 16:56
Лолік продовжує знецінювати себе брехнею.
Шкода, що в нас немає практики захисту ділової репутації.
Я б охоче ознайомився з рішенням суду, де б брехуна за брехню роздягли до спіднього в якості покриття шкоди.
16 липня 2023, 17:18
«Я б охоче ознайомився з рішенням суду, де б брехуна за брехню роздягли»

А ну ка расскажите.

«Брехня» в том, что Моно крал у людей деньги, предназначенные для оплаты за услуги ЖКХ, а потом люди месяцами забирали свои деньги?

Или «брехня» в том, что люди не могли свою наличную валюту месяцами получить со своих «конвертационных» депозитов в Моно?

Или «брехня «в том, что Моно берет с людей комиссию ДАЖЕ за получение ЛИЧНЫХ СРЕДСТВ?

Ну как расскажите, что из этого «брехня»?
16 липня 2023, 20:27
Крав на ЖКХ — брехня. Фактично це надзвичайна ситуація через станкції на партнера в ланцюгу надання послуги. Банк добросовісно перерахував кошти партнеру-агрегатору платежів. І хоч ти лусни — немає регламенту за законних підстав відшкодовувати платежі що ПІШЛИ з банку.

Конвертаційни додіки страждали через власну тупість — чекати готівкову валюту від банка без відділень можна тільки на умовах банку. Всі в курсі ситуації, тільки жадібність та тупість спровокували ту кризу. Доречі все всім виплатили, тобто кукуріки про крадіжку — знову таки брехня.

Відсоток на отримання власних коштів прописаний в тарифах. Якщо дурні не читають тарифи — то проблеми дурнів. Бажаеш готівку без комісії обовʼязково в Моно — відкрий фоп або отримуй зарплатню — до 50 тисяч на місяць готівкою без відсотка. Тут не скільки брехня, скільки недолуга маніпуляція, визнаю.

2 з 3 брехня + 1 з 3 маніпуляція. Що й треба було довести
16 липня 2023, 21:31
Что ты несешь со своей турции? ты там год сидишь только по слухам знаешь как конвертдепо забирали. Куча банков вовремя рассчитывалось валютой в нале и я лично получал, только шмоно кидал на депо
16 липня 2023, 23:16
Покажи хоча б одного клієнта, кому взагалі не видали гроші з депозитів

А ще розкажи як би ти на місці Моно видавав би депозити, якщо у нього немає відділень, а є тільки партнери, і багато людей, які хотіли заробити на цих депозитах.

І знову ж таки, для чого порівнювати кучу банків з відділеннями і з Моно…
17 липня 2023, 5:26
«Покажи хоча б одного клієнта, кому взагалі не видали гроші з депозитів»

Просто почитайте отзывы людей на этом же ресурсе , как они получали конвертационные депозиты у Моно. И спорить по этому поводу необходимость отпадет.

Дело не в том, что «вообще не выдали» , а в том сколько недель и месяцев на это уходило
17 липня 2023, 9:08
Так «крали депозити», чи «скільки на те пішло», брехунець?
17 липня 2023, 10:44
А где я писал что «крали депозиты»? Не покажите, мистер брехун? А вот оплату за ЖКХ именно «крали» !! Если деньги банку дали на платежи ЖКХ , а они не дошли по назначению и потом месяцами их надо было возвращать — то это «крали» и никак иначе
17 липня 2023, 12:46
Ти стільки брешеш кругом, що вже складно щось відслідковувати, шановний ПУМБот за 3 копійки.
17 липня 2023, 17:48
То что не вернул в срок это и есть украл, нарушение договора. За каждый день просрочки банк обязан уплатить штраф и пеню в размере двойной учетной ставки, как по кредитам они делают, а контора бесплатно неделю крутила клиентские деньги
17 липня 2023, 17:54

Danilich
«То что не вернул в срок это и есть украл, нарушение договора»

Когда вы не платите за услуги ЖКХ или платите после 20 числа — вы же почему-то не считаете это воровством…
А когда берёте деньги в банке в долг, а потом не можете вернуть в срок по любой причине — ведь тоже не считаете это воровством, да ещё и требуете либо простить долг либо его реструктуризировать…
17 липня 2023, 18:04
В який термін не видав? Десь прописаний термін, що Моно зобов’язаний видати ГОТІВКОЮ валютний депозит? У всіх був варіант вивести депозит на картку, в чому проблема? Який договір було порушено?
Але ж Моно це не банк, забув чи що? Але і банки не зобов’язані сплачувати твої видумані штрафи
18 липня 2023, 9:16
Це дуже просто — називається подвійни старндарти.
Особисто мене дуже забавляє, коли Дніліч починає нести юридичні нісенітниці та давати цінні поради авторам відгуків. Класична домогосподарка, що теоретично може керувати державою.
18 липня 2023, 9:19
На карту їм не підходить, бо там ще комісія на валютний кеш і все одно чекати.

Різниця між конвертаційним депо здорової людини та конвертаційного додіка: людині треба долари в якості заощадження, додіку треба скоріше новий депо.
17 липня 2023, 9:07
Тільки в уяві Дніліча людина за кордоном перестає бачіти та чути, що відбувається вдома.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
16 липня 2023, 23:36
Я забирал конверты с аккорда, пумба, тас, привата, глобуса, кредо, райфа, абанка, укргаза, идея и альфы. Все банки отдавали доллары в заказанный день. Исключения были, в случае незапланированных блекаутов или тревог. Если это случалось под конец рабочего дня, кассиры в некоторых придерживали валюту на следующий день. Потом, когда полегчало с тревогами и закупились генераторами, удавалось в день забрать по 4−5 конвертов. У меня знакомые имели проблемы с моно в виде сорванных сроков. Получить то получили, но когда в последний день перенос на несколько дней не очень приятно плюс ажиотаж под универсалом были очереди, когда партнерство с абанком у них было нестабильным
16 липня 2023, 16:58
« На відміну від твого коханого ПУМБ в якому я закрив рахунок саме через те що він затримав проведення переказу і мене це роздратувало бо 2023 рік на дворі в пора вже щось міняти.»

Ну в ПУМБе у меня денежные переводы проходят практически моментально. И коммунальные платежи в ПУМБе зачисляются туда куда заплатил, а не крадутся , как в Моно, и потом по 3−4 месяца забирай свои деньги у этих мошенников с Моно
16 липня 2023, 17:21
Ну в ПУМБе у меня денежные переводы проходят практически моментально.

Брешешь, але навіщо?

Не ти один робив перекази, ПУМБ це не той банк де мало людей з Мінфіна мають рахунки.

Всім відомо що ПУМБ в робочі дні проводить перекази за звичайний час як і в купі інших банків. І так само купа людей знає що вночі, а особливо на вихідні перекази йдуть довго або взагалі затримуються до настання ранку наступного робочого дня.
16 липня 2023, 19:31
« так само купа людей знає що вночі, а особливо на вихідні перекази йдуть довго або взагалі затримуються до настання ранку наступного робочого дня. ответить»

Ради любопытства только , что сам сделал переводы со своей карты ПУМБ на карты, А банка, Райффа, Привата , Спорт банка.

Сделал и обратные переводы НА карту ПУМБ

ВЕЗДЕ деньги пришли в течении НЕСКОЛЬКИХ СЕКУНД. Может прекратите врать про то , что перевод денег в ПУМБе на выходных «задерживаются» ? А сегодня выходной- и НИКАКИХ ЗАДЕРЖЕК

Лучшая проверка — сделать самому, что я и сделал . Время на перевод денег в ПУМБе- реально секунды .

Так, что глупо нахваливать Моно за быстрые переводы , если это уже давно обыденность. А вы это до сих пор как достижение выставляете)))
16 липня 2023, 20:02
Lolik1837
«ВЕЗДЕ деньги пришли в течении НЕСКОЛЬКИХ СЕКУНД.»

Сказки, если вопрос касается ПУМБа.

Это смс-ки пришли через несколько секунд, а не реальные деньги.

Неоднократно переводил на ПУМБ деньги и через минуту после
увеличения баланса на карте сразу же оплачивал коммуналку.
После этого ПУМБ всегда начислял комиссию за овердрафт под предлогом,
что оплата услуг ЖКХ списана со счета раньше, чем пришли деньги,
хотя баланс по карте в приложении конечно же увеличивался.

Такая же фигня была и при оплате товара в супермаркете.
При подходе к кассе перевёл с Монобанка деньги на ПУМБ.
Пришла смс-ка о зачислении и баланс на карте увеличился,
а банковский терминал выдал чек с текстом «недостаточно средств».

Не всё так радужно в ПУМБе, как вы пытаетесь доказать…
16 липня 2023, 20:34

Ти читати не вмієш? Мова про перекази на рахунок, а не на карту.
Різницю розумієш, о великий експерте?
16 липня 2023, 17:34
Жодна людина не побіжить в ПУМБ відкривати рахунок тільки тому що ти в коментарях до відгуку збрехав про моментальне зарахування банківських переказів.

Мене ти теж не переконаєш в тому що ПУМБ працю с переказами краще бо я мав там рахунки. І до слова скоріш за все маю довший досвід користування цим банком ніж ти.

То нащо оце все?

А от робота навихідні та вночі — це реальна перевага Моно про яку можно дізнатись не тільки з мого відгуку, а і від купи інших людей. Мій відгук лише нагадує про цю перевагу Моно над ПУМБ :)
16 липня 2023, 20:03
Полностью согласен и плюсую…
16 липня 2023, 21:24
Я тоже пользуюсь абанком и пумбом, рядом отделения, один косяк был с пумбом, мне пытались подсунуть затертые баксы, но поменяли их на нормальные. Кэшбек на коммуналку рулит, особенно когда за отопление за 2 квартиры платил. Плюсов намного больше чем минусов
16 липня 2023, 21:54
Тепер все зрозуміло.
Боти ПУМБа готували підгрунтя для рекламної компанії.
Схоже, що Дніліч, ch777 та Lolik це взагалі одна персона або хтось десь по робочому графку сидить.
Зайшли здалеку, топили монобанк як могли, а тепер отримали наказ просувати ПУМБ.
Проте якість СММ послуги настульки ганебна, що нічого крім сміху не викликає =)
17 липня 2023, 17:51
Это не мои аккаунты, вот смишно и 3л этот один и тот же веталей под ними сидит
18 липня 2023, 9:22
Звісно ПУМБоти не визнають, що працюють бригадою.
Але тези, риторика та наративи спільні - навіть дитина зрозуміє.
SergeyNina
SergeyNina
16 липня 2023, 23:42
Если была бы такая скорость переводов с карты физ лица/фоп на счёт юр лица как у автора отзыва с вайз и желательно во всех банках. За последние две недели штук 20 из более 500 переводов на счёт юр лица где я работаю шли более двух /трех часов. Главные тормоза у ощадбанка. Отписка одна и та же — некоторые платежи требуют дополнительной проверки.
17 липня 2023, 10:43
Так, нажаль це дуже повільно працює. І навіть в Моно теж іноді, але в моїй практиці це буквально раз-два на рік.

Но крім швидкості тут головне те що переказ був отриманий в неділю.

Я вже якось робив екперимент з банківськими переказами які відправлялись в ніч з неділі на понеділок — жоден не дойшов до банка отримувача раніше робочого ранку понеділка. Треба буде зібратись на ще раз перевірити це. Нажаль вже не маю карти ПУМБа, а також і не мав карт Ощада, Сенса, Укрсіба та Приватбанка, а без них експеримент буде не такий цікавий.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Робота банківських переказів