Шахраї та злодії заблокували мені рахунок за чужий кредит

lirida 10 липня 2023, 12:26
Користувалася послугами цього банку до тих пір, поки в один день мені не заблокували рахунки за кредит родича, який не платить кредит. Домовиться з виконавцем неможливо. Банк без попередження заблокував рахунки і всі гроші списали, але рахунки не розблокували! І все це під час війни! Була у адвоката він сказав що якщо я вирішу подати до суду на це може піти багато часу, а рахунки поки нікто не розблокує.Нікому не раджу зв’язуватися з цим банком. Банк обманює, продає ваші дані стороннім особам. Два рази мені писали, що рахунки розморожені, за фактом виявилося- брехня. Шахраї!
monobank
10 липня 2023, 12:54
Дійсно неприємна ситуація. Зверніть увагу, що не в компетенції банку, розслідування та виявлення незаконності рішення Виконавчої служби, проте в обов'язки банку входить накладення арешту або списання за запитом виконавчої служби в рамках поточного законодавства. Якщо ви не згодні з рішенням Виконавчої служби, ви в праві його оскаржити згідно з чинним законодавством. Банк в будь-який момент готовий піти назустріч, і ми зробимо все можливе, щоб максимально швидко зняти арешт після отримання даної інформації про зняття арешту
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

rusgl
rusgl
10 липня 2023, 12:35
Так Ви ж мабуть підписалися як поручитель. Чи ні?
10 липня 2023, 13:40
Скоріше просто взяла кредит на себе, а гроші віддала родичу. Дуже розповсюджений прикол.
Але за звичай люди потім розуміють, що потрапили в халепу, та не женуть хвилю на банк, який (падлюка) не хоче шукати того родича та вибивати борги

Мені дуже цікаво, хто з хейтерів перший прийде та скаже, що це недобанк і кредити на шахраїв родичів треба брати в нормальних банках =)
10 липня 2023, 15:18
Я не брала на себе ніяких кредитів як ви пишете і а потім комусь віддавала. Не вигадуйте! Я розумію що ви як представник банка хочете відбілити банк, який обікрав мене під час війни ,але у вас це не вийде .Кредит був узятий родичем .У мене кредитів немає взагали за все життя, крім кредиту в моно на смішнукю суму, которій я плачу без прострочок. Але я не зобов’язана нести відповідальність за своїх родичів , які не платять кредити!!! Банк не має права продавати мої особисті дані будь кому!

Я так розумію це не перший випадок. Я бачила відгуки в інтернеті коли випадково блокують за чужі кредити і не вірила, думала що не може бути ,поки сама не зіткнулася.

Всім думайте перш ніж зв’язуватися з цим банком, існують банки нормальні, які не торгують вашими даними ,не блокують рахунки без розбору ,а є такі де не варто тримати свої гроші інакше ви просто не застраховані від сюрпризів
10 липня 2023, 15:43
Причем тут банк если арест накладывает исполнительная служба?
10 липня 2023, 16:46
Исполнитель не наложил бы арест если бы банк не продал мои личные данные. Это незаконно .И не все банки делают такие подлые вещи
10 липня 2023, 16:52
Сходіть хоч в безкоштовну юридичну консультацію, там вам спробують пояснити, що відбувається. Тільки документи прихопіть, якщо щось маєте.
Що у вас є? Судове рішення є? Може виконавчій нотариальний напис?
10 липня 2023, 17:22
Э ВП але банк вже списав гроші з на запит виконавчої служби з рахунку за чужий борг
10 липня 2023, 17:50
Я дуже хочу дізнатись, на підстві чого чужий борг впав на вас?
10 липня 2023, 17:46
Для того щоб накласти арешт на рахунки не треба купляти персональні дані. Це може в першій половині минулого сторіччя треба було шукати по банках рахунки боржників, зараз законом встановлена інша процедура.
SergeyNina
SergeyNina
11 липня 2023, 0:45
Я не сильно понимаю ситуацию целиком как чужой долг исполнитель перекинул на вас, но скорее всего виноват исполнитель. Если родственник точно не сделал вас поручителем то вам прямой путь в бесплатную юридическую консультацию при каком то учебном заведении, а также жалобы на частного исполнителя. Если исполнитель не идёт на контакт и не хочет ничего вам объяснять что происходит то он не должен быть исполнителем
11 липня 2023, 8:12
Скоріше за все ми того ніколи не дізнаємось, хоча мені особисто дуже цікаво, що ж там насправді. Схоже це таки вкид від місцевих блазнів.
10 липня 2023, 15:52
Действительно банк не причем
Это ужасное учреждение, которое не заслуживает вашего внимания или доверия. Вот несколько причин, почему я настоятельно рекомендую избегать становления клиентом Моно банка:
1)Отсутствие офлайн-отделений: Моно банк не имеет никаких физических отделений, что делает взаимодействие с ними крайне неудобным. В случае возникновения проблем или необходимости консультации, вам придется полагаться только на онлайн-поддержку
2)Блокировка счета за чужие кредиты: Невероятно, но факт — Моно банк блокирует счета своих клиентов, если кто-то из третьих лиц имеет проблемы с кредитами. Это абсолютно неприемлемо, поскольку это означает, что ваши финансовые средства могут быть заморожены только из-за долгов или проблем, которые не являются вашими.
3)Кража денег: Я столкнулся с ситуацией, когда Моно банк без моего согласия списал деньги со счета. Это было абсолютно неправомерно и недопустимо. Банк должен обеспечивать защиту финансовых средств клиентов, а не воровать их.
4)Продажа личных данных: Что меня ужаснуло еще больше, так это факт того, что Моно банк явно торгует личными данными своих клиентов третьим лицам. Это нарушение конфиденциальности и нарушение доверия, которое неприемлемо для любого финансового учреждения.
В целом, Моно банк проявляет абсолютное неуважение к своим клиентам и их интересам. Я настоятельно рекомендую вам обратиться в другое финансовое учреждение, где ваше доверие будет цениться и где вы будете обслуживаться честно и надежно.
10 липня 2023, 16:21
Це тотальний фейспалм.
Схоже знову хтось з мультиакаунтом бавиться, бо не може реальна людина таку маячню нести.
10 липня 2023, 16:41
Дукую за вашу думку ,але мабудь ви троль?Банк вкрав у мене з рахунків гроші. Я навіть не можу купити собі ліки, в чом тут маячня?У тому що я стала клієнтом цього банку, або в тому, що я , що у мене є такі родичі?Так вони у всіх є, але ніхто не має права продавати ваші дані та блокувати рахунки за чужими кредитами!
10 липня 2023, 16:46
Банк працює за законом, бо інакше його накуканить НБУ або клієнти через суд.
Виконувати розпорядження державних або приватних виконавців — це обовʼязок банку. Якщо є лист від виконавця, рахунки заарештовані, цю практику нещодавно поновили.

Я не розумію, на підставі чого ви несете матеріальну відповідальність за чужий кредит. Там або є пояснення в рамках закону, або це брехня.

Далі, щодо викрадення грошей — це ви виконавче блокування рахунку так назвали?

Ну і про продаж особистих даних. Як вона виглядає? Колектори дзвонять чи що?

Доречі, про відсутність відділень написано всюди про моно — це технологчний фінтех на базу Універсалу. Якщо для вас це новина — я не знаю, треба якось вчитись читати речення, а не окремі літери.
10 липня 2023, 19:02
1) вы этого не знали когда карту оформляли?
2) блокировку инициирует исполнительная служба, банк не в полномочиях разбираться виноваты вы или нет
3) законы Украины почитайте, банк не имеет права отказать в списании
4) где вы тут увидели торговлю данными? да и с такими вопросами в суд
10 липня 2023, 23:17
То что проявляет неуважении к клиентам так там это давно, клиент там не нужен и не ценится в связи большим количеством оформивших карту
11 липня 2023, 6:29

дивно що ви про це дізнались тількі зараз 😂
10 липня 2023, 17:44
Банк все зробив так як того вимагає закон. То які претензії до банку?
10 липня 2023, 22:57
Ошибка моноботов — кредит брался в «банке», такого банка не существует вообще. Это отдельное мфо без адресов и без банковской лицензии, работающее под ширмой универсала и арендующее у него адрес для почты
11 липня 2023, 8:10
Як розберешся, що таке фінтех продукт, повертайся

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Шахраї та злодії заблокували мені рахунок за чужий кредит