Конвертация валют

aggr3ss1ve 6 липня 2023, 21:04
В общем, пользуюсь монобанком в основном для оплаты доставки еды. Все было хорошо, но.
С недавних пор они придумали прикольную вещь. Конвертация валют при оплате доставки еды в Болт-еда. Т. е. я живу на Украине, оплачиваю гривнями заказы и при этом банк должен конвертировать деньги и снимать лишние деньги? Пишу в тех поддержку, мол какого? Я что за границей еду заказываю? Они начали писать о том, что компания находится за границей и принимает деньги в долл. Окей. Пишу следующий вопрос в тех поддержке — во всех банках такие «условия»? ответ — да.
Пришлось привязывать другую карту (приватбанка) и сделал оплату. И как думаете что? Никаких конверсий денег нет. Списывает столько как указано в приложение.
Спасибо и удачи)
monobank
monobankua 7 липня 2023, 15:27
Якщо офіційно компанія зареєстрована за кордоном та при оплаті за послуги кошти переказуються на закордонний рахунок, а при оплаті вам висвічується сума у гривнях, оскільки рахунок компанії іноземний, оплата проходить шляхом конвертації гривня (відображається на сайті) — долар (валюта платіжної системи) — гривня (валюта картки)
Раніше ми брали витрати на себе, якщо фактична сума списання була до 100 доларів, тобто, списувалась та сума у ​​гривні, що відображалась на сайті
У воєнний час дані умови змінилися, зараз беремо витрати на себе, якщо сума списання до 10 доларів
Саме тому фактично списана сума за послуги буде відрізнятися, ніж вам показала система спочатку.

zig4free
zig4free
6 липня 2023, 21:23
Оно всегда было, еще до войны всякое такси типа БОЛТ, УБЕР и другая шушера проводилась как платежи в валюте.
Принципиально из-ха этого не пользуюсь услугами этих конторок!
SergeyNina
SergeyNina
6 липня 2023, 23:04
Так было всегда, увы поэтому и не пользуюсь этими сервисами
7 липня 2023, 5:18
Ось тут відповідали представиники банку:

Якщо коротко — подвійна конвертація є дуже часто, просто ми її не помічали, бо банк покривав різницю за рахунок своїх комісій. А під час війни прибутки впали та банки на власний розсуд почали показувати цей процес користувачам.
GPT
GPT
7 липня 2023, 12:27
Так воно і є, на приклад я купував річну підписку в гугл диск (100 гиг) Моно зняв більше, тобто подвійна конвертція відбулася, купував sd maid то оплатив стільки скільки і коштувала, 50 гривень.
Fantomas2020
Fantomas2020
7 липня 2023, 12:17
Оплачивал ранее такси Bolt картами разных банков. Ни разу комиссий не было. Сейчас этим такси не пользуюсь. Качество сервиса ухудшилось. Предпочитаю другие службы: Uklon, Opti, Taxi 838. Оплачиваю всегда картой через мобильное приложение службы такси, поскольку выгоднее. Могут быть скидки на поездку и кэш-бэк банка
krv77
krv77
8 липня 2023, 16:58
Еда из-за границы? Круто, чё. Если можете себе это позволить — по почему какие то копейки считаете?
ch777
ch777
8 липня 2023, 17:48
Якщо ви уважно читаєте український простір, ніде вже не пишуть «НА Україні» А пишуть «В Україні», навіть хто російською веде новини, сайти, блоги тощо.
«На» використовують лише ті, хто пише з оркостана, вони це роблять спеціально і ніколи не використовують «в».
Якщо автор живе «на» Україні то хай й сплачує комісії.
Bollinger
Bollinger
9 липня 2023, 0:32
Не розумію про що ви тут всі кажете. Останній раз в болт фуд замовляв їжу декілька днів тому, в моно списало рівно ту суму, яка була вказана в замовленні. Подвійної конвертації в мене не було, сума 531 грн. Якщо вірити представнику моно, то замовлення більше, ніж 10 доларів, то конвертація мала бути?
9 липня 2023, 18:25
Схоже, що там мерчант дає каскад терміналів.
Якщо недоступний або вимкнений український, працює закордонний як резерв.
Motoroleks
Motoroleks
11 липня 2023, 9:06
У налаштуваннях безпеки деяких банків (цього теж) є можливість заборонити/дозволити подвійну конвертацію. Шукайте у додатку.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank